Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość Morandii
ja jestem otwarty always a po alkoholu bije rekordy(robie show cokolwiek by to nie oznaczało wgranicham dobrego smaku:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
No i o to chodzi...:) Ale jak facet jest natrętny to już masakra...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
ja znalam jednego natreta.najpierw chcial moj numer to mu dalam ale to nie byl moj pozniej poszlam do kuchni i nie chcial mnie z tamtad wypuscic nakrzyczalam na niego zeby sie odpier.... a na sam koniez jak wychodzil to zlapal moja reke i powiedzial zebym nie ukrywala swoich uczuc do niego...yyy i takas to byla nasza imprezowa milosc;)znaczy zaangazowanie bylo tylko z jego strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Jaki typ...Trzeba było się odwinąć...Mnie koleś wczoraj dotknoł palcem w brzuch ( chciał mnie zaczepić) to wyskoczyłam do niego że kobiet nie wolno bić po brzuchu...:D Zrobiłam mu scene a on nie wiedział o co chodzi...:) Był zszokowany i sie odczepił...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
izolda i dobrze;)nie ma to jak z mezczyzny zrobic idioty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Ja poprostu dałam mu do zrozumienia że nie każda leci na zaczepki...A fajniusi był....Choć jak widać inteligencją nie grzeszył...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
wiesz teraz to faceci mysla ze zagwizdza albo krzykna:eee mala chodz no tu" i laska jest ich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
e lala bucik ci się roz.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
haha dobre;) no i taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
A z tego tekstu to wymiękam jedna z wiejskich dyskotek, przychodzi pewna laska dlugie czerwone blyszczace kozaki wygladala na niezbyt inteligentna. najwidoczniej znajoma tamtejszych bramkarzy. jeden z nich mowi do niej "hej bejbe lygoj to bede cie oroł" myslalam ze sie poplacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
hahahaaaaaa ale sie usmialam z tego tekstu porostu zajebiste...taki wiejski amerykańszczański :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Ja tutaj też płakała...:0 Ale skumaj wogóle.. .Jaki typ..........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
o niee tekst ,,Kumpel mi opowiadał jak jechał pewnego razu ze swoim ziomkiem autem. Tamten prowadził i nagle zatrzymał sie koło dwójki dość atrakcyjnych dziewczyn i do nich z tekstem: "Hej, sorki dziewczyny, prosto to tedy?";) ?" poprostu the best;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
''Maleńka wpadłaś mi w oko, nie spierdol tego.'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esadsadsa
nie ma to jak z mezczyzny zrobic idioty ---nie wiem czy idiotka moze zrobic z kogos idiote A moze ma przez to ulatwoine zadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Morze, plaża, wakacje pełną gęba. Mój Luby bardziej romantyczny niż zwykle zaskoczył mnie wyznaniem miłosnym napisanym na piasku. Później siedzimy, szamamy jakiś obiad. Ja: (coś w stylu) Kochany byłeś, tak ładnie napisałeś. Luby: A co miałem napisać?! Legia rządzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
esadsadsa narka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esadsadsa
Nara szmato Wspolczuje ci takiego ryja-nie dziwie sie ze jestes sama Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Akcja na imprezie: Laska podpiera sciane. Podbija do niej gosciu i mowi:zatanczymy? ona: tancze, spiewam, gram na gitarze on:co ty pleciesz????? ona: plece, wyszywam, lepie garki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
esadsadsa no w sumie jak bym miała taką twarz jak Ty to bym się uczyła na niej stepować...:) Ale spoko bez urazy...Dziekuje za pozdrowienia i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
no super ta stronka juz ja mam w ulubionych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Ja też inaczej byc nie moze...:0 może kiedyś skorzystam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
:)tak ale wiesz nie liczy sie treść tylko efekt..a efekt tych tekstów jest powalający.ktoś mi opowiadał jak chłopak dziewczyne na wiejskiej zabawie chcial poderwac.podszedl do niej i powiedzial tak:moze i nie mam zębów ale tak to,to fajny jestem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Ico ona na to....:) bo ja bym zemdlała ze śmiechu....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
tez sie usmiala i powiedziala ze wydal jej sie uroczy i nawet z nim piwo wypila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
masakra....:) wczoraj koleś domnie podszedł i mówi cześć G....ja się zdziwiłam skąd on mnie zna ...Powiedział że chodził do szkoły tak gdie ja...A ja człowieka pierwszy raz na oczy zobaczyłam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaaaaaa
tez mialam taka sytuacje okazalo sie ze z kolezanka chodzilam rok do klasy ale jakos jej zapamietac nie moglam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
A ten nie wogóle chodził do innej klasy...:p Alllle straszny był.... :P (wygląd ok ale głowa....:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×