Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RUDZIELEC32

DLACZEGO TAK TRUDNO POZNAć WłAśCIWEGO FACIA ???

Polecane posty

Gość ja to juz w ogole niemam szans
gruba jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO \"ROBERTPIOTR\" JEśLI TO PRZECZYTASZ TO BęDę TU POźNIEJ :) KTOś NAPISAł,żE JAK SIę JEST ATRAKCYJNą TO.................. KOBIECIE ATRAKCYJNEJ WCALE NIE JEST łATWIEJ.NIEKTóRZY MężCZYźNI INACZEJ NAS SPOSTRZEGAJą, UWAżAJA ZA NIEDASTęPNE DAMULKI TAKIE ,KTóRE KSIęCIA SZUKAJą. CZęSTO ATRAKCYJNOśC ODSTRASZA-MóWIąC ATRAKCYJNOśC MAM NA MYSLI WSZYSTKO CO SIę NA NIą SKłADA NIE TYLKO WYGLąD ZEW.ALE I TEż WNęTRZE,INTELIGENCJA ITP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadabaduuu
A czemu się drzesz, rudzielcu?! Wyłącz capsa. W życiu też wrzeszczysz? To już rozumiem, dlaczego jesteś sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym wieku ma się już konkretne wymagania,trochę się po tyłku dostało i trudno tak radośnie rozpoczynać kolejne związki.... ze znalezieniem właściwej kobiety też jest spory problem... a jakich facetów szukasz Rudzielcu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yntelygencie31 :) masz racje,jak się po dupsku dostało to się człowiek boi zaufać kolejny raz :( ale myśle,że mam to za sobą :) Jakiego pytasz????!!! nie wiem. Fajnie jest poznawać w realu,ponieważ jak pojawi się iskierka zainteresowania-obupolna oczywiście ,czy też cos tam zaiskrzy to wówczas podejmuje się decyzje o poznaniu drugiej osoby i zaczyna się serial ........lub szybko kończy ,gdy się okazuje,że np rozmawiać nie ma o czym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasss
Może jednak spróbuj sprecyzować jakiego faceta szukasz, przynajmniej będziesz wiedzieć jakiego nie szukasz:). To podobno pomaga:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba łatwiej powiedzieć jakiego nie szukam.zatem takiego co by bił,pił,morde darł,leniem był i zero rozumu posiadał i brudasem był-Takiego Nie chcę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawa hilton
interesuje mnie pewnien 42 letni pan, jest po rozwodzie, nie ma dzieci, jest wyksztalcony (doktorat) i zaczal poszukiwania :D mieszkamy w miescie wojewódzkim. Chcialabym zeby zainteresował sie mną i mam takie pytanie jak myslicie czy taki facet moze przebierac i wybierac do woli czy tez moze miec problem ze znalezieniem fajnej partnerki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci tak ze powodzenie
to on moze miec duze ale wybierac niekoniecznie bedzie miał w czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalcia z miasta
to,że on ma doktorat to o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawa hilton
tak tylko napisalam ze jest wyksztalcony a nie facet z budowy :D wiem ze nie on jeden ma doktorat, aha i pracuje naukowo na politechnice, to pewnie tez nie ma nic do rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej kobiety czy wy nie przesadz
acie? nie jest tak trydno poznac faceta odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaler 38 lat
masz szczęście, że tu zajrzałem;) A ja mam tylko jeden warunek: brak nałogów. Oczywiscie piwko od czsu do czasu to zaden nałog za to papierosów juz nie toleruje. Daj jakieś namiary na siebie a się odezwę bluuetomek@gazeta.pl . Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×