Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

\"...no chyba że będzie inaczej - to udowodnię, jak się zachowujesz na kafeterii.\" - już raz próbowałaś - coś ci jednak nie poszło - tak to jest jak się kłamie i prowokuje Pomijając fakt - że nie wiesz kto robił prowo ( a czy kłamał to nie wiem - nie widziałam ) - to chyba jednak poszło - bo nikt inny jak właśnie ty niuniuuu żaliłaś się do pani moderator jak jesteś traktowana :D Chyba jednak coś cię zabolało, a uważaj - bo może zaboleć mocniej. Poza tym faktycznie daj sobie na luz - siedzisz tu cały czas i czekasz na mnie ?? współczuję, bo ja się świetnie w tym czasie bawiłam - a będąc w twoim wieku to laluś daruj - ale nie wylewałam jadu na necie, tylko chodziłam z przyjaciółmi na imprezki :) A powiedz - kto się twego zaczepiania boi ??? hm ? zwyczajnie nikt ci nie będzie dłużny...jednak nic do ciebie nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a będąc w twoim wieku to laluś daruj - ale nie wylewałam jadu na necie, tylko chodziłam z przyjaciółmi na imprezki " - wiedziałam , że stara musisz być :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranojaaaaa
Zapewne nie podarujesz sobie i tyle wyjdzie z "wzajemnego ignorowania" - dam ci chwilę na zebranie myśli... -dzisiaj masz wolne, wpadne kiedy indziej To pisze osoba, która kilka minut wcześniej zapewnia o ignorowaniu. Paranoja bo nic innego nie można powiedzieć o takim zachowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee :D niunia hahaha kto tu jest rozwścieczonym bykiem ??? do starości to mi jeszcze ooooohoho :) idź dziecinko spać idź, bo zmęczona jesteś tym wyczekiwaniem i ci złośliwości wychodzą marniuuutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek tylko zazdrosna smarkula zapyta w stylu : a o czym możesz z nią pisać ??? :D no i jeszcze biedulkę rozczarowałeś :D ech i coś Ty sobie człowieku najlepszego narobił ? :D Tracisz w oczach dziewiczki ech :) Oczywiście odpiszę na Twoją wiadomość, bo bardzo mnie zasmuciła - aż wyrzucałam to ze swojej świadomości. Tak poza tym to mam nadzieję, że masz się znakomicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh już nie udawaj ... nieźle sobie tutaj radzisz z kafeteryjnymi (w zapewne 70%) pasztetami :P ... faceci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuchna kiciu racz się nie "WTRANCAĆ" w konwersację , której nie jesteś stroną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 70 pasztetów jest
niuniaaaaa nieco spasiona z rozciągniętym żołądkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh szukałas , szukałas i znalazłaś cio?? Szkoda , że nie odróżniasz orta od literówki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w 70 pasztetów jest niuniaaaaa nieco spasiona z rozciągniętym żołądkiem: oops kogoś zabolało... :D:D:D mam boskie ciało - możesz zazdrościć ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech szukałaś szukałaś :D:D:D , ktoż tu ciągle szuka ? Mam gdzieś czy ktoś robi orty czy literówki , czy też nie :) Ale widzę, że szukasz zaczepki - oj uważaj bo potem z płaczem pobiegniesz do Pani Cenzor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniu, żeby jeszcze twój mózg był tak boski jak niby twe ciało - to by było \"pół biedy \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marniuuutko :) I gdzież ten twój ignor ??? :D hahaha gdybym się przejmowała, że wylecę - to nic bym już nie pisała dziecinko - a mi to rybka jak widzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No otwórz skrzyneczkę :) Do czwartku mogę być bardzo zajęta, więc na wszelkie wiadomości mogę odp. dopiero po tym terminie, ale obiecuję, że na bank odpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaa
Asiu, to niesamowite, natknelam sie na Twoj topik 3 dni temu i poswiecilam troche czasu, zeby go calego ogarnac ;) Wypowiadam sie dopiero teraz i sadze, ze Twoja historia jest niezwykla i powaznie- jak z jakiegos serialu hehe ;)) Ale jakby nie bylo, troche szkoda tego calego Klapoucha.., choc niestety generalnie tak jest, ze faceci budza sie za pozno, gdy zupa jest juz zimna. A z Twoja teza, ze czlowiek zakochany jest slepy zgadzam sie w 100% tylko szkoda, ze nie zdajemy sobie z tego sprawy( badz nie umiemy sobie zdac) jak faktycznie jestesmy w tym stanie zakochania i motyli w brzuchu :) No nic, dziekuje za mile chwile spedzone z ta lektura i zycze powodzenia. :) ps. bede tu wradac, a Ty pisz czasem co tam nowego u Ciebie, bo szkoda, zeby ten topik obumarł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samolotowa dama
i co, nikt juz nic nie pisze? jaka szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morderczyni z piekła rodem
Asiorek i co u Ciebie????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć kochane :) u mnie wiosna w sercu, z tulipankiem jest jak w bajce i nie zamieniłabym go teraz na żadnego innego faceta, tymbardziej Kłapoucha :P ach, warto było sie trochę pomęczyć wcześniej żeby teraz być z takim facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUUUUUUUPER Powodzenia ASIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×