Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sałatkowiec

Jak pozbyć się smaku oliwy z oliwek

Polecane posty

Gość sałatkowiec

jak w temacie dodałem do sałatki i popsuło smak Podaję składniki: czerwona zielona i żółta papryka pomidory ogórki rzodkiewki dodałem oliwy z oliwek z pieprzem solą i cukrem na koniec dodalem troche smietany z sola i piepszem, majerankiem bazylia oregano i pietruszka i utarty ser żółty oliwa totalnie psuje smak, nie wiem co zrobic pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatkowiec
hallo hallo pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też raczej smak oliwy przyjemnie się kojarzy... Teraz to chyba zostało Ci \"zabijanie\" czymś wyrazistym, czyli dodanie musztardy, koperku albo chrzanu. Rozcieńczenie większą ilością warzyw obawiam się może nie pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skontaktuj sie
a ja mysle ze dodala zbyt duzo ziol..i wyszedl smietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skontaktuj sie
dodal proponuje -oliwa z ol, ocet winny lub sok z cytryny, odrobina miodu lub cukru trzcinoweego i odrobina musztardy...ew..col i peper klasyca zawsze jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatkowiec
dodałem soku z cytryny i trochę musztardy może to pomoże, zobaczę jutro jak wszystkie soki sie dokładnie wymieszają... na pewno nie jest to nie wina przypraw bo na koniec dodawałem chcąc zabić ten smak oliwy. Totalnie odpada u mnie oliwa z oliwek w smaku, ale chciałem spróbować jako że zawsze sam kombinuję jakie składniki dodać do sałatek... Zobaczymy jutro dam znać jak smakuje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skontaktuj sie
KUP OLEEJ Z ORZESZKOW...MOZE LEPIEJ CI PODPASUJA SMAKIEM TAKIE WYNALAZKI JA DO DIPPPOW NP UZYWAM CHIIILI OLEJU...JEDNAK NIE JEST TO ZWYKLY NASZ OLEJ AROMATYZOWANY,,,SAMA NIE WIEM DOKLADNIE CO JEST BAZA JEDNAK SMAK NIEPOWTARZALNY... P.S. SWIERZYNKI "ZALEWA SIE SOSAMI" OK10-15MIN PRZED PODANIEM...DO JUTRA SER ZOLTY SKAPCIEJE..POMIDORY WODE PUSZCZA I OGOREK TEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez.
do surowek z reguly polecaja oleje bezsmakowe, jakies roslinne. oliwa to juz raczej jak komus zalezy na tym smaku, np. do salaty swietnie idzie, ale do jakis sorowek warzywnych, np. z kapusty to lepiej pasuje olej neutralny w smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup olej z pestek winogron lub sezamowy, jeśli nie lubisz smaku oliwy. Do sałatek są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skontaktuj sie
NAPISZ JAK SALATKA DZIS SIE PREZENTUJE SMAKOWO I WIZUALNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizualnie pewnie gorzej
niz smakowo :P pomidory zalewac sosem dziień wcześniej , fuuuj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej używać oliw smakowych np z ziołami toskańskimi, papryką, peperoni, trawą cytrynową i pomarańczą. Dodatki "zagłuszają" smak samej oliwy. Duży wybór oliwy smakowej znajdziecie w sklepie ekopestka. Tam właśnie kupiłam po raz pierwszy oliwę z pomarańczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×