Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość brzydzę się sobą

Wczoraj miałam wymarzone upragnione spotkanie z chłopakiem ktory od dawna strasznie mi się podoba, zaprosił mnie wreszcie na piwko, aż nie mogłam w to uwierzyć... z początku byłam trochę spięta, ale szybko przełamaliśmy pierwsze lody, piwko jeszcze w tym pomogło i naprawde wieczór upływał nam super... ciekawe dyskusje, rozmowy, żarty... spojrzenia, i coraz bardziej wyczuwalna chemia między nami, czas leciał tak szybko, było super... w pewnym momencie po jakichs 3 piwkach zrobiłam sie już bardzo wyluzowana, przestałam mieć opory w mówieniu, i gestach... doszło do pocałunku, było jak we snie, całowalismy sie cały czas, rozmawialismy a ja piłam kolejne piwka :O potem poszlismy do innej knajpki i tam po 1 drinku już totalnie mi (nam) pusciło, mielismy zaciszny stolik wiec całowalismy sie coraz namietniej, zaczelismy sie dotykac.. całkowicie straciłam kontrole nad własnym zachowaniem, byłam wstawiona, podekscytowana... w pewnym momencie sama (!!!) rozpięłam mu spodnie i zaczęłam go piescic... najpierw ręką, a potem... ustami :O nie wiem co mi odbiło, niigdy nie zrobiłam czegos podobnego, nigdy... dziś nie mogę spojrzec na siebie, cały czas ryczę, brzydzę sie sobą, wiem, że pewnie straciłam u niego szanse całkowicie bo wyszłam na łatwą i puszczalska :( i pewnie taka jestem skoro zrobiłam cos takiego :O jest mi źle, chcialabym cofnac czas o te kilka godzin i kilka piw... niedobrze mi na myśl o tym co zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam się przejmujesz
zwal na alkohol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprovinka
to nic takiego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zresztą to nic
złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprovinka
nie wechodz na ten temat w ogole..nie psiz zcasem do niego,ze Cie poniosło czy cos w tym stylku,bo to załosne.. nie wspominaj o tym. Koles bedzie na bank zafascynowany :D Tym bardziej,ze nie przerwał tych piszczot..watpie,zebys straciła w jego opczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiikkkkkkkkkkkkk
odzywal sie do Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mu dobrze zrobilaś
laske ..... jest twój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprovinka
jestem pewna,ze dobrze zaszumiałas mu w głowie :D a doszedł chociaz :D? opowiedz bardziej szczegółowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poppp
Kac moralny Cie dopadł i troche potrwa. Poleciałaś po bandzie dziewczyno! Spotkaj sie z nim i porozmawiajcie. Przeciez zrobiliście to razem. On też był pod wpływem. Czasu nie cofniesz, ale rozmowa może polepszyc samopoczucie. Zwal wszystko na alkohol, ale daj do zrozumienia, że Ci na nim zależy i już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale prznajmniej połknęłaś czy
upaprałaś mu spodnie????:D Ej, dziewczyno, no trochę przegięłaś, ale teraz po prostu nie myśl o tym, nie odzywaj się, miałaś ochotę, to zrobiłaś, teraz nie masz ochoty. Nie spotykaj się z nim więcej, jak będzie chciał się umówić, czy będzie się odzywał powiedz, że nie masz ochoty albo że nie interesujesz się facetami i po sprawie. To on się poczuje zawiedziony i wykorzystany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno troche luzu
mnie to rozbawilo :P ja chyba bym nie miala tyle odwagi choc kto wie po tylu piwach ... :P milo bylo to najwaznijesze:P za 30 lat bedziesz to wspominac z rozrzewnieniem opowiadajac dzieciom (juz doroslych mam nadzieje:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
