Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciocia dobra rada*

ile zaplacic za sprzątanie malego mieszkania raz w tygodniu?

Polecane posty

Gość zejdz na ziemie damulko
znowu zakladasz temat? za taka kase to nikt ci nie przyjdzie, powtarzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za sprzatanie sie placi ok 10z
za godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, jak sie czyta ze daja 3 zl za godzine to wiesz ;/ jak sie komus nie chce ruszyc kilka razy szmata za 50 za 2 godzinki to faktycznie pojebany kraj pelen nierobow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyy
wydaje mi się ze to jest duzo, bo jesli 2 godz to ktos będzie miał 25 zł za godzinę, przy trzech ok 17 więc i tak nie jest źle, a jak duży metraż ma to mieszkanie, żeby nie było tak że przez 2 godziny bedzie się sprzatać jeden pokój z 8 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki metraż
? i czy da radę sie to obskoczyć w 2-3 godziny, żebyś nie miała wymagań nie wiadomo jakich, bo w 2 godziny to chałupę można jedynie ogarnąć, a nie porządnie posprzątać znam osobę która bierze stówę za taki dzień, sprząta mieszkanie 60-metrowe, plus prasuje od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak ...ludzie wola nic nie robic i narzekac .....gdybym byl bez pracy chetnie wziąlbym te prace 3 godziny 5 dych......trzasnąlbym dwa takie mieszkanka dziennie to mialbym 2500 na miesiac ...szalu kwota nie robi ale przewyzsza kilka razy kuroniowke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele kobiet po 40
moja znajoma placi 60 zl ale ta pani pierze i prasuje i za okna oddzielnie no i ma swoje srodki czystosci niektore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki metraż
no to myślę że 50 zł wystarczy, ale bez prasowania ;) o ile faktycznie do obowiązków zaliczysz odkurzanie, mycie podłogi, i ogarnięcie kuchni i łazienki (ja mam niedużą łazienkę a porządne jej wysprzątanie zajmuje mi prawie godzinę, więc zależy czego będziesz oczekiwać, w dwie godziny taka osoba cudów nie zrobi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to walsnie chodzi! jak ja studiowalam i pracowalam 5 lat temu to za caly miesiac czyli 5 dni w tygodniu codziennie jezdzilam i sprzatalam 2 banki na drugim koncu krakowa za ..300 zl na reke ... co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki metraż
ja w czasie studiów tez sprzątałam za gówniane pieniądze ;) jak ktos będzie miał kilka takich punktów, to mu się nazbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu bym sie za taka robote
nie wziela... Wezcie pod uwage, to to zwykle jeszcze dojechac trzeba, wiec z 3 godzin robi sie 5, jak nie wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklkkjiuijkkj
a ja tak właśnie pracuje, za dniówkę na ręke dostaje 50 zł i ta dniówka czasowo wacha się różnie od 6 do 8 godzin, bywaja też takie dni kiedy wychodze po 4 a też i takie gdzie wychodze po 10 godzinach pracy za każdym razem płacone mam 50 zł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×