Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfghjd

__test cztery tygodnie po stosunku___________

Polecane posty

Gość asdfghjd

wczoraj wieczorem zrobiłam test. OD stosunku minęły ponad 4 tygodnie. Po takim czasie chyba mozna już robić o każdej porze, niekoniecznie rano, prawda? Wyszedł negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wynik wyszedł negatywny i test robiłas na 4 tygodnie po stosunku... mysle ze ejst wiarygodny... ale najlepiej jest test zrobic z rana... z porannego moczu chociaz w ulotkach testo pisze ze o kazdej pozre dnia... dla pewnosci powtorz test w dniu spodziewanej miesiaczki... bedzie wiarygodny w 99%..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjd
okres już miałam 2 tygodnie temu. Całkiem normalny. Ale mam nadal wątpliwości. Jeżeli byłabym w ciąży, to już 7-8 tydzień, więc myśle, ze w takim przypadku juz nie ma znaczenia, czy to wieczór, czy rano, bo głównie to do terminu miesiaczki powinno się rano, a potem to juz można o każdej porze chyba. mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, po 4 tygodniach stężenie hormonu ciążowego jest takie, że nie ma znaczenia czy rano czy wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjd
czyli mogę wreszcie spać spokojnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjd
dzieki, wnioskuję, ze jestes zorientowana w tym temacie:). To moze zadam Ci jeszcze jedno pytanie- czy to możliwe, ze skutki odstawienia tabletek mozna odczuwac dopiero po trzecim cyklu? Czwarty okres spóxnił mi sie ponad tydzien, potem odczuwałam bóle brzucha przez prawie 2 tygodnie. A od wczoraj pobolewają mnie troszkę brodawki i z jednego sutka po bardzo mocnym ściśnieciu wydobyła się kropelka (wielkości łepka od szpilki) przeźroczystej cieczy. Do tego wypadają mi mocno włosy. Aha, nie współżyłam bez zabezpieczenia ani razu, wiec mam nadzieje, ze ten test sie nie mylił, zwłaszcza po tak długim czasie:). Robiłam już jeden wcześniej, ale to było 2 tyg od stosunku ostatniego (dzien po teście dostałam spóźniony okres, 6-dniowy), więc pewnie jeszcze nie był tak wiarygodny, bo robiłam go po południu. Choć wybrałam najczulszy z możliwych i wiem, ze komus wykryl już 7-dniowa ciążę. Co o tym wszystkim sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tabletkach się niestety nie znam... Ale jest dużo tematów na ich temat na forum, poszukaj to na pewno znajdziesz odpowiedz. W ciąży na pewno nie jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjd
A to najwazniejsze:) Dziękuję za odpowiedź. Miałam jutro zrobić trzeci test, ale chyba dam sobie na razie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×