Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość niuniowate mendy
buhahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledzaca topikkk
Asiuuu naoisz co tam u Ciebie słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiiiaaaaa
i co jestes z tulipanem? napisz:) i czy klapi zaluje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90 złotych
ta żałuje, że się nią bardziej zabawić nie zdążył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallalalalalala
asia ma nas w dupie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem tu zagladam z sentymentu:) troche z ciekawości.. :) a tu cisza. zyjesz Asia?:) w ta piekna wiosne,az chce sie zyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłby mi ktoś tak pokrótce streścić, co tam się działo? Z pierwszych str. wiem, że hamulce puściły i "lodzik poleciał" :D Były następne...yyy... spotkania? ;) Czy stanęło (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy stanęło (nomen omen :D) na tym jednym, a kolejne ograniczyły się wyłacznie do biurowych "cześć'siek" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to były jaja
nie z tej ziemi. Ona mu lodzika, a on schował się do mysiej dziury. Chyba sexu nie lubi. Tak myślę sobie o nim zacofany i ograniczony. Za takiego lodzika to nie jeden by się pochlastał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotrwałam do końca
dobre. naprawde love story. ekstra ze sie asce ulozylo. super bylo czytac jak jej sie zmienia stosunek z klapciem. on od poczatku wygladal na beznadziejnego faceta. szczescia z tulipanem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny kłapi, spóźnił się o kilka dni :P fajnie, że sobie takiego fajnego faceta znalazła. ale jedno mnie zastanawia - skąd brał tulipany w styczniu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to skąd brał tulipany w styczniu ?? Z jej wybujałej wyobraźni!! :D:D:D Widze denny topik się odradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamczatka86
spliac was na stosie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaolabla
asiorek i co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niunia czeka na odrodzenie
:P bo nie ma gdzie się posrać :D :D :D Ot głupia wieśniara nie ma swojego prywatnego życia więc śledzi dalej topik asiorka :) Muszę cię idiotko zmartwić :) - Asia ma się świetnie - jest w przeciwieństwie do ciebie przeszczęśliwa - i możesz ją tym swoim jadem przestarzała cnotko pocałować w dupkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za moich babcinych czasów takich odzywek nie było a jak komuś coś się wyrwało to pojedynek był.A teraz coż to się porobiło?Ludzie się wzajemnie obrażają,głupoty gadają,starszych nie szanują i z kościołem wojują.Oj,martwi mnie ten świat.Niby to postęp mamy a cofamy się nieraz do średniowiecza. Muszę se okulary nowe zrobić,bo w tych starych coś żle babcia widzi. No to dzwonię wczoraj do poradni naszej i pani Ela rejestratorka mówi,że zapisy do okulisty dopiero na luty.Pomyślałam że chyba mam problemy i ze słuchem ale nie-na luty te zapisy i już.No i musze wyjąć z banku znaczy skarpetki te 80zł i iśc prywatnie. Kończę,moja Anielka do mnie przyszła.Pomoże swej starej babci ogarnąć chałupę i rosołku nagotujemy.A potem może zajrzę do tego interneta i coś znowu napiszę. Bo ostatnio jechałam autobusem z panem Kaziem,listonoszem naszym do Warszawy i wiecie co? Widziałam jak młode osoby starszym miejsc nie ustępują,śmieci rzucają,palą i przeklinają.Bardzo mnie to zmartwiło.Ale o tym pewnie wspomnę jeszcze.Miłego dnia moi drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj babciu babciu
Po co te żale? Teraz dzieci nie wychowuje się, tylko karmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połknelaś bo lubisz więc dobra jesteś w te klocki hehe nie ma w tym nic złego ale jeśli robisz tak na pierwszym spotkaniu to heheh hmmm nie rób z siebie cnotki teraz zrobiłaś bo lubisz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny topic! Naprawdę spędziłam całą noc czytając go , do 6-tej rano ;) Ma ktoś z Was link do podobnie wciągającej historii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaraj sie bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obciach
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna byla ta prowokacja
nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurwa546
Wznawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×