Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawa 222

wypadające włosy

Polecane posty

od jakis 4 miesiecy strasznie wypadaja mi wlosy. nie wiem juz co robic !! boje sie ze niedlugo bd lysa a mam dopiero 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocet jabłkowy pomaga. Płucz włosy po umyciu w roztworze 1:1. Pozniej dokladnie wyplucz. OProcz tego ze przestana wypadac beda pieknie blyszczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkk.
a nie odchudzasz się? może masz uboga dietę w witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiii
ja też mam 19 lat i oprócz tego że wypadaja jeszcze sie przerzedziły:/ stosuje neril graniera i narazie jestem zadaowolona widze że wyrastaja mi nowe włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Na wypadajace włosy najlepszy jest Antiox,z Lifepac Senior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika08
tez mam 19 lat i wypadają mi włosy (juz nawet nie pamiętam od kiedy) czytałam na innym forym o tabletkach inneov, są bardzo drogie ale mam zamiar je kupic bo naprwde w tych tabletkach jest chyba moja ostatnia nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
W jakich znowu tabletkach jest Twoja ostatnia nadzieja????a brałas Antiox z Lifepac Seniorem????to jest dopiero i nie tylko nadzieja ale skuteczna terapia,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika08
co to jest szampon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Jki szampon,przeczyataj sobie w necie,to sa suplementy,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zastosuje ten szampon z garniera a co do tego antioxu to jest on dla osob starszycz wiec pewnie juz lysiejacych ze starosci. przypominam ze mam tylko 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
szannja a napisz czy ten ocet jablkowy to spirytusowy ma byc, taki ze zklepu spozywczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musi byc naturalny ocet jablkowy ,mi tez wypadaja wlosy a bardziej to sie lamia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takich sklepach jest wiecej produktow dietetycznych,bez konserwantow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja biore skrzyp plny pokrzywe, silice i to nie pomaga a ty juz stosowalas jakies preparaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniaczkaa
ja stosowałam inneov i mi nie pomógł dopiero jak zaczełam pic drożdże - ktos na forum łysienie polecił to przestały mi wypadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawniej jak mialam taki problem tylko bylo to w mniejszym stopniuto pomogl mi szampon z czarnej rzepy. byl tani ale jak sie okazalo skuteczny. tez mi ktos tam polecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniaczkaaa
co za bzdury z ta grzybicą od drożdży??? drożdże to najzdrowszy pokarm znany od stuleci- nawet moja babcia mówiła że kto zjada duzo ciasta drożdzowego cieszy się długowiecznością , przeciez sparzamy je wrzątkiem i zjadamy nie żywe nie surowe ale juz martwe więc w brzychu nie bulgotają, ja przy okazji picia drożdzy wyleczyłam nie tylko włosy ale pryszcze i wzdęcia bo drożże tez pomagaja na jelita i cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×