Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

To musiało byc motzne:D Rany julek ty lepiej powiedz co zarłeś:classic_cool:🖐️ Pomysl jak jej sie po tym dopiero musiało odbić :D Przepraszam ale nie mogłam sie powstrzymac:D:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze przez to nie zniszczylem sobie u niej reputacji:o moze za bardzo przezywam i powinienem wyluzowac:o ale tak mi zalezy ze nie chce zaliczac zadnch mniejszych lub wiekszych wpadek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wyluzuj:D ona miala na pewno taki polew z ciebie ze hej:D bedziecie jeszcze kiedys to razem wspominac:Di smiac sie z tej calej sytacji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhda wspak
no kilka jest fajnych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhda wspak
To tylko jeden tak aby nie zasmiecac topa :-) Na polance w srodku Stumilowego Lasu siedzi Puchatek przy ognisku i piecze kiełbaski. Przychodzi Klapouchy, wiec Puchatek go grzecznie zaprasza, zeby sie przylaczyl. Klapouchy siada wiec przy ognisku, razem sobie pieka te kielbaski, ale cos gadka sie nie klei. Wiec Klapouchy, zeby rozluznic atmosfere, zaczyna sie Kubusiowi zwierzac, i mowi: - Wiesz Puchatku, ja to własciwie nie lubie Prosiaczka... Na co Puchatek: -To nie jedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy robisz z igły widły. Mówisz przepraszam i obracasz w żart. jak jesteś na luzie, to ona to inaczej odbierze. każdemu może się zdarzyć. Grunt, to umieć wybrnąć z sytuacji. za bardzo przeżywasz i za poważnie wszystko traktujesz. na poczatku Ci pisałem, żebyś tak poważnie nie podchodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mi się najbardxiej podoba ta legenda o kobiecie która się utopiła w tym lesie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhda wspak
a tam posmiece jeszcze troche :-P Na przystanku autobusowym pewna pani widzi małego chłopca strasznie umorusanego i zasmarkanego. - Chłopcze, czy ty nie masz chusteczki?! - Mam, ale obcym babom nie pożyczam. Mama prosi Jasia: -Jasiu! Wytrzyj kurze. Jasiu na to: - A gdzie jest ta kura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest odlotowe...:D Dwa głodne psy patrzą na resztki ze śmiatnika. Nagle jeden nie wytrzymuje i zabiera się do jedzenie. Nic juz prawie nie zostalo, a drugi mowi: -FUJ! w tym jedzeniu widzialem wlosy starych ludzi. jakies odchody. paznokcie ludzi. mocz kotow itd. No to tamten zwymiotowal, a drugi z szydrczym usmiechem: -dzieki za podgrzanie... Iwa mam tyle zajęć że to masakra..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhda wspak
Spotyka się dwóch sąsiadów. Jeden mówi do drugiego: - Słuchaj stary, nie wiem co mam zrobić, mój kot sra mi na dywan. - Jak to? - No stawia klocka na dywan, potem jeździ tyłkiem po podłodze i rozsmarowuje to wszędzie, nie wiem już co mam robić. Może ty byś coś poradził? - Wiesz co, zwiń dywan i oklej podłogę papierem ściernym. Spotykają się ponownie po dwóch tygodniach. - No i jak? - pyta pomysłodawca. - O człowieku, rewelacja! Jak kocisko rozpędziło się w przedpokoju, to do lodówki już tylko oczy dojechały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed sądem oskarżony wyjaśnia, dlaczego zabił przechodnia: - Jadę sobie spokojnie ulicą, nagle jakiś facet zatrzymuje mnie i mówi: - Dawaj pieniądze - Dlaczego? - pytam groźnie. - Prima Aprilis To ja mu naplułam w oko i mówię: - Śmigus Dyngus Wtedy on gasi papierosa na moim czole i mówi: - Popielec No więc ja go przydusiłem i mówię: - Zaduszki TURLAM SIE PO PODŁODZE..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhda wspak
Żona do męża w łóżku: - Weź mnie, weź! - Śpij kochanie,śpij... Jo nigdzie nie jadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×