dziewczyny dziękuję Wam naprawde, ale nie potrafie, przynajmniej dzis, spojrzec na to w optymistycznym swietle... :( ja po prostu nie jestem taka, a boje się że teraz tak o mnie pomyśli i zresztą nic dziwnego skoro sama laska mu sie pcha do rozporka... :( jak wychodzilismy to było tak dziwnie, ja byłam totalnie zażenowana, mówiłam że to nie moje stadardowe zachowania i w ogóle ale nie wiem co on sobie pomyslał... na pożegnanie pocałowal mnie w policzek (!!!) i powiedział "do zobaczenia" ale dzis cisza... napisałam do niego na gg, wytłumaczyłam że byłam wstawiona, że jest mi wstyd i głupio, ale boje sie że to koniec... Boże, jak mogłam zrobic cos takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprovinka
nie słuchaj poppa.. czekaj az sam sie odezwie i udawaj jakby nigdy nic, nie miej wyrzutów sumienia bo nie zrobiłas nic złego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
połknęłam bo lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex jest dla ludzi
chciałaś to zrobiłaś a on napewno nie miał o to pretensji :D też pewnie zdaje sobie sprawę że pusciły ci hamulce po alko i nie powinien uznac cię za dziwke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś zrobiłam dokładnie
tak samo alkohol i laska i dzis jesteśmy szczesliwym małżeństwem od 5 lat ale czułam sie podobnie jak Ty na drugi dzień :D głowa do góry, nic sie nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutkaaa
Sama ostatnio miałam ochotę to zrobić, ale za mało wypiłam i za dużo ludzi w knajpie... Skoro było wam dobrze to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprovinka
nie przezywaj tego tak, ja mialam kieys podobna sytuacje, zaznaczam ze tylko podobną;) do tej pory ejstem z tym chłopakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggfff
ty lepiej sprawdź czy w tym barze kamer nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprovinka
on na pewno jest Ci wdzieczny za to co zrobiłas,a Ty go przepraszac chiałas hehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ze go onieślmieliłaś
a on nie jest dobry w te klocki he hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
podszywaczom dziękuje :) kurcze, naprawde poprawiłyscie mi humor :) bo totalnie jestem od wczoraj (a raczej dzisiaj rana ;) ) zdołowana... nie wiem czy dobrze mu zrobiłam, nie narzekał ;) wrecz powtarzał, że jest bajecznie i nie chciał żebym przestawała bo nawet trzymał mi głowe (to mnie też trochę zażenowało, bo poczułam sie jak łatwa... :O ) no ale skoro sama sie pchałam to mam... byłby przeciez kretynem (albo nie facetem;) ) gdyby mnie odepchnął, nie? no niestety już sie odezwałam pierwsza i odzewu brak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z Ciebie agentka
ale jazda poza tym istotniejsze od tego co sie stalo jest to czy on chociaz mial czystego i pachnacego? :o czy takiego ...no wiesz :o ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mu nie pisz nie przeepraszaj bo nie masz za co... stało sie trudno chcoiaz pewnie jestes skreslona juz u niego a macie wspolnych znajomych??... chcociaz jak mogłas mu robic laske w lokalu??:Phehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantinprovinka
nooooo pieeeeeeeeeknie :D Ja robiłam ostatnio mojemu facetowi lodzika, przy 3 osoabach,ale to było tak dyskretnie,ze nikt nie widział:D udawałam ze spie mu na kolanach pijana hahaha A w ogole to on jest na pewno zafascynowany i podrajcowany,ze przydarzyło mu sie coś takiego.Wcale nie łam sie i nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
zmieszał mnie ten pocałunek na koniec w policzek... tak jakbym po tym co zrobiłam nie była już warta pocałowania w usta... tak to odebrałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poppp
No oczywiście, że czekałabym aż odezwie się pierwszy - ale zdaje sie, że ona juz to zrobiła, niestety i zaczęła się tłumaczyć. Niczego nie przyspieszaj - ja tam myslę, że coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z Ciebie agentka
facet oszczedzil pare stowek, bylo mu przyjemnie a ta go jeszcze przeprasza...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najważniejsze że chcesz z nim
byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×