Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

littlesensitive

Podajcie prosze pomysly na mile spedzanie czasu w domu z partnerem!

Polecane posty

Witam, nie mam pomyslow na spedzanie czasu w domu z moich chlopakiem, mieszkamy razem od ponad dwoch lat i wstyd przyznac, czasem nie mamy na nic ochoty i siedzimy tylko ogladajac jakies filmy na dvd..... nudy! Czy macie jakies fajne pomysly (oprocz seksu i czegos kosztownego, najlepiej za darmo! :P) Mamy konsole do gier i rozne takie, ale juz sie to nam znudzilo, wyjsc na spacer ciezko, bo wieje i leje :/ Pomozcie, licz na ciekawe pomysly i z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudi81
Zajrzyj w lodówkę....ugotujcie coś razem...;) Noże Ci się znudził wystrój mieszkania??? zmieńcie coś...jakieś małe przemeblowanko...;) jest wiele sposobów na miłe spędzenie czasu we dwoje...liczą się chęci i kreatywność was obojga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja bym chciala mile zaskoczyc chlopaka moimi, znaczy sie Waszymi pomyslami ;) myslalam, o kupnie gier planszowych, nigdy w takowe razem nie gralismy, moze bylaby zabawa? Ale jakos nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast konsoli polecam szachy
i dobre wino w jesienne wieczory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi81 dziekuje za pomysly :) dzisiaj wlasnie bedziemy razem gotowac, jak wroce z pracy :) a dekorowaniem mieszkania zajmuje sie moj luby, wlasnie mi urzadzil szafe we wnece i jestem bardzo szczesliwa :) razem planujemy przerobic sypialnie :) Moze jeszcze jakies pomysly? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mezem jak juz dzieci spia a w tv nie ma nic ciekawego to gramy w karty-najczesciej w tysiaca na przeman w scrabble...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scrabble
- genialne, kształcące, a jak wciąga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam ten problem tylko lezymy i si eprzytulamy albo spim i sie przytulamy,sporadycznie wyprowadzimy psa rzaem na spacer, poporstu martwi mnie ze juz nic bardziej ekscytujacego sie nie wydarzy w tym zwiazku , kocham cie przytulac ale troche mnie to zaczyna nudzic juuuuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My czasem pijemy winko i gramy w eurobiznes:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z moim gram w karty:P ktos juz pisal o grze w tysiaca. My gramy tez czasem w oczko na pieniadze:D a w tysiaca to gramy tak, ze jak np. ja przegram to robie mu loda z polykiem, jak on to minetke mi robi az dojde bez pozniejszego prawa do seksu:D albo np. ten kto wygra wybiera miejsce w ktorym mamy sie bzykac w domu lub sprzata mieszkanie w tym tygodniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×