Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

autorka topiku tez moze byc dziewica i nigdy nie uprawiac sexu :) a moze trafil sie jej po pijaku sex oralny i co wtedy?! wkoncu jest niby dziewica? to tylko taka teza.. co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaatioszka jzu gdzies pisal ze z bujna przeszloscia i takimi wybrykami (lod) tez nie mogl bys sie pogodzic bo nei po to jest prawiczkiem aby ona sie zabawiala no coz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze prawiczek pasuje do dziewczyny ktora miala kilku partnerow :) bo przynamniej go wszystkiego nauczy i cos z tego bedzie mial a nie trafi na dziewice i bede dwie kłody lezec. no a co do twojego zycia.. to ciezko ci bedzie kogos znalesc skoro chcesz zeby one o ciebie zabiegaly a sam nic w zamian nie dajesz. jest cos takiego jak milosc od pierwszego wejrzenia ale rzadko, wiec jak ktoras ci sie podoba to powinienes zagadac cos rozwinac...a moze to wlasnie ta na ktora czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka1978
to jaki z ciebie prawiczek? dziewczyna jest dziewicą bo małoprawdopodobne jest aby miała orgazm przez normalne jego osiągnięcie bo ma błonę - więc na dobrą sprawę facet, kóry osiąga orgazm przez masturbację tez nie jest tak do końca prawiczkiem. Idąc dalej, jeśli facet który urzywa Reni Rączkowskiej do zaspokojenia siebie lub jeśłi mu to robi dziewczyna jest prawiczkiem to dziewczyna, która pieściła się z facetem robiąc mu nawet przysłowiowego "loda" i który robił jej co miał robic ale do zbliżenia seksualnego nie doszło również jest dziewicą. Prawiczku skończ te wywody bo to zaczyna być głupie i bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad wiesz mzoe mialaby fun rozdziewiczajac cie.. nigdy nie wiesz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki wychodzi z tego morał ze lepiej nie mowic o swoich partnerach bylych :) hehe bierzesz pod uwage fakt ze ta twoja wielka milosc moze sie w tobie zakochac i klamac cie ze jest dziewica?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka1978
prawiczek to każdej pewnie najpierw dobrze międzynogi będzie zaglądał i szukał odpowiedzi na pytanie miała jakiegoś czy nie bo ze słowami może być różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze:) ale nei kazda da zajrzec miedzy nogi :) A udawac orgazm czy strate dziewictwa to chyba tez juz co niektore potrafia:) przeciez nie zawsze musi byc krew przy stracie cnotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka1978
oj ty to chyba starym kawalerem zostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ale ty sobie nie zdajesz sprawy ze masz byc dla tej swojej wybranki kims wyjatkowym i nie wazne jest to co bylo tylko liczy sie to co teraz.a co za roznica czy miala jednego czy wielu? jak bedzie waska to sie nawet nie skapniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozesz zwiazac sie z dziewica zakochana w tobie a po kilku latach bedzie chciala sprawdzic jak to jest z innym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
rany jaka dyskusja rozgorzała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie chce psuc twoich idealow :) wiec mysl nadal jak chcesz:) ja ci pokazuje rozne opcje:) Asia jak w pracy? czekam na ksiazke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiesz na to ze jesli jest dziwczyna niby dziewica bo nie miala zadnego partnera seksualnego ale masturbowala sie z apomoca wibratora ? autorko jeszcze raz prosze o maila z ksiazka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze qwert ma racje:) przespij sie z jakas i nie bedzie takiego problemu :) i zobaczysz jak to jest i bedziesz zalowal ze tyle czekales:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik45
Asiu, przeczytałam wszystko co napisałaś. Jesteś super dziewczyną. Myślę, że on czeka na jakiś gest z Twojej strony. To Ty musisz wyść z inicjatywą, bo mi się wydaje , że on tylko na to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam ze powinnas cos zrobic i tak nic nie stracisz bo jestes w martwym punkcie jesli cie odrzuci dalej bedziecie znajomymi z pracy a moze on naprawde jest tak neismialy jak mowilas i moze czeka?ja bym nie czekala tyle:) czasem trzeba wziac los w swoje rece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
katiooszka - prześle Ci wieczorkiem z domu:) w pracy tak sobie, rozkojarzona coś jestem :O pana X nie ma, wczoraj mi się żalił, że będzie teraz praktycznie cały czas w tamtym drugim budynku... no w każdym razie w tym momencie mam znowu czarne wizje, czyli, że nic z tego nie będzie a on nie traktuje mnie poważnie... niby się odzywa, ale jakies to wszystko takie bez ikry :O wiem, że on jest nieśmialy, ale mimo wszystko... no nic, czekam i zobaczymy... strasznie bym chciała żeby się przełamał wreszcie ale sama już chyba odpuszczam... jak coś to zawsze jeszcze zostaje akcja z filmem, ale wolałabym nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
Gosik45 - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, nie iem ja bym cos zrobila joba bym dostala jakbym miala tak czekac :) a prawiczku moj drogi wiele dziewczyn ma taka przeszlosc :) niestety czy stety ;) zalezy jak dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i takie rzeczy sie zdarzaja :) mysle ze ty nie chcesz niedziewicy jak to mowisz bo boisz sie ze bedziesz gorszy od poprzedniego/poprzednich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczku...........
Nie chce byc zlosliwa,ale zycze Ci zebys na taka wlasnie trafil!!! Zebys nic o tym nie wiedzial,zakochal sie i przekonal jak wartosciowa moze byc nawet dziewczyna z przeszloscia(tylko wspolczulabym jej samej) A teraz spieprzej stad,bo dosc juz sie spisales i beznadziejny jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik45
Po prostu , bez ściemniania, zaproponuj mu spotkanie, porozmawiaj z nim od serca, wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz, a tak to się gryziesz i tracisz zdrowie, a podejrzewam, że on tylko na to czeka. Rozmowa i jeszcze raz rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a tu sie robi jak w telenowelach on jej nie powie ona mu nie powie i inni wiedza ale nie powiedza i wszyscy w kolo sie mataja :) mowie ci Asia sprobuj ... przeciez nic nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
hmm, katiooszka no niby tak, ale z drugiej strony dlaczego to on nie może się przelamać??? przecież dla chcącego nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczku...........
Wiem ,ze wredna jestem ...ale dobrze mi z tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty myślisz, że seks jest brudny?! Niegrzeczny?! To jak Ty się będziesz kochał ze swoją partnerką? Po Bożemu, po ciemku, bez loda i minety?! Jesteś ateistą, a pierdolisz farmazony jak stary moher z pokolenia Rydzyka... Wybacz, ale przestaje mi się to podobać... Chyba nie jesteś zbyt dojrzały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k jak konserwa
prawik to sobie przedstawiaj gdzie indziej te poglady bo zasmiecasz topik... w kazdym temacie sie musisz pojawic i ciagle smecisz... nigdy nie widzialam zebys wypowiadal sie na inny temat niz wymarzone do obsrania dziewictwo. Jestes do zajebania monotematyczny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×