Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość milytvardziel..
cześć brzdące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Iwaaa , do kogo te oczka puszczasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Ja to tylko na chwilę bo zaraz uciekam. Muszę Izoldę dorwać i razem ze Złotym zrobić z nią porządek bo nie może wyglądać jak siedem nieszcześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Iwaaa :( nie ma cię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardzielu witaj :) napisem Ci @ ale nie odpowiedziałem na wszystkie pytania... mam mało czasu muszę rysować w autocadzie później odpowiem na resztę.. codziennie rano .... to jest bardzo ważne.......pomoże napewno.... Izolda się marnuje...:o ja nie mam na Nią wpływu... Jest uparta...:o może TY Twardzielu Ja przekonasz.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze staralam sie myslec pozytywnie ale dzisiaj mam niesamowitego dola:( jest mi cholernie zal bo wszystkie moje relacje z facetami koncza sie porazka. jest juz tak od 2lat. i tak rzadko umawiam sie na randki:O jak juz do tego dojdzie to potem i tak jest klops😭 mam juz tego dosyc!!! staram sobie powtarzac ze bez facetow tez mozna zyc, tak mozna tylko ze czegos w tym zyciu brakuje. chcialabym byc kochana, moze to zabrzmi jakbym byla desperatka ale gdybym juz miala faceta zrobilabym wszystko zeby byl ze mna szczesliwy...tylko nikt nie jest zainteresowany. juz trace nadzieje ze jeszcze kogos spotkam. jak kogos poznaje to mowie sobie \"i co z tego, i tak nic nie wyjdzie\"... ale mam dola😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Nowa w wielkim mieście , to cudowne co piszesz :) Złoty , ok dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Cudowne bo takie dziewczyny którym zależy na chłopaku są teraz w cenie. Ja takich nie znam prawie w ogóle , większość zdradza , marudzi , wybrzydza :( A co do Izoldy to Złoty się nie martw , ja biorę w swoje ręce sprawy odnośnie mobilizacji a ty doktorze te zdrowotne :) Zrobimy z Niej takie ciacho że szok :D Gorzej będzie jeżeli któryś z nas pod wpływem olśnienia i zachwytu nad jej NOWĄ urodą dostanie przyspieszonego rytmu pracy serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
cześć Notowany , gdybym był pracownikiem policji to postarałbym się ze szczególną motywacją załatwić Ci pobyt w pierdlu w możliwie jak najdłuższym wymiarze czasu :D A tak swoją drogą to pasztetem jesteś ty , i odpowiedz wreszcie co ty masz z tymi brwiami że ich nie masz :D Myszy wygryzły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Złoty :::: a Ty jesteś pewny tego żeby do wody dodawać sól w trakcie masażu ? Ja słyszałem że sól nie jest wskazana , np. woda morska ! Woda morska osłabia kondycję włosa. Podobnie jest chyba z ręcznikiem. Pocieranie ręcznikiem włosów również osłabia. Najlepiej po umyciu poczekać aż same wyschną. To co w tej wypowiedzi piszę to znalazłem w internecie , także źródło dość mało wiarygodne ale co do tej soli to mam mieszane odczucia. Słusznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Bystry to ja nie jestem Złoty :( Niestety :( ZAwsze jak zmierzałem sobie IQ to mina mi rzedła , podobnie mam jeżeli chodzi o pracę w stresie , spostrzegawczość też mogłaby być lepsza :( Ale pocieszam się tym że jest wielu głupszych ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Złoty , ja pytam bo jestem badzo drobiazgowy :D JUż tak mam że lubie każdą godzine jak najracjonalniej zagospodarować . A jak już się za coś biorę to albo robię na 100% efektywności albo poprostu nie zabieram sie za to. Ty mi napisałeś np abym masował skórę głowy wodą z solą. Nie byłbym sobą gdybym nie przewertowałcałego internetu odnośnie tego jak masować tą skórę :D ZAwsze mi się wydawało że to nie ma większego znaczenia a teraz wiem że jednak ma :D JUż wiem wszystko ze szczegółami jeżeli chodzi o ten masaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
a jeżeli chodzi o ten kisiel z owsa to będzie chyba problem :( No nic , ograniczę się do tego oleju słonecznikowego i już :) Mykam spać już bo czas spać hehe :) SEN leczy Panie doktorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi22
Ja pierd...co to jest przeczytałem tę stronę i brak słów, masakra co za kołki, ewakuuje się stąd definitywnie, jeszcze stane sie jednym z nich, powodzenia Mycha! Pozdro! :-* PS nadal nie wiem po co kazałaś mi te wypociny czytać, ale to juz nie ważne, Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO nie usychajcie...a debili tepic;] widzialem,ze sie pojawili jacys,nie zwracac uwagi,a bedzie tak jak bylo,mczyli dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja...:) To co??? Już wiem że nie używać ręcznika do włosów??? Jestem nie wtejemniczona (proszę o szczegół y)...:) Jesteście szaleni (złoty i twardziel spisek jakiś wobec mojej osoby?)...:* Iwuś to dzisiaj wielki dzień...:) Czekan na foteczki... Pascal i jednak żyjemy Złoty i Twardziel,... Widze że przyjaźń nam sie zawiązuje...:) Zigi Ja Ciebie dopadne w sobote Albo niedziele i kilka spraw Tobie wyjaśnie Jaruś Słoneczko...Miło Cię widzieć bo myślałam że umarłeś ale Ciesze się że żyjesz...:)... Ciesze się słoneczka że zawiązuje się tutaj naprawde fajna paczka...:) Buziaki i do wieczorka...:* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam bo gapa straszna jestem " Nowa w miescie prawdziwa " witamy Cie słoneczko...:) Zawsze jestesmy więc pomożemy przetrwać Tobie trudne momenty...:) (gwarantowane wsparcie...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×