Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świeta tuz tuz juz niedlugo

Swieta Bozego Narodzenia

Polecane posty

Gość świeta tuz tuz juz niedlugo

Swieta zblizaja sie wielkimi krokami, zapraszam do wymiany przepisow kulinarnych oraz do rozmow na temat swiat, wiem ze jest duzo topikow na ten temat ale zaden jeszcze nie zostal odswiezony wiec zakladam nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka jak trza
o jakie przepisy konkretnie chodzi, na wigilje czy tak ogolnie na potrawy Swiateczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta tuz tuz juz niedlugo
ja mam pytanko, kiedy najlepiej jest upiec pierniczki, i czy ktos mogly podac mi jakis najprostszy przepis, nigdy nie pieklam pierniczkow. chodzi mi o wszystkie przepisy, na wszystkie potrawy jakie podajecie w Waszych domach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta tuz tuz juz niedlugo
nikt jeszcze nie mysli o swietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszee
ja mysle:) ale w tym roku mam wolne od gotowania bo na swieta zjezdzamy do domu(mieszkam za granica, ostatni raz bylam na swieta 3 lata temu) napewno mamie cos pomoge ale to ona jest glowna kucharka a ja gosciem:)) sama zrobie tylko pierniczki na choinke i mam nadzieje ze dowioze w calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta tuz tuz juz niedlugo
ja bede po raz trzeci sama przygotowywac wigilje oraz swieta,ale pierniczkow jeszcze nie pieklam,chcialabym sprobowac w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszee
polecam takze piernik staropolski robilam w zeszlym roku pychota http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,87049980.html tylko musi stac naprawde w chlodnym ale nie zimnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszee
cos poszlo nie tak wiec inny link forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=8888209&a=8927161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ma ktoś może sprawdzony przepis na pierniczki - takie które robie się wykrojnikami i można powiesić na choince :D? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionallaaa
kocham święta i w tamtym roku miałam okazje sama je przygotować dla mojej rodzinki. Już od początku grudnia robiłam dekoracje całego domu. Wyadałąm troche kasy, sporo sie napracowałam a nawet posuwałam się do kradzieży z włamaniem( w kwestii zdobycia gałązek hehe:), ale efekt był zniewalajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×