Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak mam to rozumiec

zona powiedziała...

Polecane posty

Gość jak mam to rozumiec
chciałem wierzyć, że ona nie jest hipokrytka, że skoro mówi, że kocha to tak jest, a brak bliskości tłumaczyła i nadal tłumaczy tym, ze ona tyle nie potrzebuje. Chyba wyszła z założenia, ze raz na miesiąc to wystarczy i jak postanowi, że akurat dzis to tak ma być. Nikt nie był w takiej sytuacji? czemu kobiety tak postępuja, czemu nie chca być szczere i jak nie chcęa być to tego nie powiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już jesteś
rozgrzeszony, już możesz pieprzyć na boku każdą, któą uda ci się okłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak ci sie lepiej podobają
a co miala ci powiedziec przed slubem ze seksu nie bedzie bo ona nie lubi? :O czy twoja zona jest atrakcyjna czy tak srednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam to rozumiec
jest szczupła i dosc wysoka. Nie jest brzydka, ale czasy gdy była ładna już minęły. Mamy po 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam to rozumiec
przed slubem widywalismy się co dwa tygodnie to wtedy tez było raz czy dwa góra, ale myślałem , że jak będzie po slubie, że gdy będziemy razem mieszkac, to wsystko sie zmieni, myślałem, ze ona lubi, tylko ze względów praktycznych- nie było gdzie to nie robimy tego częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mi mój facet powiedział, że czas mojej \"ładności\" minął, bo mam więcej niz 35 lat, to bym mu chyba w zęby dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak ci sie lepiej podobają
to moze ona ma kochanka a nie rozwodzi sie bo kochanek jej nie chce na stale a ty dajesz kase na dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem.....
powinienes pogadac z zona TAK SZCZERZE o co chodzi.. Czy trzyma was dziecko, czy cos jeszcze.. Moze ona tez ma kogos i dlatego nie chce zblizen z Toba.. A jesli nie, jesli rzeczywiscie chodzi tylko o jej male potrzeby, a do tego kocha Cie (i Ty ja)- to warto porozmawiac i sprobowac to odbudowac. Tylko porozmawiaj z nia!Nikt tu na forum nie odpowie Ci na pytanie w jej imieniu... A tak na marginesie ja np jako kobieta zrozumialam jej tekst w ten sposob, ze ona nie chce bys odchodzil... Ze takie rzeczy sie zdarzaja- czyli- jesli tak postanowiles na 100% to i tak chyba nic nie zdziala.. Ale wolalaby, zeby do tego nie doszlo.. Ale to tylko moje subiektywne odczucie... Ona moze myslec inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak ci sie lepiej podobają
ode mnie tez bys dostal, jak ci sie nie podoba to szukaj 18 tek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam to rozumiec
myślałem o tym, ale chyba nie miałaby kiedy. raczej jest w domu, wychodzi po zakupy i do pracy. Była kiedys zakochana w innym, wtedy przed osmiu laty, wiem ze zdradziła, nie tłumaczyła sie i nie zaprzeczała. Chyba jednak coś miedzy nimi było nie tak, bo on ożenił sie rok czy dwa lata temu, było jej przykro , jakas nie w humorze chodziła. Ale z tego co wiem, to od tamtej zdrady nic ją z nikim nie łączyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak ci sie lepiej podobają
w ogole facet to jestes cienki bolek, zona nie chce sie z tobą kochac od lat a ty nadal tkwisz w tym, zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowieku
ewa33 ale tak żeby wypadły buahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem.....
No to tak mozemy zgadywac w nieskonczonosc... Musisz z nia pogadac i tyle! To moze wygladac zupelnie inaczej niz sie tego spodziewasz.. A moze np ona ma rzezczywiscie male potrzeby... Wie, ze Ty masz wieksze.Przez to ma swiadomosc, ze nie daje Ci tego, czego oczekujesz. Jest troche podłamana, traci na tym jej pewnosc siebie, zamyka sie w sobie i skutek jest odwrotny... Zamiast dzialac- odtraca Cie jeszcze bardziej.. Nie wiem... Moga byc rozne wytlumaczenia..Musisz z nia pogadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowomodna formuła małżeństwa ;) jeśli tyle lat z tym niczego nie robiliście (terapia, rozmowy etc..) to małżeństwo nie ma sensu. nie krytykujcie mnie, bo nie trzymam jego strony! ale jeśli doprowadzi do rozwodu \'na siłę\' to swojej obecnej małżonce wyświadczy ogromną przysługę ;))) otworzą się przed nią nowe możliwości i na pewno skorzysta ;))) zaś co do dziecka.. dziecko zawsze i w każdym wieku potrzebuje rodziców.. ale rodziców którzy się szanuję i żyją w zgodzie. pozostając w obecnej sytuacji, prędzej czy później zaczną się nienawidzić. nie ma co się zasłaniać 8- 12- czy 21 letnim dzieckiem pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
