Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o ludzie wypad na impreze

co do obiadu z samej marchewki? pomóżcie proszę!!

Polecane posty

Gość o ludzie wypad na impreze

nie moge wyjśc z domu bo mnie bardzzo bolą uszy:( a mam tylko marchewka, co zrobić? na maśle, jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjhdvi
Pokroic w kosteczke i ugotowac. Posolic. Ja czekam az jest juz malutko wody i zasypuje odrobina maki. Po chwili gotowania powstaje taki gestawy sosik. Pycha. Albo zwyczajnie dodaj troche masla zeby sie rozpuscilo jak juz wylozysz na talerz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję marchemkę utrzeć na drobno- dodać w zależności od ilości marchwii- czosnek- dla mnie bomba! Zwłaszcza do dań smażonych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszona marchewka
pokrojona w kosteczkę. Pycha. Tylko pamiętaj by ustawić na małym ogniu. I niestety dość długo trzeba czekać - ale warto. Sama chyba zrobię dzisiaj taką marchwianeczkę. Najbardziej lubię do kotletów mielonych. Ewentualnie możesz utrzeć marchewkę skropić sokiem z cytryną i kropelką oleju. Tę dobre. A może masz jabłko i cebulkę? Wtedy trzesz marchew, jabłko, siekasz cebulkę ( albo jeszcze jepiej pora) i mieszasz z majonezem przyprawiasz sporą ilością pieprzu i kilkoma ziarenkami soli i cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewka puszcza sok- łączy się z czosnkiem- ma bardzo aromatyczny smak- naprawdę polecam- i szybkie w wykonaniu. Chyba, że czosnku nie lubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjhdvi
Biore make w palce i posypuje po trochu - tak jak sola. Pomiedzy kolejnymi szczyptami czekam chwile i mieszam, zeby maka miala czas sie polaczyc z woda. W ten sposob nigdy mi sie nie zbryla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjhdvi
W wodzie i na koniec dodaj tej maki. A masla mozesz troszke dodac do wody to bedzie fajny smaczek miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszona marchewka
ja daję do wody łyżeczkę masła zawsze. Daje to taki fajny smaczek :) Tylko wody nie może być za dużo. Mniej więcej tylke by prawie do końca przykryła marchewkę. Niew zapomnij tylko o tym by od czasu do czasu zamerdać w garnku...ja kiedyś zapomniałam ...przypomniał mi o tym zapach spalenizny, a marchewka poszła do kosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak..../l
marchew w kostke do garnuszka z tycia iloscia wody..tyle zeby zakryc dno z marchewka... duzsze i odparowywyje dodaje rozmaryn pod koniec maselko kiedy praktycznie cala woda odparuje i zabielam lyzka smietany... zamiast rozmarynu swietny jest koperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bardzo lubię marchwke tarta
z jablkiem, super do ryb, itp jako surowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchew na surowo
marchewka utarta z tartym chrzanem = pyszna surówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita
Ja lubię ugotowaną (ale nie krojoną w kostkę) w osolonej wodzie. Normalnie tak w kawałku, do tego nie dodaje nic. Pycha do puree i mięska lub zapiekanki z ryby i szpinaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×