Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość bulwaaaaaa
pascal ale nie jestesmy no niestety.;)a urosnac raczej juz nie urosniemy chyba ze masz jakis inny pomysl taki latwiejszy w realizacji??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polscy faceci tez sa opaleni,chodza na solarium:) podaj lepszy powod Izolda;] mozecie sie wyciagac;p to podobno pomaga:D hehe mozna urosnac ;d ale trzeba sie wyciagac:D hehe nie ma latwo:P albo drabine sobie kupice jakas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
pascal ale nam jest tak dobrze z tym jakie jestesmy i nie bedziemy cudowac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Grecy to grecy...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
izloda racja.zawsze cos innego niz polak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
pozatym grecy mają zaje...nazwiska...:) Inaczej wygląda w dowodzie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
no tak kazda cos wybierze dla siebie nowe nazwisko czy opalone cialko....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,ale sie pytalas to odpowiedzialem:p nie twierdze ,ze wam jest z tym zle...co do nazwisk to raczej maja smieszne:P ale niech Ci bedzie ze fajne:P np Katsouranis albo Vryzas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Ja biore jedno i drugie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
izolda a badzmy zachlanne!!;)bierzemy wszystko naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiecie co:P WY sobie jedzicie do grecji:) ale zostawcie mi namiary na jakies wasze wysokie kolezanki:D...idziecie na to??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
pascal ja mam dla Ciebie idealna kandydatke ale niestety jest zajeta.brunetka chuda raczej ale zgrabna ma mniej wiecej 186 jest modelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde:Ptos mnie pocieszyl;a,.ze jest zajeta:P trzeba bylo o niej nie mowic,bo teraz nie bede mogl spac po nocach:D heeh jak zajeta to ja sie za takjei nie biore:D choc inni mowia inaczej,ale ja do nich nie naleze:P niech dziewczyna sobie ulozy zycie z tym wybrankiem:D ja moge tylkoi pomarzyc o wysokiej i pieknej kobiecie:D choc dla mnie wysoka juz jest piekna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Pascal...Tak łatwo się poddajesz??? Przeciez koleś stoi na drodze do Twojego szcęścia...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalem,ze ja sie w to nie bawie:D o to mi chodzilo:P niektorzy moi znajomi wlasnie tak mowia:D ma faceta, ma dziewczyne,to nie problemn:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Bo tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest,ale nie w moim przypadku:) nalezy dodac:)jak by sie rozeszli to daj mi na nia namiary:P proste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
pasacl pisales ze grasz w kosza..tak zrozumialam bynajmnie:) wiec masz wysokich kolegow-jakie oni maja dziewczyny chodzi mi o wzrost??ciekawa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
poszukala bym zdjecia ale wiesz nie ma sensu bo oni dosc dlugo sa razem ale jak sie rozejda bedziesz pierwszy wiedzial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy nie gram w kosza:D hmmm wysocy faceci maja czesto niskie babki:P ale zdarzaja sie tez wysocy z wysokimi,i ja bym chcial do takich nalezec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
a no to cos pokrecilam;) ale puenta utrzymana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziuesz znala jesczze jaks inna wysoka:) to dawaj znac:D daj na mnie namiary:P ehjhje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
tak zapamietam sobie to;)a najwyzej zapytam tej mojej siostry modelki czy nie ma jakis fajnych kolezanek przeciez w tym fachu to tam jest ich od groma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
a coz tu tak cicho??:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie te wasze zdjeica
bo ja nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sluchaj..
jestes ladna, masz zapewne wielu adoratorow, kazdy sie za toba oglada...prawda? ale nie masz nikogo... tak to jest mimo ze moglabys miec kazdego... moze czekasz na tego jedynego, moze nie chcesz tego tylko innego, moze nie chcesz na razie nikogo miec... nie wiem sama powinnas nad tym pomyslec bo ja np czekalam na milosc i nie chcialam sie z nikim za wczesnie wiazac dlatego bylam tak dlugo sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie te wasze zdjeica
ladne dziewczyny jestescie co wy gadacie.ta bladynka jakie sliczne ma oczy no i fakt piersi tez ladne a ta szatynka tez ladna i wy mowice ze nie macie facetow?szkoda ze jestem w zwiazku bo bym odrazu sie za was bral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie te wasze zdjeica
poczytalem teraz sobie troche ten temat i poczucie humoru macie i sympatyczne jestescie.nie widze problemu dlaczego mialy bys cie byc same hyba nigdcie nie wychodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala-lala
hej, czytam ten topik i się dziwię że taka kultura tu panuje - za każdym razem jak ktoś pisze że jest ładny to leca obelgi :) a tu niespodzianka - ja myślę że brak pewności siebie mogą odstraszać facetów-oni nie muszą wiedzieć że twoje zdystansowanie wynika z nieśmiałości - myśla że jesteś zarozumiała i to nie bajka że faceci czasami (nie zawsze of course) boją się fajnych babek - ja niby też fajna i też niestety z masą kopleksów i do przystojniaka nawet nie podejdę - ba nawet nie spojrzę (ze strachu że taki ładny że aż za bardzo) :) Izolda pewnie masz już dosyć wysyłania linków ale jakbyś mogła to prześlij na : aladinka@op.pl - wszyscy pisza ci że ładna laseczka z ciebie - ciekawa jestem jak wyglądasz - pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×