a bierze tabletki antykoncepcyjne? (troche głupie pytanie, skoro tak rzadko uprawiacie sex, no ale tabletki czesto obniżają libido)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowomodna formuła małżeństwa ;) jeśli tyle lat z tym niczego nie robiliście (terapia, rozmowy etc..) to małżeństwo nie ma sensu. nie krytykujcie mnie, bo nie trzymam jego strony! ale jeśli doprowadzi do rozwodu 'na siłę' to swojej obecnej małżonce wyświadczy ogromną przysługę ;))) otworzą się przed nią nowe możliwości i na pewno skorzysta ;))) zaś co do dziecka.. dziecko zawsze i w każdym wieku potrzebuje rodziców.. ale rodziców którzy się szanuję i żyją w zgodzie. pozostając w obecnej sytuacji, prędzej czy później zaczną się nienawidzić. nie ma co się zasłaniać 8- 12- czy 21 letnim dzieckiem pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam to rozumiec
nie, nie bierze tabletek, nigdy nie brała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak ci sie lepiej podobają
autorze a nie mozesz sie po prostu rozwiesc i poszukac normalnej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam to rozumiec
kocham ją jeszcze, a poza tym jest dziecko. Ale trudno jest tak jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem.....
jesli Ty ja kochasz a ona Ciebie (a twierdzi ze tak) to ratujcie to... To moje zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem.....
W ogole ludzie jakos latwo teraz rezygnuja.. Byle powod( nie mowie o Twoim)- i juz sie rozchodza.. Czemu nikt nie probuje ratowac zwiazku...? Moim zdaniem nie ma nic cudowniejszego niz taki zwiazek po przejsciach, w ktorym ludzie stwierdzaja, ze NAPRAWDE kochaja... A nie tylko sa "zakochani" wtedy gdy jest dobrze.Gdy jest zle zaraz uciekaja.. Kogo nie zapytasz na kafeteri-powie Ci cos w stylu:"wiej..Ma kochanka...Ma Cie w d...,itd Naprawde juz nikt sie nie stara..........?! A kto da gwarancje ze z kolejna osoba bedzie super...? Z ta pierwsza pewnie tez bylo na poczatku dobrze...Problemy pojawiaja sie wszedzie, nikogo nie omijaja... Moim zdaniem trzeba nabrac sił i probowac je rozwiazywac, a nie od nich uciekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak ci sie lepiej podobają
a czemu mowiles ze z kochanką tam ci bylo dobrze, ze czules sie taki kochany:Owidac jak bardzo kochasz zonę, ty po prostu nie wiesz co robic, boisz sie jakiegokolwiek ruchu wiec sobie wymysliles ze kochanka to dobre wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles ale ty chyba mało jestes
kształcony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la carnita
do moim zdaniem..... ja sie z tobą nie zgodze. Z tego co gościu pisze, to żona ma go w du.. co tu ratowac. tak to jest, że człowiek chce wierzyć w to co mu pasuje to sie łudzi:) jego sprawa. tyle, ze potwierdzenia swojej głupoty powinien szukac u równych sobie. Dobrze mu tak. Niech sobie dzieckiem tłumaczy czy tym, że kocha. Jak mu tak wygodnie to niech w to wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la carnita
a fiutka na pentelke zawiąże:):):) albo babe do seksuologa wyśle, bo chyba ma problemy ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra przyznajmy sie ze
facet jestes nieciekawy , ma zone ktora nie chce sie z nim kochac, ma czy miał kochanke, nie roziwedzie sie bo oczywiscie wymówka dziecko :O takie byle co, co samo nie wie co ma poczac z tym wszystkim, jakby miał jaja to by juz dawno cos zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvfjulhgkf
chyba sie z tym zgodze. nie ma jaj to niech sie zastanawia i tak mu jakos zycie zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień życie
Stary powiem Ci że byłem w podobnej sytuacji, po urodzeniu sie drugiego syna który notabene miał być cementowanie związku juz ani razu nie spałem z żona. Po 6 latach zycia w prózni podjąłem decyzje że wypisuje sie z takiego układu a że po drodze spotkałem miłośc to jeszcze bardziej utwierdziłem sie w przekonaniu że to co robie jest dobre. Ktoś powie że dzieci itd. Proste pytanie. Czy myslicie ze skoro my jestesmy nieszczesliwi to dzieci sa szczęśliwe? Nie. Radze Ci wiec pakuj manatki i kończ ta wegetacje. Od dwóch lat jestem szczęśliwym młodym (he he he ) żonkosiem i mam trzecie dziecko. Kontakt z dziećmi mam i ich czas bólu i goryczy tez dobiega końca. Zaakceptowli swojego brata a ja już codziennie sie uśmiecham a co najważniejsze nie musze sie prosic o sex...mam to czego pragne i oddaje swojej żonie wszystko co biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...samotna 34.......
dlaczego zona nie chciala seksu uprawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień życie
jeżeli pytasz mnie to nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie...Zawsze krucho było z sexem a potem juz wogóle ale prócz sexu dochodziło mase innych rzeczy ale to juz nie ta bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×