Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nie chce mi sie na czarno

Ciemne panele-mój największy koszmar!!

Polecane posty

Gość trzeba albo brac psa czy kota
pod kolor mebli i paneli albo odwrotnie :P jak chcecie zachowac kontrast to jazda na szmacie nie bedzie miala konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciuu
Sluchajcie ja po prostu nie moge sobie wyobrazic psa w mieszkaniu. Nie moglabym tak zyc. Wszedzie siersc i ten specyficzny zapach. Nie powiecie mi, ze pies nie smierdzi. Jak jestem u kogos, kto ma psa w mieszkaniu to brzydze sie tam cokolwiek jesc i pic. Juz nie raz znajdowalam siersc w filizance. Siadam na kanape, wszedzie siersc - fuuuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sewera
A ja mam ciemne auto a tak cgciałam srebrne, i tez ciagle widac na nim kurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siucius
A JA MAM CIEMNE Z QIK STEPA CHYBA TAK SIĘ TO PISZE I ODZIWO NIE WIDAC NA NICH BRUDU ALE BYLY BARDZO DROGE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci i w pewnym stopniu nawet mi Cię żal...ktoś kiedyś powiedział że ten kto nie lubi zwierząt nie lubi też ludzi i chyba jest w tym troche prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelia3413
Ja też mam ciemne panele w domu i miałam z nimi straszny problem bo widac było kazdy sled. Mam Psa kota i 2 dzieci wiec po wyczysczeniu wieczorem podłóg rano jak wszyscy wstali mozna było na nowo czyscic ,widać było wszystko. Koszmar. Uzywałam wszystkiego drogich i tanich płynow taki sam efekt. Ale znalazłam sposób.... wypastowałam podłogi pasta do podłog drewnianych i drewno podobnych i to był strzał w dziesiatke.Najpierw nakładasz paste a potem polerujesz. Zadnych śladów, podłoga sie błyszczy jak świerzo po pastowaniu. Fakt ptracochłonne bo mam 120m2 paneli w domu, ale opłaca sie. A dodam jeszce ze mam ciemne meble i jasne dywany , musiałam codziennie albo 2 razy dziennie czyscic je bo zaraz po kilku godzinach bylo widac kurz. Wypastowałam ta samą pasta meble i rewelacja przez 3 dni nie widać grama kurzu i ślicznie sie błyszcza jak lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkop
a ja po 4 latach użytkowania jasnych paneli do swojego mieszkania kupiłam bardzo ciemne, imitujace ciemny kamień: grafitowo-czekoladowe i nawet jak są brudne nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.o.s
mam jasne i znać każdy pyłek a takie mroziate? moze są praktyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecej ciemnych paneli
Znam ten ból:/ od roku męczę się z ciemnymi panelami, mam je w całym mieszkaniu. Po wypróbowaniu różnych środków, stwierdzam że najlepszy jest płyn do mycia szyb i płaski moc z mikrofibry. Jednak najpierw trzeba się pozbyc z paneli wszelkiego rodzaju substancji nabłyszczających bo to one najbardziej zostawiają ślady. Można się ich pozbyć myć wodą z octem. A i wycieramy panele w kierunku jakim zostały położone. Czyszcze płynem do szyb bezpośrednio pryskając panele i przecieram mopem. Ale muszę powiedzieć, ze przy pierwszej nadającej się okazji zmieniam panele na cokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana Opalewicz
Dla mnie w nowym mieszkaniu największym wyzwaniem było mycie paneli. Niezależnie od tego, czym je myłam – zawsze były na nich smugi brudu. Aż koleżanka poleciła mi mopa obrotowego. Dużo tego w sklepach, ale ostatecznie kupiłam takiego z York. Wierzcie lub nie, ale teraz myję podłogi z przyjemnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam ciemne panele, kota i 2 króliki, ale odkurzać muszę co 2 dni, myć podłogę 1-2 razy w tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ciemna deska to dobre rozwiązanie, ja mam u siebie z artcore właśnie podłogę, ale drewnianą i jestem zadowolona, idzie na nią kilka środków pielęgnujących i dobrze mi się ja utrzymuje w czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem właśnie nie ma co porównywać często tanich paneli np. do parkietu czy deski trójwarstwowej. JA mam http://vipparkiet.pl/parkiet/castle/ taką podłogę i nie widać takich śladów, jak opisał autor. No ale i podłoga to mercedes jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panele to bez wątpienia koszmar, jakie by nie były, jasne czy ciemne. Dlatego sama wolę miec podłogę drewnianą, w artcore poprzeglądajcie, ciekawe odcienie, a deska ogólnie jets dobrym materiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie zamawialiscie panele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zastanawiasz się do jakiego sklepu się wybrać to zorientuj się czy w Twojej okolicy nie ma sklepu Dobre Dla Domu: https://www.ddd.com.pl/ Po pierwsze mają tma bardzo duży wybór paneli. Po drugie dużo promocji. Po trzecie jest możliwość zamówienia sobie paneli z opcją montazu. Dzieki temu bedzie o wiele taniej ponieważ będziesz płaciła vat jak za montaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli macie problem z plamami i zanieczyszczeniami na panelach to polecam wam wypróbować pumeks do usunięcia zabrudzeń. W moim przypadku sprawdził się doskonale. Zakupiłem go od firmy www.pumeks.pl Tam znajdziecie pumeks w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warrierka
To dziwne kochana,ze panele wygladają u Ciebie po 5 latach źle. Piszę to poniewaz sama robiłam remont prawie 5 lat temu i panele wygladają nadal bardo dobrze. Wydaje mi się, że bardzo dużo zależy tutaj od stopnia ścieralnośc***aneli. Jeśli kupi się panele tanie o niskim stopniu ścieralności to nic dziwnego,że wyglądają kiepsko. Jesli jednak zainwestujecie trochę kasy więcej w porządne panele to będą służyly o wiele, wiele dłużej. Sama jednego bym nie powtórzyła. Nie zamawiałabym paneli przez internet ale kupiła stacjonarnie. W przypadku zamówienia z internetu jest problem z domówieniem paneli ponieważ wysyłka drogo kosztuje. Nie mozna równiez za bardzo zwrócic pozostałych paneli. Też z racji wysyłki. Tak poza tym to sama aktualnie zastanawiam sie nad położeniem w sypialni i w pokoju dziecka wykładziny. Jak się na to zapatrujecie? Biorę pod uwage taka dywanową https://www.wykladzinywapol.pl/wykladziny/dywanowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie jest to taki ogromny problem. Zawsze można zakryć mankament jakimi są ciemne panele, dywanem. Ogromny wybór w niskich cenach znalazłam na JarmarkEurope. Już nie trzeba oddawać całej wypłaty aby kupić dywan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×