Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

hej dziewczynki. ostatnio nie mam wogole czasu. a po dzisiejszym dniu padam. wiekszosc dnia spedzilam na gotowaniu. najpierw zupa malemu,poznie kotlety mielone z ziemniakam i suroweczka dla meza,a na koniec pierogi. 70sztuk zamrozilam i cos kolo 60 sztuk ugutowalam. mam dosc. bede miala dzis koszmary z lyzka i widelcem w roli glownej. a co tam u was?? pozdrawiam wszystkie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j takich testów nigdy nie robiłam. Narazie sie kochamy i staramy bez zadnej metody testów. Zobaczymy co nam z tego wyjdzie. Mam takie pytanko moze ktos wie. Czy jak kobieta jest tak w 2 moze 3 miesiacu ciazy to brzuch robi sie twardy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kingusia:) To sie dzisiaj naprawde napracowałas:):) ale jak sie wyspisz to jutro juz bedziesz wypoczeta:):) aha i jeszcze jedno pytanko jak to wkoncu w pierwszych tygodniach ciazy jest z tym sluzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radka siostra jest w 9 tygodniu i mowi ze podbrzusze jej twardnieje ale brzucha jeszcze nie ma;) Kingusia,super!!!!! .ale z Ciebie zaradna kobitka!!! brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , tak tylko pytam:):):) hahaha mój własnie z prac wrócił ( nawet w niedziele cos załątwie:()i mówi do mnie "Kochanie kupiłem jabłka powrózymy sobie, wyciagaj wszystkie buzy , zobaczymy kiedy wyjdziesz za maz":):):) on to ma pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,to gotowanie to proby przed-swiateczne. chodzi o pierogi. lazanki wczoraj robilam. moj brzuszek zaczal twardniec cos po dwoch miesiacach. ale u mojej siostry po 4. nie ma reguly. a sluzu poprostu mialam strasznie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzien miesiaczki miałam 24 listopada i wiesz co jakos szybko mi sie skonczyła bo juz 27 było strasznie skapo. Kingusia a tego sluzu to juz sporo jest od pierwszych tygodni czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj ten tekst z innego tematu;) moze jednak sie udalo;) Też tak miałam. Poszliśmy z mężem na całość, kiedy już miałam dostać okres, a potem po jakimś czasie był. ale taki mniej obfity i krótszy. To jest podobno normalna reakcja, tzw krwawienie implantacyjne, czy jakoś tak podobnie. Teraz jestem juz w 7 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj ale bym sie cieszyła jak u mnie tez by sie tak zdarzyło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moje ciało bedzie czekac to nie mam innego wyjscia:):)i ja bede czekałą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam wszystkim, dopiero co z mpracy wróciłam. A co do Andrzejkowej nocy to jak jedna z wielu nic specjalnego :):):) a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia gratuluje podjecia decyzki!! Napisz mi kiedy mialas ostatnio okres i jak dlugo zazwyczaj trwa u Ciebie cykl to postaram sie powiec Ci kiedy masz dni owulacyjne. Jesli chodzi o twardosc brzuch to ja nie pamietam zebym miala twardy, za to juz na poczatku 3 miesiaca mi sie delikatnie zaokraglil, leciutka toak ze tylko ja wiadzialam ale jednak =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:):):) no wiec tak,jk sie okazalo okres mam nieregularny.od 27 do 34 dni czasami.jednak srednia to 28 dni.ostatnia miesiaczka 4 listopada,baaaaardzo bolesna.wiec nastepny okres powinnam miec prawdopodobnie niedlugo,mysle ze ok3-4 grudnia,dobrze licze??? czyli dni plodne w okolicy 13 grudnia????? juz sama nie wiem od kiedy to sie liczy.od poczatku miesiaczki czy od jej ostatniego dnia. bede celowac w dziewczynke,czyli proby tylko przed owulacja, napisz co myslisz Karola,i Ty tez Tukuś,poradzcie mi cos pleeeeeease

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy owulacyjne bede miala dopiero w styczniu wiec bedzie latwiej ale teraz musze sama sobie poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto ja sadze , ze nic na siłe. My sie z moim staramy i w dni płodne i te nie. Zawsze jest jakas szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja niestety w ciąży nie jestem :( :( :( Dostałam @. I tradycyjnie okropnie boli mnie brzuch. Będziemy dalej się starać. A co tam u Was słychać?? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×