Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

witam wszystkie babeczki:) milego dnia:D:D:D Tukuś,jak tam paluszek??? Emti,jeszcze tylko pare dni:D Kingusia,nie nadążam za Tobą:D:D:D Młoda,lepiej dzisiaj????? buziole dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
no dzisiaj srednio jak narazie to zaspalam na zajecia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda,uszy do gory,wiem ze przechodzisz teraz nie najlepszy okres,ale uwierz mi,pewnie wiekszosc z nas tak ma.moj facet mial maly wypadek w pracy,nic mu sie w sumie nie stalo,ale takie halo z tego zrobil ze juz ktorys dzien nie idzie do pracy i kombinuje jak kon pod gore,a ja sie martwie ze straci prace.przeciez o dziecko sie staramy a on takie rzeczy robi.niestety jakos trzeba sobie radzic.zobaczysz ze niebawem ci sie uda,tylko postaraj sie tak o tym nie myslec duzo,no zobaczysz bedzie dobrze. mocno cie sciskam 🌼 dla ciebie na poczatek dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuteczka0
jest tu ktos:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki znowu sie rozleniwilyscie widze? normalnie musze na forum co chwile wchodzic i do porzadku was troche przywolac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
angioletto dziekuje;* wlasnie sie do nauki zbieram. rozmawialam na skype z moim chlopem z 4h :|. powoli sie szykuje bo lece za 2 tyg do niego i juz sie doczekac nie moge=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuteczka0
no to witam was wszystkie:) U mnie dziewczyny jest taka sytuacja ze moj chlopak strasznie chcialby zostac tatusiem. Ja mimo mlodego wieku (19 lat) tez mysle o dzidziusiu. Tylko ze jednak troche sie tego wszystkiego boje. On pracuje ale ja studiuje. Więc staraczka stanie sie dopiero za jakis rok. Ale narazie moge was odwiedzac i patrzec co slychac u was jak wkoncu oglaszacie ta nowine ze jestescie w ciazy itp.:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczko,ciesze sie ze z nami zostajesz.dobrze ze wiesz czego chcesz,bedziemy cie wspierac:) moge spytac ile lat ma Twoj chlopak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuteczka0
21:) narAZIE musze juz isc ale wpadne tu jeszcze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Tukuś:) jestem sobie w domku,odpoczywam sobie.okresik mi sie konczy powoli:D chyba dzisiaj zacniemy:) a co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tez po staremu , siedze w domku bo na ddworze zimno i w sumie nic nie robie.Umawiam sie na urodzinki w sobote ale jeszcze nie wiem czy ide. Bo bede miałą sporo rzeczy do roboty na weekend:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) witam nuteczko:)- to jestesmy w klubie ja zaczynam starania za 9 miesięcy hehe:d Tyle że teraz mam 20 lat:) jak wam dzionek minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
czesc;* ja nadal sie ucze no ale mysl mam od tygodni jedna;P... wogole to jest ktos z krakowa;>....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Włocławka jestem,mieszkałam za Bydgoszczą,a teraz w londynie hej Emti jeszcze troszke i bedziesz sie z nami tu starala,co??? szybko zleci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
ale powiem wam ze tak zyje dzidzia ze juz wymyslam ubranka imionka i takie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
pierw synka bym chciala;P... ogolnie z moim wojtim stwierdzilismy ze dziewczynka oliwia, co do chlopczyka narazie eliminowalismy imiona wiec nie wiemy jakie. narazie mamy czzas ale chestnych wybranych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala miec najpierw córeczkę:D podoba mi sie wiele imion,np: Natalia,Natasza,Emilka,Ania,Martynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje że szybko zleci hehe:p i oby tak było:D juz nie moge sie doczekać mojego najwazniejszego dnia w moim zyciui:) hehe:D ajjjj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto te imionka co podałas wszytskie mi się podobaja tylko jakos natasza niezbyt:) ale to kwestria gusu:) Ja będę mieć Wiktora i Laure:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie wiesz juz które imie mi sie najbardziej podoba hehe:p ale jeszcze ania ładnie teraz takie niespotykane to imię u malutkich dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
o wiktor tez mi sie abrdzo podoba i bartus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus tez ladne:) i tez sie nad tym imieniam zastanawialismy ale mamy juz ostateczne imiona wybrane hehe:P i bedzie tak: tata Mirosław mama Emilia synek Wiktor i córeczka Laura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×