Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

oo to ten test z krwi jak na razie u mnie odpada, u mnie w miescie jest tylko taka zwykla przychodnia, nawet moj lekarz dojezdza tu na wizyty tylko 2 razy w tygodniu. daleko w sumie tak normalnie i zwykle nie przyjmuje, bo jakies 25 km ale zawsze a ja nim z pracy wyjde... chyba że ogólnie do gina na wizyte bym poszla, a lekarz to od kiedy ciąże "widzi" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz od 4 tygodnia dopiero, to zrob test z apteki ale dopiero w dzien spodziewanej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po południu we wtorek niby dostałam, ale niby bo praktycznie nic mi nie lecialo, podobnie i wczoraj... tylko jak siknac poszlam to cos czerwono. dopiero wczoraj na wieczor wiecej troche \"zalało\". ale jak pisalam z innymi dziewczynami na ten temat na kafe to stwierdzily ze to moze byc to krwawienie z odstawienia a w ciazy moge byc( jak pisalam wczesniej bardzo ale to bardzo nieregularnie bralam tabsy, nawet zdarzylo sie z 24ro godzinnym zapomnieniem,a nowy blister zaczelam dzien pozniej niz zawsze i łyknelam 2 naraz- nie mialam opakowania nowego i dopiero nastepnego dnia kupilam) i nie wiem co i jak, dlatego chyba juz shizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mykam do domku, odezwe sie jak cosik juro, bo w domku nie bede miala za bardzo jak :) miłego popołudnia i wieczorka życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki,robcie szybko te testy bo mi zwariujecie :) a tak wogole to zycze wam z calego serduszka byscie byly juz w ciazy i cieszyly sie z tego cudownego stanu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja miałam robiony wczoraj test na bhcg :) Bo jak byłam u gina to mu powiedziała o objawach i on powiedzial ,że dla świetego spokoju da mi skierowanie na badanie, wczoraj robiłam, a że miałam skierowanie to nic nie płaciłam, dzisiaj odebrałam wyniki i bhcg 0,0 więc ciąża wykluczona... tez miałam boleskość piersi, juz nie mama, ale bókl jajników i pleców pozostał,teraz musze udać sie do rodzinnego żeby dał mi skierowanie na ogolne wyniki krwi i moczu , bo może to nerki tak promieniuja... sama nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli boli Cie z tylu a do tego masz jeszcze podwyzszona temperature to moga byc nerki, ja z nimi walcze juz bardzo dlugo i przestrzegam Ciebie i kazda dziewczyne ktora ma problemy z nerkami, WYLECZCIE TO!! bo w ciazy nie wyleczyciea mozecie przez to urodzic przed terminem, czego ja sie boje.. nerki trzeba leczyc kilka miesiecy, nawet jesli nie ma objawow, nie boli nic to trzeba leczyc, jesli wyniki sa juz potem ok to trzeba brac ziolowe tabsy np urosept albo uro up, wiem co mowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bola nerki ale nie zawsze mam goraczke, pojdziesz do lekarza, zrobisz badania i bedzie wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Sporo czasu mnie tu nie było , ale miałam tyle spraw na głowie , że .nawet czasu nie mialam. Dopiero teraz nadrobiłam z czytaniem i dziwie sie , ze tu od wczoraj taka cisza. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :):) Ja tak tylko na chwilke :):) Bo dzisiaj andrzeja a mój dziadek ma tak na imie i trzeba sałatki na imieniny szykowac :):) Ale tu ostatnimi dniami cicho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angioletto23
no powiem wam ze troche mnie zasmucilyscie wasza nieobecnoscia,a tak dobrze sie zapowiadalo:( ja niestety nie mialam internetu od kilku dni,pisalam wam o tym,ale wy dziewczyny??? sluchajcie,piszcie co u was,cos sie zmienilo??? ja czekam na okres.powinien przyjsc za kilka dni,tymczasem jestem w fazie bolacych piersi,normalnie nie moge na brzuchu lezec.zaraz po okresie zabieramy sie do pracy.w nastepnym cyklu bede miala juz testy owulacyjne wiec bedzie mi latwiej.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angioletto23
upupupupup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj angioletto :):) a dlaczego piszesz z innego nika?? U mnie przktycznie nic sie nie dzieje i tez jestem smutna , zenikt tu nie pisze i taka cisza :( musimy sie poprawic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie mam swojego laptopa niestety,na moim jest jakis paskudny wirus ktory blokuje mi dostep do internetu,ale wczoraj dzwonilam do serwisu i w ciagu dwoch roboczych dni przesla mi plyte ze specjalnym programem i kolega wgra mi system od poczatku.jednak do tego czasu siedze z jego laptopem:) ja jestem pelna nadzieji ze sie uda:) zaczynam staranka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tu zostane,to taki pech z tym moim internetem:( ja tez jestem smutna,myslalam ze tu chociaz kilka stron zapelnicie a tu nic musimy koniecznie sie poprawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto naprawde jestes zdecydowana:):):) gratuluje:) co wpłyneło na Twoja decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,zdecydowalismy sie,to przyszlo tak nagle w sumie,poprostu powiedzialam mu ze ja jestem juz gotowa::) wiec on powiedzial ze w takim razie on tez stanie na wysokosci zadania:) bylismy wczora na kolcji we wloskiej restauracji,jedzenie nie bylo fantastyczne,ale siedzielismy sami przy stoliku,ze swiecami i bylo milo i romantycznie.:) a Radek sam nawet podejmowal rozmowe o dziecku:p my tu dopiero sie zaczniemy starac a on mnie pyta jakie lozeczko kupimy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Tobie ida starania??? na jakim etapie jestescie??? ja w sumie dopiero tak naprawde pierwszy raz sie postaram w pelni swiadomie:) pomozesz mi wszystko obliczyc jak bede miala okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje deczyzji:):) widac ze Twój zadowolony skoro juz o łóżeczku rozmyśla:):):) ja jak wtedy myslałam , ze jestem w ciazy to korzystałam z tego http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79533.html wpisywałam sobie date ostatniej @, a on oblicza date przewidywalnego dnia zajscia w ciaze i date urodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mnie to staramy sie:) Czasem tylko jest mi smutno jak widze mamusie w ciazy albo z dziecmi a ja jeszcze nie mam ale daje rade:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×