Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Ja też większość czasu jestem sama. :( Mój mąż jest kierowcą. Na szczęście Mam pracę i mnóstwo rzeczy do robienia do szkoły. I jakoś szybko czas mi leci, no a teraz jeszcze od czasu do czasu do was się odzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :):) Musiałam troszke nadrobic z czytaniem :):)Ehh stresujący dzień dzisiaj miałam, szkoła, potem fakturki do pracy, miasto, apteka w któej zostawiłam 80 zł, a teraz mój sobie jeszcze uwidział , ze jego z najomy z Angli przyjechał i ze do nas dzis przyjdzie ehh a co tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede trzymałą za Ciebie kciuki:) a imiona masz juz jakies wybrane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Imiona wybraliśmy wspólnie z mężem Podoba nam się dla dziewczynki Amelia, a dla chłopca Filip. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zje...y humor. wlasnie babcia opowiada mi co moja pojeb...a mamusia gadala dzis na mnie. mam juz dosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:) Przepraszam musiałóam na chwile odejśc bo ten znajomy przyszedł i wiecie jedzonko, picie :) A co do imion to ładnie wybraliście. My mama tyle na myśli , ze nie wiemy na które sie zdecydowac. Podoba nam sie Jasiu ale wątpie ze jak chłopczyk jak bedzie miał z 15 lat to bedzie zadowolony z Jana nad Filipkirm też myślimy. A co do dziewczynki to Martynka (teraz juz sie jedna w rodzince urodziła :( ), Zosia,Karolinka ( ale to wątpie), Julia (ale to tym bardziej watpie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ładne imionka chodzą wam po głowie. My jakoś byliśmy zgodni. Wcześniej nam się podobało Julia i Jakub, ale niestety w rodzince już są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tu dzisiaj tak pusto , tylko ja i tosia:):) Tosia a kiedy masz dostac @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze miałam @ 27 lub 28 każdego miesiąca. Ostatnio @ mi się przesunął i we wrześniu miałam 30, a w listopadzie 1. Więc nie wiem jak teraz będzie. Chociaż mam nadzieje, że nie przyjdzie wcale :) A co tam u Ciebie?? @ kiedy masz mieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam @, tylko , ze ja mam taki problem , ze przestałąm brac tabletki anty ni wszystko mi sie rozregulowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Ja nigdy nie brałam tabletek anty. Zawsze bazowaliśmy na kalendarzyku i nie było żadnej wpadki. @ miałam jak w zegarku, nawet godziny były w miarę takie same "P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, a nie tylko fajnie :) Ja wogóle ostatnio dziwnie się czuje. Okropnie się męcze, jest mi niedobrze, a do tego piersi bolą i swędzą. Mam wrażenie, jakby były cięższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Tosiu 👋 A co do ciszy to ja ciagle tylko latam i patrze czy chłopaki wszystko maja, bo nie bardzo lubie tego kolege wiec tylko sprawdzam a tak to w sypialni siedze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×