Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

hehe no ustalone ustalone:d tylko jeszcze trzeba zwiazeg "zalegalizowac" i starania rozpoczc hehe:P no a jak bede 2 dziewczynki to Laura i Michalina a chlopcy Wiktor i Dawid :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna kobita- widze ze bierzesz slub tydzien wczesniej ode mnie hehe:p ja mam date na 19.09,.2009:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to rok młodsza ode mnie jesteś:P no ja chce starania w noc poslubną zacząć hehe a jak to będzie to sie zobaczy :) chcialibyśmy byc na gwiazdke 2009 we trojke już hehe:) tzn dzidzia w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMTI- ja wolę odczekać jakiś miesiąc czy dwa żeby wszystko sobie poukładać po ślubie:) z drugiej strony obawiam sie że mój wybranek nie będzie taki cierpliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto dziekuje za komentarz:):* taka jedna kobietka:) no mój ma w styczniu juz 26lat:) także on juz bardzo chce dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tez jest miedzy wami 5 lat rożnicy? bo moj jest o 5,5 starszy on ze styczna ja z maja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bardzo
pragne dziecka ale niestety finanse nie pozwalaja i nie wiem czy kiedykolwiek pozwola...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bardzo
ja na raziwe tylko staz 650 ale szukam stalej pracy caly czas, a moj narzeczony ma w zaleznosci od godzin np ostatnio 1600 teraz moze byc gorzej... roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem, ale jak cisie staż skończy to znajdziesz prace lepiej płatną:) a jeżeli będziecie mieli 2tys zl na miesiąc top mozna za to wyżyc:) A w jak duzym mieście mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bardzo
maisto malutkie ok 30 tys mieszkancow... tak wyzyjemy jak dostane stala prace ale na wychowawczym nie mam placone i zostaje jego pensja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jak bedziesz pracowac 3 miesiace to masz maciezyński a potem znajdziesz jakąś prace:) ale zreszta sama wiesz co jest dla Was najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bardzo
ja nie mowie o macierzynskim ale o wychowawczym.. chyba nie zostawie 3 czy 4 miesiecznego dziecka w zlobku????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bardzo
ja bardzo ale to bardzo pragne dziecka ale// no wlasnie ale. ta kasa... a ze mna coraz gorzej przez to wszytsko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mam glupie wrazenie,ze jestem na tym topiku jedyna ktora ma juz dzidziusia..................................... myle sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto masz rację... niestety w dzisiejszych czasach z roku na rok wszystko jest coraz trudniejsze... tez bardzo -może niech Twój partner rozejrzy się za inną pracą albo porozmawia z szefem o podwyżce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bardzo
o podwyzce??? o matko w zyciu... jak da mu podwyzke to bedzie kazal mniej godzin robic... za inna praca.. tu nie ma duzo pracy ale i tak w kazdej by zarabial mniej wiecej tyle samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmama,a cco ty tu sie rozklejasz??? natychmiast prosze mi tu sie usmiechnac!!!! sama nie jestes,ja mojego tak dzisiaj zamęczę ze jutro juz we dwie bedziemy,hahhahaha:D :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bardzo
taka jedna- to nie tak latwo , ze zainteresowania itd to nie bajka jak kazdy mialby miec prace taka jakie ma zainteresowania to by nikt nie narzekal a tak sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w Polsce wszytsko drozeje,... dzisiaj w wiadomosciach slyszalam że energia ma wzrosnąć o 200%;/ MASAKRA!!! i jak tu normalnie żyć. JA uciekam w czerwcu do Anglii i jak sie w PL poprawi to wróce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×