Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Witam serdecznie dziewczyny! Angioletto, calusy dla Ciebie!! Krotko o sobie, dokladnie dzisoaj zaczyna sie 26 tydzien ciazy =) Jak macie jakies pytanka to z checia pomge =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha. też nie wiem co mojemu M kupię, ale on mi zawsze kupuje biżuterię. Mam jej mnóstwo. Dostaje i z jakiejś okazji i bez okazji. A jak nie to perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaku jakie miałaś objawy ciąży?? Przepraszam, że tak od razu zamęczam Cię pytaniami, ale liczę na to że jestem w ciąży i chciałabym się dowiedzieć jakie inne dziewczyny miały objawy, bo może ja już sobie coś wkręcam. A i serdecznie witam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe tosia skad ja to znam :) Sabaku wiatm :):) jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia, pierwszym znakiem byl bol piersi i czulam cos w podbrzuszu cos czego nie czulam wczesniej, to byl jakis rodzaj bolu ale taki ktorego nigdy wczesniej nie mialam. Bol piersi jest podobno bardzo czesto wystepujacym objawem tylko dziewczyny zazwyczaj sadza ze to bol przed okresem, ale ja juz wiedzialam co to oznacza, intuicja jeszcze mnie nie zawiodla =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam problemy ze zdrowiem, mam chore nerki i od poczatku ciazy z tym walcze, chodze po lekarzach i poki niewiele to daje.. Ale sama ciaza jest niesamowitym przezyciem, dzisiaj rano Maly tak harcowal ze caly brzuch mi skakal =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana a kiedy termin??? bo zapomnialam:( Sabaku zapomniala powiedziec ze bedzie miala ślicznego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam termin na 23 lutego, cale dwa dni po moich urodzinkach =)) Bedzie kolejna rybka =)) Jeden lekarz powiedzial ze dziewczynka, drugi ze chlopiec ale ja wiem ze bedzie syn - Maks, wiedzialam to juz zanim zaszlam w ciaze =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaku gratuluje chłopczyka :):) Ja właśnie skonczyłam rosołek gotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY!!! Angioletto- co tam? Milego starania kochane:* U mnie dzisiaj pełno śniegu:P Dzieci przed blokiem na sankach zjeżdzają:P Buziaki:* Sabaku- gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Nie ja tam się nie zapisuje do topików o dietach :P A poza tym jak widze takie wymiary jak Ty tam dalas, to tym bardziej sie nie zapisuje;p hehe bo mnie tylko dołują:D Bo ja chcialabym ważyć tyle co TY, a ja tyle ważyłam ale 3,5roku temu...ale niestety teraz jes o wieeeeele wieksza waga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki. co tam u was? ja zrobilam wlasnie ciasto. stoi w sniegu zeby szybciej zastyglo. a mezus bierze sie za obiadek. podobno rownouprawnienie panuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wiem,chyba nie będzie chciał. A Twój nie chce gotować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheno wlansie moj tam nie gotuje;p ja lubie gotowac ale nienawidze zmywac i u nas jest regula kto gotuje ten nie zmywa hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×