Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawa 222

wypadające włosy

Polecane posty

Gość pieniaczkaaa
xseniaa ja mam krótką fryzurke i tak co 3 tygodnie podcinam więc nie powiem ile podrosły ale bardzo zgęstniały bo miałam bardzo rzaciutkie bo rok czasu mi wypadały , poczekam więc jak jeszcze zgestnieja(bo wyrastaja nowe) bo jeszcze pije drożdze i potem zapuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi teraz juz ponad rk wypadaja! a narazie mam takie za ramiona jak mi zgestnieja to podetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc...
agynnes ale preparaty w tabletkach sa chyba rozne? jak pojde do apteki to o jakie drodze w tabletkach prosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc...
pieniaczka czyli drozdze domowe bo taka jest dokladnie nazwa sa ok rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie znam dokładnych nazw preparatów, ja używałam Vegevit, był kapitalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniaczkaaa
do ccc.. mnie uratowały przed wyłysieniem i z tego co wiem już wile osób pisało że im pomogły zwykłe drożdże piekarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. mi też strasznie włosy wypadają. o drożdzach już wcześniej słyszałam i piję od około dwóch tygodni. jest jakby trochę lepiej ale trzeba czasu. o cebuli też słyszałam ale boję się jej zapachu. warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc...
Agyness czyli u ciebie byly to drodze piwne? a czy te tabletki mozna nazwac ziolowymi czy to tez chemia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Na wypadajace włosy najlepszy jest Antiox,z Lifepac Senior i nie ma to nic do rzeczy czy masz 10 czy 50l,szmpony i tego typu preparaty nie pomoga za krótko działaja na skórze wiec napewno wyrzucanie piniedzy tu trzeba dziłac na cały organizm od środka,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne owszem, dieta i suplementacja jest ważna ale wyobraź sobie, ze są substancje, które działając nawet tak krótko jak szampon maja takie składniki jak promotory przejścia i spokojnie mogę pobudzać mieszki włosowe. Nie wspominając już o pobudzeniu krążenia w obrębie skóry przy mieszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ccc wiesz co, Vegevit ma opinię bardzo naturalnego. Ma dobre wchłanianie dzięki składowi, to czysta cyjanokobalamina zawieszona w dekstrynach plus ekstrakt z drożdży :D Ja pić nie byłam w stanie więc łykałam tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
hehe jasne :)ale zeby cos pobódzac trzeba żeby to cos zwane mieszkiem włosowym miało z czego czerpac składniki,a 3 minuty preparatu na głowie napewno tego nie dokona,jak ziemia jest jałowa to nic na niej nie wyrosnie:)wyobraziłam sobie to juz dawno:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz chyba najlepiej kupic te drozdze piekarskie i nie wymyslac :/ plus dobry szampon z czarnej rzepy i powinno pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Szampony na nie wiele tu sie zdadza za krótkie działanie na skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne właśnie widzę, ze tylko sobie wyobrażasz:D a wyobrażałaś sobie może metabolizm niektórych zalecanych witamin i ich drogę do skóry??? Bo widzisz, nie zawsze zdążą tam dotrzeć w formie aktywnej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne poczytaj skład DERMENY-to szampon, potem sprawdź farmakokinetykę substancji aktywnych i pogadajmy o tych 3 minutach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
co tu gadac to sprawdzony sposób wiec polecam,a ty tylko spekulujesz co dotrze a co nie,te suplementy napewno dotra wszedzie tam gdzie ich organizm potrzebuje,bo to naturalne składniki a nie jakas chemia podrabiana z apteki co niesie ze soba wiecej zełego niz dobrego:)zaufaj organizmowi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie spekuluję bo jestem kosmetologiem i robię doktorat właśnie z promotorów wchłaniania. Ciężko więc będzie nam się porozumieć. Ty o jałowej ziemi a ja o testach in vitro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
a mozesz sobie i robic 1000 doktoratów doktorzy tez łysieja i to nawet kosamatolodzy,i nie jest to przypadek tylko ta twoja niby naka:)która jak okiem siegnac ustawina jest na zyski ze sprzedarzy preparatów a nie na skuteczne leczenie wiec daruj sobie przechwałki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii...
"co tu gadac to sprawdzony sposób wiec polecam,a ty tylko spekulujesz co dotrze a co nie,te suplementy napewno dotra wszedzie tam gdzie ich organizm potrzebuje,bo to naturalne składniki a nie jakas chemia podrabiana z apteki co niesie ze soba wiecej zełego niz dobrego" a ten antiox to przeciez tez chemia z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marus
To jakaś dystrybutorka tego gówna Antioxu czy co? Nie raz na forum już z nim wyjeżdżała,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, brak wiedzy pokrywasz agresją!!! wyszło szydło z worka :P a ten Antiox to myślisz,że jest tylko złożony z tego co piszą na opakowaniu? Niestety, ekstrakt z miłorzębu, beta-karoten, wit A i c, cynk-nie pisze w jakiej formie, wiec może nieaktywny!!! oraz drożdże z selen nie mają naturalnej postaci żelowej. Więc dodaj do tego stabilizator plus emulagator i masz CHEMIĘ!!! Zjadliwym i niedouczonym mówimy nie!!! Ja się nie znam na informatyce więc się nie wymądrzam. Oszczędź sobie wstydu dziewczyno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Ja tu mam na codziń stycznosc z chorymi ludzmi i jak widze i słysze co te wasze doktory z nimi wyprawiaja to az mnie nerwy biora i chetnie powystrzalałbym ich wszystkich,tylko pieniadze robia na ludzkiej krzywdzie,i to w imie niby leczenia,oni juz sie sami gubia im wiecej doktorów tym wiecj chorób to sa smutne statystyki:(wiec nie kadz mi tu swoimi mądrosciami,dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jest fragment z opakowania tego cudu: ZASTOSOWANIE (Antiox): nowotwory wszelkiego rodzaju (spowalnia wzrost komórek rakowych i hamuje ich rozwój) , obniżenie wysokiego cholesterolu, w chorobach naczyń krwionośnych zmniejsza groźbę zawałów , niskie ciśnienie, uczucie ciężkości w nogach, żylaki , hemoroidy , urazy i oparzenia (nie gojące się wrzody) , arterioskleroza naczyń mózgowych (szum i dzwonienie w uszach, pogorszenie słuchu i wzroku) , skurcze naczyń mózgowych (migreny, zawroty głowy) , przedwczesne starzenie , zaburzenie przemiany materii , zapalenie i kruchość żył , niedokrwistość , kuracje hormonalne (klimakterium) , odbudowa kodu genetycznego. Normalnie może jeszcze wojny przerywa i działa antyterorystycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
to nie agresja to jest prawda i nie zarzucaj mi tu braku wiedzy,bo widze że sama jej nie masz,a jak masz to tendencyjna własna dla własnego interesu,jak ktos nie wie co pisac na temat to szuka drobiazgów Kosmetotolodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
hehe no widzisz brak wiedzy powoduje twój brak wiary:)a Antiox jest tak dobry jak opisuja na opakowaniu ,zarzyj go a sama sie przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
Bałabym się tego wogóle brać na problemy tylko z włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie potrzebuję Ci mojej wiedzy udowadniać, jak wspomniałam nie dogadamy się. Wybacz ale inny poziom wtajemniczenia posiadamy- Ty w uprawie jałowej roli ja w hodowlach komórkowych :P Powiedz mi proszę tylko jedno, skoro ten cud tak działa czemu tyle osób umiera na raka???To też są statystyki. Nie wspomnę też o danych informujących o ludziach leczących nowotwory ziołami czy siłą umysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×