Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Moze i zyjecie ,ale co to za zycie...a do tego wysokich jak nie bylo tak nie ma:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal..... Co ty masz z tymi wysokimi...Uspokój się...:) a moze musiasz założyć topik...:) wSZYSTKIE WYSOKIE TEGO ŚWIATA...:) I JAKĄŚ WYBIERZESZ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Izus netbooka dostane w nast.tygodniu:-o Biore go z ery. Były dwa do wyboru. Ten ktory wybrałam nie był u nich na magazynie dlatego jutro bedzie dla mnie zamówiony :-D no, jeszcze troche poczekacie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Iwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡[wscie😡😡😡😡kly]😡😡😡😡😡😡😡😡[w😡😡😡😡sciekly]😡[😡😡😡😡wsciekly]😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡[wscie😡😡😡😡kly]😡😡😡😡😡😡😡😡[w😡😡😡😡sciekly]😡[😡😡😡😡wsciekly]😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡[wscie😡😡😡😡kly]😡😡😡😡😡😡😡😡[w😡😡😡😡sciekly]😡[😡😡😡😡wsciekly]😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡[wscie😡😡😡😡kly]😡😡😡😡😡😡😡😡[w😡😡😡😡sciekly]😡[😡😡😡😡wsciekly]😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡[wscie😡😡😡😡kly]😡😡😡😡😡😡😡😡[w😡😡😡😡sciekly]😡[😡😡😡😡wsciekly]😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡[wscie😡😡😡😡kly]😡😡😡😡😡😡😡😡[w😡😡😡😡sciekly]😡[😡😡😡😡wsciekly]😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
idę się myć , wracam za godzinkę może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIŁYtvardzielu żebys ty widział jaka ja byłam wściekła :-o :-( :-( Jak bym wzieła tego drugiego netbooka to i tak bym go dzis też nie miała. Dopiero w piatek :-o :-o :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
nie papuguj , to jest mój wymysł "ty mały brzdącu " :D Jak w piątek fotki nie zobaczę to Cię namierze i osobiście Cię zobaczę smerfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
Iwaaa 😡 niemożliwa jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel..
cześć moje brzdące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007tytus
To że kobieta jest ładna to napewno nie wszystko...Wygląd jest jedynie przepustka przy pierwszej bramie... Dalej ważne jest kto jak siebie skonstruował... Jestem raczej atrakcyjnyn facetem, ale nie mam zamiaru być z osobą której za coś nie cenie... Ale dzisiejszy świat jest dziwny... Dlatego czekam na cud... (a może już tego cudu doświadczyłem-nie mam pojęcia,zobaczymy co z tego wyjdzie) Chciałbym się zakochać i później tego nie źałować!! 007tytus@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×