Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Hej:) Ja tez juz jestem, troszke zmeczona, ale jeszcze chwile posiedze:) Co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nareszczie nadrobilam. tak wogole witam was wszystkie. zaczne od tego ze ja tez mam syncia i marzy mi sie druga dziewczyneczka,ale wcale sie nie obraze jesli los da mi nastepnego chlopczyka. byl by krystianek lub alanek. jesli chodzi o dziewuszke to karinka tez mi sie podoba i marika,ale moj maz kreci noskiem na te imiona wiec bedzie maja lub ola. co do porodu,rodzilam naturalnie z wlasnego wyboru i uwazam to za najcudowniejsze przezycie. bolalo,ale byly to tak cudowne chwile ktorych nigdy w zyciu nie zapomne. gdy moj maz trzymal mnie za reke,dawal pic,mowil \"kochanie,jeszcze,chwilke,dasz rade,zaraz bździlek wyjdzie\"-cos cccuuudddooowwwnnneeegggooo!!!!!!!!! nawet nie wiecie jaka bylam dumna z siebie ze sama,wlasnymi silami urodzilam swojego maluszka. i powiem wam szczerze ze przy kolejnej ciazy tez chce rodzic naturalnie. ja lewtywy nie mialam ale to dlatego ze bylam cwana i gdy mialam juz regularne skurcze ale jeszcze wmiare letke poszlam do lazienki i zalatwiam sie. lewatywa wiec nie byla potrzebna. co do z szywania,to bylam nacinana bo chcialam. lekaz zapytal sie czy sie zgadzam i oczywiscie wolalam to niz miala bym peknac. zszywanie jest ze znieczuleniem miejscowym tak ze nic sie nie czuje. po za tym w tedy karmilam pierwszy raz moje malenstwo,wiec nie mialam czasu myslec o takich glupotach. po dwoch godzinach od porodu wstalam z lozka i poszlam z moim niuniem w wozeczku na sale. pozdrawiam wszystkie was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja tez jestem :) Nastawiłam na obiadek i siadłam do komputera :) Jak tam wam dzien mija ??:) Kingusia a ile rodziłas?? Mnie poród strasznie przeraza, a jak Cie rozcinali to bolało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skurcze regularne zaczelam miec 18.01.08 od 14. co 20 minut. pozniej co 10,co 7 i co 4minuty. wtedy pojechalam do szpitala. bylam tam o 19. skurcze byly do zniesienia. nawet bardzo nie bolalo. mialam rozwarcie na dwa centymery wiec zostalam na patologi. 19.01.08 o 4 rano dostalam takich skurczy naprawde bolacych. 0 5 poszlam na porodowke. o 6.45 niunio juz byl z nami. w ksiazeczce mam napisane czas trwania pierwszego okresu 5godz i 30min czas trwania drugiego okresu 15minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o rocinanie to tego sie nie czuje,bo robia to oni podczas gdy ty przesz. nawet nie wiedzialam czy mnie wkoncu nacinali. skapowalam sie ze tak jak polozna mnie umyla i powiedziala ze lekarz teraz mnie zszyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sa jakies cwiczenia w ciazy royciagajace,dzieki ktorzm nie trzeba nacinac??? Kingusia,a znieczulenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglam miec znieczulenie. nawet welfron mialam juz zalozony ze jak sie zdecyduje to wiecie,ale nie chcialam. bol jest do zniesienia,a jaki czlowiek pozniej dumny z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mlode mamy angioletto czytalam ze pytalas sie o naciecie krocza ja rodzilam 2x i nacieta nie bylam przy zadnym porodzie :) nie peklam tez wiec nie mialam ani jednego szwu w 1 ciazy pilam wywar z lisci malin bo ponoc pomaga sie rozciagnac i uniknac naciecia, pilam go z kolezanka z innego forum i ona tez nie byla nacieta-wiec moze ten napar cos pomogl ? :) w 2 ciazy lykalam kapsulki z wiesiolkiem, bo tez ponoc pomagaja w szybszym rozwarciu i uniknieciu ciecia i tez mnie to ominelo zatem zaraz po porodzie moglam normalnie usiasc co do znieczulenia ja tez w obu porodach go nie bralam, nie bylo takiej potrzeby, zreszta moj 2 porod byl expresowy, w dodatku tak malo bolesny ze gorzej wspominam wizyte u dentysty podczas leczenia niz porod wszystko da sie przezyc, a te chwile kiedy zaraz wyjdzie maluszek i zaraz po jego wyjsciu sa naprawde cudowne i niezapomniane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi,moge zapytac Cie o to kiedy Ty urodzilas te swoje pociechy??? jesli dobrze rozumie to masz 22 lata.jak sobie radzisz? nie balas sie?? j mam 24 i czasami bardzo sie boje ze sobie nie poradze i ze to tylko moja zachcianka,a takie malenstwo przeciez juz ze mna zostanie.hmm,a z drugiej strony czuje ze nadszedl dla mnie czas.nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Tyle mama teraz to robienia , ze nawet czasu nie mam spokojnie na forum posiedziec. Szkoła, praca, dom ehh:):) daje rade :) Właśnie ogladałam film szesnastoletnia mama i sie popłakałam ehh A teraz sobie siadłam na kafe mam nadzieje ,ze ktos jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto w 1 ciaze zaszlam zaraz po liceum a radze sobie poki co dobrze :) co prawda na pomoc rodziny nie zawsze moge liczyc, od 3 lat mieszkamy sami-mamy wlasny dom, utrzymujemy sie takze sami od dnia slubu po pierwszym porodzie bylo super, maly nie stwarzal problemow, naprawde pozytywnie sie rozczarowalam, myslalam ze bedzie o wiele gorzej pozniej maz zapragnal miec drugiego bobaska i teraz mamy coreczke :) dzis skonczyla 3 miesiace nasza pyza kochana :) a moj starszy synek ma 2 lata o 8 miesiecy od wrzesnia chce go poslac do przedszkola niczego w zyciu nie zaluje-no moze tego ze musialam rzucic studia z powodu zagrozen w 1 ciazy do dzis ich nie podjelam, ale mam nadzieje ze uda mi sie je wkoncu skonczyc jezeli pragniecie malucha i stac Was zeby je wychowac to na co czekac? :) kocham moje dzieci nad zycie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Co tu taka cisza ?? :) a wczoraj wieczorkiem niestety nie mogłam wejsc na kafe ale mam nadzieje , ze dzisiaj bedziecie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tukuś,ja jestem.troszke mi dziwnie jest.okresu nadal nie mam.powinnam dostac w tym tygodniu ale poki co nic. dzis rano przez 20 min mialam klucie w lewym jajniku:( ale samo przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Angioletto :) Mówisz , ze okres powinnas dostac w tym tygodniu, a tu juz dzisiaj piatek wiec jest nadzieje , ze moze jestes w ciazy :):) a tak ogólnie jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×