Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

nie no ja to mam luzy szczerze powiedziawszy alejak pojde na studia to mi sie bajka zmieni troszke;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale chce isc bardzo na studia niewyobrazam sobie ze mogloby byc inaczej.i mam zamiar sie pobawic na studiach bo narazie to nie mam czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak....:) Albo teraz się pomęce i w życiu będe miała łatwiej albo przerąbane...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys to byla muzyka.bo ta co teraz jest puszczana w radiu to niektore piosenki na jedno kopyto i do niczego nie podobne bleee:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam się wiekszość podoba....Ogólnie jestem osoba która chyba wszystkiego słucha....:) Ale starsze piosenki wracają...I chwała za to...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubudubu...:) Ok Moja Blad Piekności ja spadam bo już oczka mi sie zamykaja na maksa...:) i bo jutra,,,,,🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild bardzo dziękuję za linka na gg :* przepraszam, że nie odpisałam ,ale ostatnio mam same problemy i nawet chwili na posiedzenie, na swoim komputerze :/ Izoldziu miałaś mi przesłać e-mail tego kolegi z fotografi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
upup :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziwna syt wyszla z ta Bridhet ,ale gadalem z dziewczyna,do ktorej dostaelm o niej nr i ta osoba zna tylko 3 inne osoby,ktore maja ten adres,a jedna z nich jest facet:P a ja sie na poczatku wygadalem ,ze pewna kobieta:P hehe... nie wiem co sie zlego miedzy wami stalo,ale ja do niej kilka maili napsialem pogadalem,bylo milo,ale zeby od razu cos sobie tutaj robic,no chyba,ze ni e bylas realna...nie wiem o co Ci chodzi Jesli to jakas wazna sprawa czy cos w tym stylu to przepraszam,ale ja nie uwazam,ze zrobielm cos zlego... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Black , ktoś ty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×