Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

oj, niunia, daj juz sobie spokoj z tymi pogaduszkami sama ze soba. Masz specyficzny styl i dzialasz- niestety- w stylu \"uderz w stol a nozyce sie odezwa\". Przyznaj sie sama przed soba, ze ta historia cie wciagnela jak niejedna z nas, a ze po prostu uwielbiasz byc w opozycji, to dzialsz tak, jak dzialasz. Ale glupia w zadnym razie nie jestes, tylko prowokacyjna. :-) Za to pod innym nickiem bywasz nawet wulgarna, czegoz nie zrobi anonimowosc! A do naszej Asiorki- nie boj zaby, jest juz Twoj. Przynajmniej ja to tak widze. Niezaleznie od poczatkow. On na pewno tez wstydzi sie przed Toba tego, co zaszlo. To w koncu nie tylko Twoj wstyd. On obnazyl sie takze- publicznie lub prawie publicznie. Wiec- wspolna sprawa. Niesmialy i bez ikry w relacjach damsko-meskich. Ale cos z niego bedzie, jak pozbedzie sie niesmialosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna wyluzowana
jesli to naprawdę ON tak podziała, to mu to powiedz! Niech wie, ze to zasługa JEGO osoby, a nie tylko alkoholu :) o ile to prawda :) a wierzę, że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyyyyy
to ffajnie sie rozmawia samemu ze sobą??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babaruda pod jakim innym nickiem bo jeżeli twierdzisz że magdaxyz i ja to jedno i to samo to prześledź dokładnie nasze wpisy i wyciągnij wnioski, ale co tam niech wam będzie, ja się do swojego nicka przywiązałam i nie musze korzystać z innych aby napisac dokładnie to co chcę i myślę i mam naprawdę głęboko co kto sobie o mnie pomyśli- przecież to tylko forum , po co się tak spinacie - a historia a i owszem zarówno tak wciągająca jak żenująca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaxyz
one nadal mysla ze ja i niunia to jedna osoba , :P a niech mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam wyszłam
kuapouszku one się nie jebną kamieniem w głowę. kamienie służą im do celowania w innych, i to jeszcze nietrafnie. bo belki w ich oczach zabierają im całe pole widzenia ... niunia i magda: załóżcie swoje wzajemne towarzystwo adoracji, myślę że będziecie się świetnie rozumieć Autorko, ciekawa jestem jak to się dalej potoczy... słuchaj może jeszcze znajdziesz Zwierciadło z listopada, jest tam dodatek - książka "chcę być kochana tak jak chcę" polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak i dokładnie w sekundę uwijam się z pisaniem za siebie i siebie czyli ciebie- zakręcone ciut... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, niunia. Przypominalam ci juz regulamin kilka dni temu- jest tam rowniez punkt o niezasmiecaniu innych topikow rzeczami, ktore niczego nie wnosza w temat topiku. Oczywiscie, kazdy ma prawo wypowiedziec swoja opinie, ale dlaczego dajesz sobie prawo do obrazania kogokolwiek? To nieladnie z Twojej strony. Wszyscy juz poznali Twoja opinie, po prostu narzucasz sie, by byc na topie. Wroc do sswojego fan-clubu wraz z bardzo doswiadczonym prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babaruda przypomnij o niezaśmiecaniu innym uczestniczkom tego topiku i sobie też możesz przy okazji przypomnieć , nie narzucam się by być na topie - ja jestem na topie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem, skad wyciagasz takie wnioski, prawiczku. Samo to okreslenie oznacza osobe ktora nie ma doswiadczen seksualnych, wiec mysle ze raczej nie wiesz niczego na temat pozadania- to prowadzi mnie do wiosku, ze raczej nie masz pojecia o czym piszesz od kilku dni, bo to uczucie jest ci z gruntu obce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że prawiczek nie ma doświdczeń seksualnych nie oznacza , że nie wie co to jest jawne ku**stwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babaruda dziwi mnie twoje pokrętne pojmowanie pewnych spraw jasnych i przejrzystych już dla 13 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek nie musisz jej ciągnąć - poczyta ten topik i będzie wiedziała co ma zrobić na waszym pierwszym spotkaniu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monixara
ojejjjjjjjkuuu po jakiego chuja wy sie kłucicie głupie idiotki, w dodatku same ze sobą haha. Asiorka :) :) :) no i prawidłowo zrobiłaś!!! Ciesze sie :D oczywiście w dalszym ciągu nas tu informuj bo my diabelnie ciekawe jesteśmy jak sie to potoczy. Wiesz,, tak sobie w wannie leżałam i myślałam... On też jest zażenowany tą sytuacją,w końcu ssałaś mu kutasa. Pewnie nie miał takiej przygody jeszcze i był w szoku, czuje sie dokładnie tak zażenowany jak ty. Trzymaj sie. Ten topik jest zajebisty i cholernie wciągający ;) Pozdrawiam wszystkie normalne! I te nienormalne też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha - tak cię problem wciągnął , że w wannie leżałaś i myślałaś o tym?? :D:D:D:D:D:D - spadam stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one zyja w pzrekonaiu ------- bierz z zycia co sie da i nie patrz na konsek.ROZNNIMY SIE T YM ZE MYSLIMY" PRZED" a one PO:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monixara
W sumie fajne jesteście niunia i magda coś :D momentami sie pośmiać idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio uwierzyc nie moge ze kobiety takie sa ! i jak facet ma miec szacunek do takich bleeeeeeeeeee bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×