Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak mam to rozumiec

zona powiedziała...

Polecane posty

autorze... bylam w identycznej sytuacji, tyle, że to mój mąż twierdził, że nie potrzebuje seksu jak sie okazało, nie potrzebował seksu, ale ze mną... kilkanaście kobiet skutecznie mnie w tym zastępowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tak samo
... od slubu coraz rzadziej, a po 7 latach od kwartalu zupelnie nic :( zauwazylem, ze im wiecej czasu uplywa od ostatniego razu tym mniej mam ochote na sex - wiec moze po jakims czasie mi ta "fanaberia" przejdzie ;) jesli mozesz to odejdz i zacznij od nowa - mi juz sie nie chce zaczynac od zera - za duzo bym musial zaplacic za powrot sexu do mojego zycia, ale moze Ty mozesz sie jeszcze uratowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam to rozumiec
tu nie chodzi o sam powrót sexu do zycia, tylko o poczucie bliskości i uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalitka_
jestem w podobnej sytuacji, tyle, ze ja chciałabym wiedziec czy ktoś z was poradził sobie z takim problemem w związku? czy ktoś zbudował jeszcze miłosć na ledwie tlącym się przywiązaniu? Jest sens podejmowac kolejne próby? czy to poprostu strata czasu a dalsze zycie to wegetacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tak samo
... to juz tylko wegetacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ridge
mnie się nie udało, ale może ktoś inny ma lepsze doświadczenia. ja tkwie w takim związku od 15 lat. Najpierw dzieci były małe teraz ona choruje. A moglem być szcześliwy z Ulą, kochała mnie, ja ją tylko odwagi zabrakło. Wtedy ona cierpiała teraz jest szczęśliwa, a ja myślę o niej kazdego dnia, jak by to było gdybym wtedy się odważył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×