Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

całkiem dobrze Tukuś:) nie czuje nic innego niz zwykle.zobaczymy co z tego wyjdzie.ale nic nie bede robic,poprostu zaczekam.nie staralam sie wiec niby nic nie powinno z tego byc,ale... wszystko jest mozliwe:) a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie hmm ciagle sie staramy, ale teraz tyle mamy spraw na głowie , ze zmeczenie bierze góre. Ale oczywiscie nie poddajemy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Co tam u Was? Angioletto:) życze udanych starań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj naj dziewczynki w ten Mikołajkowy dzień:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tymi prezentami to trudno bedzie bo chyba z moim ukochanym sie dzisiaj nie zobacze. On w pracy ja za chwile tez ide papierki powypełniac. Zwykły dzien:(:( a szkoda:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda-3
czesc;> moge dolaczyc=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Młoda jasne , ze mozesz dolaczyc , opowiedz cos o sobie:) Angioletto zycze powodzenia, starajcie sie intensywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysl,troche go ozywimy zrobmy tabele,niech kazdy sie wpisze Imie-----------Wiek------------ostatnia@------------test Angioletto----24---------------6/12------------------20/12 Tukuś--------- Kingusia------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie Wiek ostatnia@ Test Angioletto-------24-----6/12-----------20/12 Tukuś--------- Kingusia------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 15 dniu cyklu:) i mam nadzieje , ze wczoraj w Mikołaja cos sie zagniezdiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie .............Wiek ..ostatnia@ .....Test Angioletto-------24-----6/12-----------20/12 Tukuś------------21-----24/11-------.około 20 Kingusia------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dalej dziewczyny...:) No ja mam nadzieje ze dostarczysz nam dobra nowine na świeta Tukuś:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie .............Wiek ......ostatnia@ .....Test Angioletto-------24-----6/12-----------20/12 Tukuś------------21-----24/11-------.około 20 Kingusia----- Emti-------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda-3
O co chodzi z tym"ostatnia test" ??... ogolnie to zagladam tu czasem. a ostatnio z chlopakiem stwierdzilismy ze chcemy miec kogos trzeciego;P. tylko ze troszki mloda jestem=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj angioletto nie wiem , miałam te dni bardzo stresujace i cos watpie , ale moze niespodzianka bedzie. A co wam jeszcze nie powiedzialam to to , ze załozyłam sobie mocne postanowienie , ze bede sie zdrowo odzywiała i tak codziennie owoce , warzywa wcinam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kingusia:) Młoda ostatnie@- to termin kiedy mialas ostatni okres , a test to data dnia w którym chcesz zrobic test i sprawdzic czy sie udało. A ile masz lat??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda-3
O co chodzi z tym"ostatnia test" ??... ogolnie to zagladam tu czasem. a ostatnio z chlopakiem stwierdzilismy ze chcemy miec kogos trzeciego;P. tylko ze troszki mloda jestem=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL Angioletto--------------24-----------5.12------------- -20---------------1 Tukuś-------------------21---------24.11 ---------------20---------------? Kingusia ---------------??---------?????-------------???????-----------????? Emti ------------------???? ---------?????------------?????? ---------- ???? ta tabelka jest prawidlowa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda-3
Imie .............Wiek ......ostatnia@ .....Test mlod3(ola)........19........13/11...............jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×