Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andria=

PROSZE!powiedzcie co sądzicie?

Polecane posty

Hej! wiem ze na tym forum jest juz pelno takich tematow! ale moze ktos i wypowie sie w moim przypadku, mam stalego partnera od niedawna dlatego nie stosowalam antykocepcji poza prezerwatywa do tego zawsze przerywalismy przed koncem, tylko raz robilam to czesciowo bez zabezpieczenia i to w teoretycznie dni nieplodne, mialam dostac okres w piatek 07.11 i niby dostalam krwawienia, ktore trwalo jeden dzien... a teraz juz minelo 4 dni i nic... bylam u lekarza bo postanowilam zeby przepisal mi plastry on sam powiedzial ze to moze ciaza;/ gdy zapytalam.. zrobilam juz test ciazowy niby negatywny.. ale jakos sie nie zanosi na okres.. co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, a cykle masz regularne? bo jak nie, to diabli wzięli wyliczenia dni płodnych. ja bym udała się najlepiej na badania krwi albo ponowiła za jakis czas test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze napiszcie cos kobietki, moze jestescie bardziej doswiadczone... bo ja juz mam taki mętlik w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej nie mam okresu i nic na niego nie wkazuje juz na prawde nie wiem co myslec, Czy moze mi ktos powiedziec po ilu dniach zrobic wiarygodny test ciazowy? bo zrobilam juz 2 i negatywne, ale okresu nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa86
Andrio= ja mialam bardzo podobna sytuacje bo taz mialam miec w piatek okres a nie dostalam-chociaz wszystko sie na to zanosilo i zawsze dostawalam na czas...zrobilam w niedziele test i wyszedl negatywny. ale okresu nie bylo. a tu dzis nagle sie pojawil:) tylko sie zastanawiam czy to moze byc jednak ciaza bo podobno w pierwszych miesiacach miesiaczka moze normalnie wystepowac. kurzcze troche sie martwie. ale mam drugi test i jak tylko "krwawa Merry" sobie pojdzie to zrobie-tak dla pewnosci:-) a co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja bym sie nawet nie martwia, bo raczej zawsze uwazalismy i jezeli bym wpadla to chyba by byl totalny pech..ale matrwi mnie to krwawienie, ktore bylo dosc obfite w dzien planowanej cioty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa86
Andrio= czytalam cos ze czasami bywa tak ze w dniu przypadajacym na miesiaczke moze dojssc do tak jakby usuniecia obumarlego zaplodnionego jajeczka...poszukaj cos o tym. i ginekolog moze jeszcze raz by sie przydal, moze jakis inny. a co do testu to roznie z tym bywa i zalezy od testu. czytalam gdzies tu na forum wypowiedz pani ktora zrobila test i wyszedl negatywny a jak sie pozniej okazalo byla wtedy w drugim miesiacu ciazy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciaa86
no i wlasnie skoro uwazaliscie no to raczej w ciazy nie powinnas byc. a te krwawienie to moze byc z roznych powodow. ja bym wlasnie radzila isc do gina i sie porzadnie przebadac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rade, ja wybieram sie do gina.. ale dopiero w sobote.. bo studjuje w innym miescie.. a troche sie niepokoje i chcialam zasiegnac porady kogos kto moze mial juz podobna sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×