Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o szybka odp prosze

13 miesieczne dziecko ---GORACZKA 39.5 !!!!

Polecane posty

nie rozumiem... przeciez sama napisalas ze Benio jest uczulony na augmentin bo po nim dostaje wysypki, potem piszesz ze nigdy nie chorowal...jak nie chorowal to nie dostawal antybiotyku wiec skad wiesz ze jest uczulony? poza tym stan dziecka zmienia sie bardzo w czasie, czasem to kwestia godziny a juz pewne objawy znikaja a pojawiaja sie inne... przyklad: dziecko rano zagoraczkowalo, matka poszla do lekarza, on zbadal i stwierdzil tylko zaczerwienienie gardla, osluchal pluca ale stwierdzil ze wszystko ok; kazal podawac leki p/goraczkowe, powiedzial ze to prawdopodobnie infekcja wirusowa i zalecil kontrole za dwa dni a w razie pojawienia sie innych doleliwosci na pogotowie jednak po poludniu ok, 16ej dziecko zaczelo kaszlec, goraczka sie utrzymywala wiec rodzice udali sie na pogotowie, tam lekarz bada, osluchuje i stwierdza zapalenie pluc; rodzice oburzeni ze rano lekarz konowal nie rozpoznal - nieslusznie - mial prawo nie rozpoznac bo objawy nie byly w pelni rozwiniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie jest trudne do zrozumienia lekrza stwierdził zapalenie ucha i od razu dostał dalacin ale na drugi dzien rano trafilismy na pogotowie bo nic mały nie jadl juz 2 dnii był bardzo słaby przelewał sie przez rece i tam lekarz stwierdził uszy zdrowe a ma zapalnei gardła z aftami dali mu augumentin dożynie i po nim dosatłą tej wysypki a ty mi piszesz scenarisze wiem ze moze sie rozwijac choroba ale jak zapalenie gardła pomylic z uszami to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewadodek
Mierzymy tempkę termometrem BabyTemp od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×