Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

HEJ dziewczyny jak wam minał dzień? U mnie spokojnie, jutro będę troche gotować na sylwka bo w domu zostajemy. A co do wypowiedzi kungusi to sie zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorr dziewczyny ze tak zapytam,dlaczego Wy tak szybko chcecie miec te dzieci? a gdzie czas na studia,prace? czy planujecie byc cale zycie na utrzymaniu meza? naprawde mnie to interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Emti,ja tez w domku jednak zostane,ale nic nie bedziemy niestety gotowac:( ale pogoda co???kompletnie nie zimowa hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas dzisiaj zimno, 0 stopni mamy:) A co do tego kogoś kto się pytał czemu tak wcześnie; po 1- bo w tym roku koncze studia po 2- bo na co czekac po 3- zazwyczaj jak ktos się wciągnie w prace to potem nie ma czasu na dziecko, bo moze awans, bo wyjazdy, bo to bo tamto po 4- ja mam narzeczonego który jest 5,5 lat starszy ode mnie i już chciałby być tatą po 5- nie dla kazdej kobiet najważniejsza jest praca, prace stracisz i nic nie będziesz mieć , a rodzina będzie na zawsze:) po6- bede mieć 30lat i 8letnie dziecko, a kolezanki które podażały za praca będą bawić dzieci, a ja będę miała czas dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i brawo angioletto :) a jak my już postanowilyśmy i zdania nie zmienimy:) Co prawda ja za 8,5 miesiąca zaczynam starania ,ale wiesz:P hehe:) Noi trzymam kciuki za CIebie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te moje starania takie wiesz,powolne beda,nie spieszy mi sie,poprostu wszystko na luzie,nie bede panikowac;) Emti,cos mie sie zdaje ze ty za pierwszym razem-w noc poslubna zafasolkujesz hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzien mija jak kazdy. siedze w domu z niunkiem. sylwka tez spedzamy we dwoje. tatus pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co angioletto, że mi sie też tak zdaje;p hehe Ale chciałabym baaardzo:) Tylko ,że według kalendarza chinskiego, tego co byl na naszym topiku tez wychodzi mi ze w wieku 21 lat synka moge miec tylko we wrześniu hehe. No to będzie mały Wiktorek i już się powoli przekonuje do tej myśli,że moge mieć synka i zaczynam patrzeć na ciuszki dla chłopców, ale dla dziewczynek są takie słodkie. No ale dla chłopców też już widze suuper ubranka:) No i w końcu od zawsze chciałam mieć pierwszego synka i druga córeczke:) Ajj już nie moge się doczekać września hehe:) Mmama- hejka:) Widziałam nowe zdjęcia na n-k suuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ja was nie atakuje tylko jestem ciekawa.sama mam 21 lati osobiscie nie chcialabym sobie robic dodatkowych problemow w postaci dziecka ale kazdy robi jak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśni dla niektórych dziecko to problem, tak jak dla Ciebie, a dla nas dziecko to cud który jest stworzony z miłości:) , ktory daje bezwarunkową miłość i kocha nie dlatego że... tylko mimo że...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Glutter-ja niebawem bede miala 25 lat.jak mialam 21 to nie myslalam o dzieciach,ale teraz podjelam taka decyzje:) widzisz to sprawa bardzo indywidualna,mamy tu na forum mloda mame,ktora swoja dojrzaloscia i gotowoscia do bycia mama przewyzsza nas wszystkie.mimo mlodego wieku wykazuje sie kazdego dnia duza cierpliwoscia,poswieceniem i ogromem milosci do swoich najblizszych.ja z calego serca ja podziwiam i zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właściwie angioletto jest o rok młodsza od mojego narzeczonego:) dlatego chce dziecka:) JA w jej wieku to pewnie będę myśleć nad drugim hehe:P Ale cóż każdy jest inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:Dkobieto nie zapedzaj sie tak bo jeszcze ci sie blizniaki trafia hehe chociaz powiem ci szczerze ze Radek wlasnie marzy o dziewczynkach hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za komentarze. liwio a zes weny dostala. przy kazdym zdjeciu komentarz ;) nie uwazam mojego dziecka za dodatkowy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co angioetto:P widziałam dzisiaj na kafe taki tremat jakieś kobiety pt. "moja gromadka" jakos tak i było tam zdjęcie jedna córeczka ma 8 lat i potem sa bliźniaczki po 5 lai i potem znowu bliźniaczki po 5 miesięcy:P hehe to dopiero jest gromadka dziewczynek hehe:D A tam będą bkliźniaki to będą jakoś sobie poradzimy hehe:P Ale wole jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialyscie dziewczyny zdjecia mojego synka. czy mozna go nazwac "dodatkowym problemem"? Raczej ŁASKĄ BOŻĄ!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kochane ja mykam, bo moje kochanie skończyło grać na playstation i idziemy kolacyjke robić, a potem jakiś filmik oglądniemy:) Buziaki 🌼 i miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie piekne panie:) mam awarie ogrzewania,wiec ledwo zyje,na szczescie nastroj jeszcze mi dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bidulka. u mnie cieplutko jak w ulu wiec zapraszam do siebie. napoje wyskokowe tez sie znajda. w barku pare litrow wodki,w piwnicy buteleczki z winem z winogron... kusisz sie liwio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,dzisiaj wcale sie nie czuje sylwestrowo... jakos tak lipnie... jak w normalny dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to moje piorunkowate przewrocilo sie,z wielkim placzem wstal,wdrapal sie na lozko i ugryzl mnie w reke. chyba to jakas kara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha,ja tez:) zreszta swiat tez nie czulam:) ale jednym sie pocieszam,nastepny rok juz nie bedzie przestepny wiec podobno ma byc o niebo lepszy!!!!!!!! i tego nam zycze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje normalnie. zimno na dworze,nudy. poszlam wczoraj spac o 22. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz topic zanika!!!! jak to mozliwe! nie lenic sie dziwczyny tylko tu z nami pisac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo elo:) Witam wszystkie w tym nowym roku:)Mam nadzieje, ze w tym naszym 2009 i mi sie uda i wam i juz 2010 powitami z dzidziami w brzuszku lub w łożeczku:)A dla tych któe juz maja swoje bobaszki zycze sporo cierpliwosci i milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×