Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilllli

Yoreczek na mikołajki - pomocy

Polecane posty

Gość nie lepiej kupić pluszka
nie leje i nie sra i nie trza wyprowadzać, nie wypada sierść.. a czy ten obdarowany wie o "prezencie" czy to raczej "niespodzianka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zer0 przecinek zer0
skoro ty nie wiesz, że kot nie ma żadnego zapachu, to się nie udzielaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot ze słomy
yhy, nie ma sensu z tobą rozmawiac, bo jesteś durniem, więc od tej pory będę ignorować twoje wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot wydziela zapach....sasiedzi mieli to po kilku miesiącach go wydali bo smierdziało im w domu...a bardzo dbali o czystość....ciotka ma w bloku sąsiadke która ma trzy koty to juz na klatce schodowej je czuć :O....o zapachu jej ubrań nie wspomnę :O...a tez bardzo dba o te koty...kot to smrodziasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy wyjdź lepiej na spacer
ze swoim pachnącym zasrańcem, może jak się dotlenisz, to przestaniesz majaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot ze słomy
jesli to ma byc prezent, to odradzam, chyba że obdarowany marzy o własnie takim psie Niejeden ma taki pomysł na prezent, a potem po świetach w schroniskach nastepuje przypływ lokatorów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllli
a moze znawcy yorków polecą mi jakies aukcje na co zwracac uwage po co mi potrzebny rodowód jak karmic malenkiego yorka na co szczególnie uwazac prezent jest przemyslany - ktos bardzo pragnie miec takie wlasnie zwierzatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy wyjdź lepiej na spacer
no sam pies jak sie go regularnie kąpie to nie śmierdzi ale jego odchody, które w całym domu zostawia niestety śmierdzą. Chociaż mam koleżankę, która nauczyła swojego psa załatwiac się do kuwety, nawiasem mówiąc ma też kota, oba zwierzaki korzystają z tej samej kuwety i nie śmierdzi tam ani psem ani kotem. Ale jak ten pies znajdzie sie w obcym mieszkaniu, to tam już nogę dźwiga i leje po futrynach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam ten topik i się trochę wkurzam.Co wy macie z tym twierdzeniem,że pies załatwia się w domu.Nienormalne jesteście czy co? Jak się psa nauczy czystości to nie załatwi się w domu.Nie macie innych argumentów przeciwko \'\'psiarzom\'\' to wymyślacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot ze słomy
Tylko jak mój pies jest niekąpany przez miesiac, to ma swój "smrodek" i robi sie lekko lepiący, a jak miałam kota, to nie musiałam go w ogóle kąpac i nie było go czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo yorki leją w mieszkaniu
i nie ma tu mowy o innych psach, bo każdy kundelek nauczy się czystości a york jak mu się zachce, to leje tam gdzie stoi i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy pis ma swój zapaszek
wyjątkiem jest mastif tybetański, koty nie śmierdzą, śmierdzą ich odchody, więc jeżeli w mieszkaniu kociarza czuć smród, to znaczy, że gospodarz nie dba o czystość w kocich kuwetach albo ma niewykastrowanego kocura, który pstryka po meblach znacząc teren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe że mój nie leje w domu...jak chce iść na dwór to \'\'mówi\'\'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo yorki leją w mieszkaniu
no właśnie jak chce iść na dwór to "mówi" a jak nie chce, to leje w domu, tylko pewnie tego nie zauważasz, bo mały pies=mało moczu, obwąchaj se mieszkanie, głównie dywany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co będę tłumaczyć idiotce....mój pies ma 6 lat i sikał w domu tylko jak był malutki...i to na gazete....teraz nie załatwia się w domu...zawsze woła...no ale ty oczywiście wiesz lepiej bo ze mną mieszkasz :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo yorki leją w mieszkaniu
to tak jak ty wiesz lepiej że koty śmierdzą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wy wiecie wszystko o yorkach to ja mogę wiedziesz wszystko o kotach...to ze mój nie sika w domu to wiem..a to ze u sąsiadów smierdziało kotem to czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Autorki Jezeli chcesz otrzymac fachowe odpowiedzi na swoje pytania wejdz na dogomania.pl wypowiadaja sie tam m.in.hodowcy yorczkow,polecaja hodowle itd.Ja mam 2 pieski tej rasy i sa super.Swietnie "dogaduja" sie z dziecmi,moje wogole nie szczekaja i z nauka czystosci nie bylo tragedii.Wbrew pozorom wcale nie jest to wymagajaca rasa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×