Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Gość nieudacznice z fagasami
nieudacznikami. nie ma to jak machnąc sobie bachora, ani to pracy nie ma ,ani wykształcenia, gówniary sieczkę we łbach macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ona- wiesz ja tam do pracy to tylko na wakacje latam w tamtym roku bylam w anglii czesciej to tez w zimie pracowalam tak co 2 tyg. Co do znalezienia pracy to sa takie agencje i to one zalatwiaja prace, czesto jest to praca na 2-3 tyg ,ale czasami jest tez na dlugo. No i zazwyszaj szybko znajduja jakąś:) No i trzeba umiec trochę angielskiego... No i najciężej jest dostać prace w okresie zimowym:) Cos jeszzce to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem powtarzam sie hehe no i, no i, no i, hehe nieudacznice z fagasami - wypraszam sobie, nie jestem nieudacznica, mam wykształcenie, a mój narzeczony nie jest fagasem, ma 26 lat i wie co chce osiagnąć w życiu i to robi... Pieniadze mam, praca 2 dni i tez mam, a mój ma juz dawno stałą i dobrze płatną....To kiedy mamy robić dzieci jak bedziemy stare i będziemy mic 35 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj EMTI ja jestem:)Ale nie wiem na jak długo bo strasznie żle sie czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa mnie bardzo boli i jest mi niedobrze ale nie moge zwymiotowac i nei wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna nudności Cię męczą:* Moja przyjaciółka jak była we wczesnej ciaży tez je miala ,ale tylko dni a potem już czuła się świetnie:) Mam nadzieje że i u ciebie tak bedzie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam nadzieje, ze mi sie poprawi:) A jak tam tobie dzien miną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj lenia i caly dzień w piżamie chodze hehe:P Zrobiłam dzisiaj jedna z prac kontrolnych , zostały mi jeszcze 2 , ale krotkie to zrobie jutro:) No i taki leniuszek ze mnie dzisiaj:P Na weekend mam szkołe to musze sie jeszcze troche pouczyć. A tak to ok:) No i bardzo szybko mi czas leci:P Bo już tylko 2 tyg i bedę lecieć do mojego M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Cie Emti ,z e wczoraj nie odpisalam ale moj mnie pogonil do lozka:( A co studiujesz? Patrz jak to szybko leci .Jakis czas temu do niego lecialas i juz za dwa tygodnie znowu go bedziesz widziała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tukuś:* ni gniewam się bo sama na miejscu Twojego Skarba bym cie do łóżka wygoniła:P hehe . Ja jestem na studium kosmetycznym:) No i w niedziele mam egzamin to musze zacząć się uczyć, od jutra zaczynam a tak mi się nie chce że szok! hehe Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama 21
hej dziewczyny jak tam samopoczucie:)ja staralam sie z meżem 1,5 roku o dzidzie i wkoncu sie udalo niedlugo rodze na marca mam termin juz doczekac sie nie moge a wam staraczka zycze powodzenia mam nadzieje ze tez wam sie uda niby tak latwo zajsc w ciaze a jednak trudno pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje:))) Ojj wiem, że trudno zajsc w ciaże a bardzo bym chciała zajść w moja noc poślubną:) Było by pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):) Witam wszystkie i bardzo przepraszam , ze mnie tyle czasu nie było ale umowa na internet nam sie skonczyła.I myslelismy, ze zmienimy internet wiec nie podpisalismy dalej ale jednak zostajemy przy tym i musielismy znowu cos podpisywac:)Ale juz jestem:) co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tukuś!!!! Jejku już myślałam ,że nikt się na tym naszym forum już nei odezwie:) U mnie wsyztsko w porządku teraz jetsem w Anglii u mojego Skarba, ajak Ty się czujesz? Jak tam dzidzia? Tak się cieszę ,że napisalaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej EMTI:) Ciesze sie, ze jestes u swojego skarba:):)A ja sie czuje oki , teraz to nawet bardzo dobrze:):)Tylko nic mi sie nie chce przez ta ponura pogode;/;/ No nie odwiedzialam forum, bo jak juz pisalam mialam problemy z internetem ale teraz postaram sie pisac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dołączam:) W sumie 20 lat mam jeszcze,urodzinki 21 w czerwcu:) 2 kreseczki na teście,a raczej 4 :) 2 testy,2 różne,2 pozytywne:) Do lekarza idę w przyszłym tygodniu:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam 20 lat i staram sie odzidzie uzywam testo owu i dzis mam 24 dc i pokazuja mi 2 kreski z tym ze jedna jest jasna mam tak od 16 dc temp 37.4 nie wiem co to znaczy podobno testy owu moga wykryc wczesna ciaze czy ktoras juz tak miala 😘 dla wszystkich dziewczyn i trzymam kciuki za staraczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tukus
Kolorowa Parasolka gratuluje 2 kreseczek:):)Gin to jeszcze potwierdzi i bedzie super:):)a jak sie czujesz? Madzik oczywiscie bede trzymac kciuki:) Tak na marginesie nto witam was dziewczyny:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamto wyrzej to ja napisalam tylko , ze s mi sie zrobilo zamiast ś i wyszedl pomaranczowy nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja 21 koncze dopiero we wrzesniu, wiec jeszcze sie lapie;) termin mam na 21 lipca, jestem teraz w 18tc. Zycze powodzenia, na pewno sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziedwczyny:) Życzę powowdzenia w staraniach :) No i gratuluje tym które już są w ciąży:) JA będę się strać po ślubie o dziecko:) Czyli we wrześniu:) Mam jeszcze 20lat:P Bo 21 kończe dopiero w maju:D Pozdroiwonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umocyumpcy
upupup podnosze temacik , mam nadzieje, ze powstanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×