Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Tukuś dziękuję za życzenie:) I ode mnie dla Was dziewczyny też wszystkiego najlepszego:) Oby te nasze strania szybko osiągneły swój cel:) No i oby lepiej nam się żyło w roku 2009:) Dużo miłości ze strony partnerów i spelnienia marzeń:) Buziaki:* A dzisiaj mój Skarbek ma urodzinki więc już mnie nie będzie na necie:) Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie. Chyba dołączę do Waszego grona. Mam 25 lat (w suie rocznkimiem juz 26) i chcialabym juz miec dziecko. Mąż jest 3 lata starszy.Pracuję w firmie, której mam dość co tylko powoduję, że chcę jak najszybciej wykorzystać jeszcze w tej firmie macierzyński i wychowawczy po czym zmienić pracę. Ja chciałabym starania zacząć choćby od zaraz ale mąż jest pragmatykiem. Chce poczekać do października, żeby jeszcze na wakacje pojechać, domeblować mieszkanie itd. A ja mam jakeś takie uczucie, że dziecko musi poczekać, bo musimy sobie kupić sofę i stół. Sama nie wiem co myśleć. Może mąż ma rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioletto- serio? jejku gratuluje:))) A będziesz robić jeszcze drugi test żeby sprawdzić czy napewno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki;p ja jak by mi na 1 tescie wyszla blada kreseczka to juz bym leciala po nastepny test, albo mojego skarba bym wyslala żeby sie upewnic hehe:P Taka niecierpliwa jestem że bym do nastepnego dnia nie wytrzymala hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto i jak tam poweidzialaś już swojemu skarbowi o 2 kreseczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to suuper:) A kiedy test robilaś? Dzisiaj rano?:P a jutro będziesz powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tau was? I jak tam angioletto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? Angioletto bawiła się w podtrzymywanie topiku, to teraz ją trochę wyręczę, bo pewnie teraz nie ma glowy do siedzenia na kafe tylko cieszy się z dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem,czuwam sobie :D ale jestem ostatnio pochlonieta ciaza i mysleniem wiec,przepraszam za zaniedbywanie naszego topiku:D co u Ciebie kochana? a z wami co dziewczyny????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he angioletto:) A jak tam robiłaś drugi teścik na sprawdzenie?:P I jak się czujesz? Kiedy do lekarza idziesz? Ajjj ciesze się Twoim szczęściem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto- wiesz co czytam teraz ten topik 3tydzien ciazy - glosicie to swiatu... to ta baba to durna jakas, ja tam tez bym sie cieszyla jak bym zobaczyla 2 krechy na tescie... a co mam czekac z tym szczesciem do 9 mc bo wtedy nic sie nie stanie... dziwne podejscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochana,jakias dziwn ata autorka topiku.tak zrobilam drugi test:D kiedy do PL wracasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wracam juz w sobote... ahhh jak ten czas szybko mina:( Wszystko co dobre szybko sie konczy:( Bo ale pocieszam sie bo 03.02 lece do mojego skarbka znowu:)) No to suuper ze 2 test tez wykazal 2 kreseczki:) No i widzisz mówiłam ,że jak uda nam się zobaczyć na wiosne to już będziesz z fasolką w brzuszku:) No i chętnie poczytam jak tam się Tobą lekarze w Anglii zajmują:) Mam nadzieje ,że będą się zajmować jak najlepiej bo jak nie to ja tam wpadne i im guzów pare narobie hehe:P Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochana,az sie poplakalam ze smiechu:D:D:D:D:D fajnie ze za 3 tyg znowu przylatujesz!!!!!:D:D:Da ja 1-go wlasnie do polski jade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dostałam krwawienie, wystraszyłam sie i zadzowniłam do gina i kazał mi jechać do szpitala nastałam się tam 1,5 godziny a szanowny pan ginekolog na izbie przyjęć opieprzył mnie że z takimi pierdołami przyjeżdżam. Wkurzyłam się i powiedziałam że jestem w pierwszej ciązy tak pokierował mnie lekarz i poprostu sie wystraszyłam. Co za dupek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic sie na szczęscie nie stało, wszystko z dzieckiem wporządku, tylko to ja traktuje sie pacjentów w szpitalu to obłed, gdybym poszła do niego prywatnie zapewne byłby miły i służył radą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:* Karola- no to masakra z tmi lekarzami, ale dobrze ze wszystko jest ok i ze dzidzia cala i zdrowa:)) angioletto- no to pewnie na pierwsze badanie w Polsce pojdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny? Co u Was? Czemu tu nie zaglądacie? Znudziło się Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj znow miałam krwawienie. dziś już byłam u ginekologa, dostałam luteine na podtrzymanie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Karola:* Nie martw się będzie dobrze:) Trzymam kciuki:) A w którym tyg jesteś? Bo mi się zapomniało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×