Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Gość adaaaaaa
narazie czekam na potwierdzenie !! dzikeuje za rade i wsparcie teraz ide spac ! w ogole czuje jakbym miala dostac okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti,caly dzien spedzilam na komisariacie wsrod szalonych angielskich policjantow!!!moj narzeczony zostal zatrzymany do rutynowej kontroli i policji nie spodobalo sie ze mamy polskie dokumenty od samochodu! a jakie niby mamy miec skoro samochod jest z polski??? w kazdym razie caly dzien tam siedzielismy,dzwonilismy do firmy ubezpieczeniowej w polsce i takie tam.padam z nog.dzis o dzidzie sie nie staram,nawet nie mysle o niczym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny na naszym topiku:) jutro cofne sie pare stron do tylu i zobacze co sie dzis wydarzylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlyscie juz wszystkie spac???szkoda:(:(:( no trudno,pogadamy wiec jutro,ja tez w sumie jestem wykonczona dobranoc kobitki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko sie wyjasnilo tempa spadla czyli ciazy nie ma czyli czekamy na @ ale to kwestia klku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo. ale wszystko sie wyjasnilo?? co z reszta dziewczyn i nk? my z emti juz ogladamy swoje fotki. ta to ma ich dopiero. cala noc mi sie zejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola,wiesz ze nigdy nic nie wiadomo do ostatniej chwili,jeszcze wszystko sie okaze:) kazdy inaczej reaguje na ten stan ''rzeczy'',indywidualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto-nie no wlasnie nie wiem co mi jest.... wiesz do okresu jeszcze daleko..ale te dziwne objawy samamnie wiem... a jak myslcie jest to mozliwe jak bralam tabletki po 18.10 ale strasznie nieregularnie bo juz mi sie nie chcialo a to ost opakowanie a mojego i tak nie bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto wyslij mi na maila namiary ja ci tez wysle hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti,wiem ze jak sie bierze tabletki i nagle zapomina lub zaczyna bran nieregularnie to bardzo latwo mozna''podobno'' zajsc w ciaze.nie wiem dokladnie dlaczego tak jest,ale sama mam takie dwa przypadki w rodzinie.wiec jest jakies prawdopodobienstwo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dlatego chce iść we wtorek do gina jak sie dostane oczywiście hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiesz hehe ja tam nie wierze w to;p no ale moze jednak... ajj ale chyba jak zwykle shizuje hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wszystkie moje zdjecia sa na naszej klasie,chyba 7 czy 8 stron:)-nuuuuuudy,ale jesli ktoras chce zobaczyc to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti,ale przyznaj ze takie schizowanie jest mile:)sama bym chciala poschizowac sobie:):):)miec nadzieje i wogóle,hmmmm ahh fajnie by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajne fajne tylko to rozczarowanie jest beznadziejne :( no ale chyba jednak ja mysle ze to przez odstawienie tabletek i teraz mi hormony wracaja do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mam dodaje do znajomych hehe :D Jaka ty chudziutka jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×