Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmxnvbdh

___Czy moge być w ciaży?_____________________________

Polecane posty

Gość zmxnvbdh

zawsze kochałam sie w prezerwatywie i narzeczony wychodził przed wytryskiem. Ostatnio okres spóźnił mi sie ponad tydzien, ale w koncu dostałam normalny, obfity, 6-cio dniowy. od okresu cały czas pobolewał mnie brzuch, przez prawie 2 tygodnie. od wczoraj mnie nie boli. Kilka dni temu zauważyłam, gdy mocno ścisnęłam pierś, ze wyleciała z niej taka minimalna kropelka przezroczystej cieczy. spanikowałam strasznie i od razu zrobiłam test, który wyszedł negatywny, Test robiłam wieczorem, ale od ostatniego stosunku minęły ponad 4 tygodnie (kochałam się ostatni raz 2 tygodnie przed okresem), wiec mysle, że powinien być wiarygodny, tym bardziej, ze wzięłam najczulszy. Od wczoraj jendak odczuwam pieczenie brodawek, sa wrażliwe. Już nie wiem sama, co myśleć. dodam, ze robiłam 2 testy (pierwszy 2 tygodnie od stosunku). Aha, kilka miesięcy temu odstawiłam tabletki po ponad 3 latach. czy moge mieć jakieś zaburzenia hormonalne po tym? przez pierwsze 3 cykle nic mi nie dolegało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks w prezerwatywie i do tego bez finału w środku... :) to byłby cud jakbyś zaszła stawiam na zmiany po odstawieniu tabletek sio do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w ciazy, i taka wydzieline z brodawek mialam dopiero od 5 miesiaca ciazy......zrob sobie dla pewnosci 2 test .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale watpie zebys byla w ciazy.tez uwazam ze te zmiany w Twoim ciele wynikaja z odstawienia tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmxnvbdh
robiłam już 2, pierwszy po 2 tygodniach od st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdaads
sądzę, że to zmiany hormonalne (poziom prolaktyny), idź do lekarza i zrób badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 tygodnie przed okresem
prawdopodobnie owulacje miałaś w ten dzień. teoretycznie możesz być w ciąży no ale prezerwatywa jest bardzo pewnym zebezpieczeniem pod warunkiem ze nie pękła testy negatywne.. może przejdź się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę zeby to była ciąża. raczej zaburzenia hormonalne. być może za wysoki poziom prolaktyny, skoro miałaś wydzielinę z piersi, ale skoro piszesz że było jej malo i tylko po silnym ucisku to najprawdopodobniej jest ona w normie, być może w jej górnej ganicy. tak czy siak zalecam wizyte u lekarza i badania poziomu hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmxnvbdh
ale dostalam przeciez normalny okres, nie jakies plamienie. nO i testy negatywne. Z prezerwatywa tez sie nic nie stało. jeszcze wytrysk był na zewnatrz. CHyba oszaleję...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża to to na pewno nie jest. Tak jak dziewczyny piszą, lepiej się wybrać jak najszybciej do lekarza. Ja zwlekałam i teraz mam za swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaburzenia hormonalne
po odstawieniu tabsów, przecież już Ci tyle dziewczyn napisało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmxnvbdh
no ale niektóre tu twierdza, ze mogę być w ciaży. To dlaczego dostalabym orkes i testy negatywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imacewa
witam mam pytanie... Drugiego listopada uprawialam petting z mom chlopakiem. Polegalo to na roznych pieszczotach miedzy innymi na tym ze wkladal on w moje narzady rodne swoje palce. W miedzy czasie nalozyl na penisa prezerwatywe ale do niczego nie doszlo bo ja nie chcialam zeby we mnie wszedl. Potem konynuowalismy nasze pieszczoty. Moje pytanie jest nastepujace, jaka jest szansa ze w trakcie nakladania potem zdjecia prezerwatywy dlonie mojego chlopaka mogly byc zanieczyszczone jego nasieniem. Dodam ze do wytrysku nie doszlo. Jego napiecie rozladowalam znacznie pozniej (przepaszam za wyrazenie)”recznie”, poczym zaraz oboje wstalismy gdzie ja umylam rece a on wzial prysznic. Nasienie po wytrysku nie mialo ze mna kontaktu (poza tym na mojej rece). W dniu w ktorym to robilismy bylam w 19stym dniu cyklu (teoretczne mialam dni nieplodne). Z reguly mam dosc regularne okresy miedzy 26-28dniem. Ostatni okres mialam nieco krotszy poniewaz miesiaczki dstalam po 20 dniach(15 pazdziernik). Bylo to prawdopodobnie zwiazane z silnym stesem jaki przechodzilam w tamtym czasie (choroba w rodzinie). Dzisiaj kiedy to pisze jest 13sty listopada, teoretycznie 30 dzien cyklu. Wyglada na to ze okres spoznia sie mi dwa. Byc moze jest to przedwczesny alarm ale bardzo sie niepokoje ze mimo rozwagi jaka staralismy sie zachowac cos przeoczylismy. Wiem ze okres moze sie spozniac z roznych innych powodow. W ostatnim miesiacu najprawdopodobniej z powodu stersu schudlam 6kg, do tego jeszcze byl przyjmowany antybiotyk. Jak Wam sie wydaje czy na podstawie tego co tu przytaczam szanse na to bym byla w ciazy sa duze. Zrobilam sobie 3 testy ciazowe, 10, 11, 12 listopada. Wszystkie byly negatywne. (Ich czulosc 25UI/L)Nie wiem czy jednak nie wykonalam je zbyt wczesnie. bede wdzieczna za odpowiedz ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym ja była tak rozważna jak Ty Ewo nie miałabym powodów do tego typu czynników stresujących ;) są szanse, że przy peetingu nasienie może się znaleźć w Twojej pochwie, ale nie wydaje mi się, że przy takiej zabawie... ;) poza tym testy Ci wyszły negatywne! Hm... a teraz ja... W wakacje odstawiłam tabletki hormonalne. Do tamtej pory miałam regularne okresy, stałą wagę itd. Od jakiś 2 miesięcy ciężko mi jest przewidzieć kiedy okres się zacznie. Od 2 tygodni często boli mnie głowa i brzuch, a wczoraj zauważyłam, że moje brodawki są czulsze i pieką, wydaje mi się nawet, że trochę zmieniły barwę na ciemniejszą. Okres miałam 30.11-5.12.08, a bawiliśmy się około 2tygodni temu, co gorsza tak jak zazwyczaj- bez niczego (bez zabezpieczenia), tylko nie doszedł we mnie... Testu jeszcze nie robiłam, bo może znowu się okaże, że panikuję. Jak myślicie zmiany hormonalne, stan napięcia przedmiesiączkowego, czy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×