Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Iwa trudno mi to wytłumaczyć:) i powiem Ci że pływałam na tym zakichanym basenie.. pływałam tylko ja z 19 osobowej grupy więc babki nie obgadywały:D jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia odwdzieczysz sie w naturze:DIwa czesc🌻padam na dupe jestem taki zmeczony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik nie martw się, zawsze będę pięknie wyglądać na topiku:) ale oczywiście musicie mnie podlewać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik po czym? Po leżeniu:) magnolia no, tak niektore rzeczy trudno jest nam w słowa objac:) Samopoczucie spox:) Ale by sobie je polepszyć zaraz wychodze na dwór:):) A widzisz:D Tak narzekałaś:D A jak u Ciebie? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia pisałam że czekają mnie ciężkie dni..najbardziej obawiałam się dzisiejszego, ale wszystko poszło ok. w szkole to się chcą wściec z tymi sprawdzianami żeby zdąrzyć przed świętami... Ktosik może być i wężem, ważne żeby nie pod ciśnieniem:D bo to mnie boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia pa u mnie już czas na naukę.. Ktosik wygoń mnie stąd bo sama to ja prędko nie zajrzę do książek..:) proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Iwa:) magnolia nie boj sie nic nie bedzie bolec:D A tak na marginesie masz chlopaka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad taka pewnosc?:D jak po co? nie lubisz kochac? nie chcesz byc kochana? buziaki,przytulanki i inne bajki nie kreca cie:D ja marze wrecz by kogos pokochac! wracajac do domu miec do kogos sie wtulic itd.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze czas, ale nie wiem po co mi on.. każdy człowiek chce kochać, lecz ja żyję w ciągłym poczuciu winy i czuję że ja nie zasługuję na normalne traktowanie, nie wspominając o jakichś miłościach.. i nie myśl że jestem w jakiejś depresji.. w moim przypadku ten temat to temat rzeka.. znajdzie się milion dowodów że ja nikogo nie będę mieć w przyszłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze brak ci wiary w siebie nie akceptujesz sie taka jaka jestes .czytam cie i widze madra dziewczyne. magnolia nie jestem przystojniakiem ale wierze ze i mnie spotka szczescie! jak to mowia kazda zmora znajdzie swego potwora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że kogoś znajdziesz! jesteś strasznie sympatyczny:D nie mogę powiedzieć tego o sobie:D STARA PANNA TO JA!:D trochę za wczesnie abym tak mówiła ale to tylko kwiestia czasu:D a Ty jesteś religijny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze do kosciola nie ze co tydzien ale chodze:0 staram sie przynajmniej byc na kazdej mszy a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×