Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

magnolia to, ze mama nie ma dla Ciebie czasu nie oznacza, ze Cie nie kocha. Jak sama napisałaś jest ciagle zabiegana :( I dlatego trudno jest zapewne jej dla Ciebie go znalesc:( Ale nie dopuszczaj odrazu do siebie takich mysli:) Poproś mame o chwilke rozmowy i powiedz jej o tym....:) Napewno znajdzie dla Ciebie chwilke... Ale nie mysl juz nigdy w ten sposób bo dostaniesz odemnie kolejne wiadro z zimna wodą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no okey.. nie chcę już takiej kąpieli a wiesz że przez to że mnie oblałaś będziesz musiała zakrywać mnie kloszem ??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty nie bądż taka mądra...:) a powiem Ci że NIE nauczona... nie chciało mi się dzisiaj... a wiem że muszę.. pokomplikuje sobie życie jak się nie nauczę. ale w końcu w drodze mogę się pouczyć czy na przerwie... ale nie myśl że ze mną tak źle.. dobrze się uczę:) i jestem pewna że Ktosik i Starszy poczują satysfakcje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś musi być:classic_cool: magnolia tak jak bym czytała siebie:D Tylko, ze ja do nauki nie miałam głowy:D Móim ulubionym przedmiotem był w-f🖐️:classic_cool: A Ktosik pewnie siedzi w archiwum i przeszukuje wszystkie tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobry kombinator:D Zawalony postami po uszy napewno teraz jest:D Przepraszam, ze tak dlugo ale znów mam atak na gg :classic_cool: z/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok ok pisz tam sobie z adoratorami:) tylko żeby Ktosik się o tym nie dowiedział bo pozabija!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok! Już sie spowiadam:D Poszlismy na kawe do kawiarni. Długo rozmawialismy. Tak nam było dobrze w naszym towarzystwie, ze nie zauwazylismy ktora jest godzina:D Poszlismy jednak jeszcze na spacer po parku i po czasie odwiazlem ja do domu:D Nie mam odwagi by zrobic ten pierwszy krok by ja pocalowac :o:D Moze to za szybko jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia masz moje słowo🖐️)) Ja sie nie wygadam.....:) Starszy widze, ze masz smaki:D Nigdy nie jest za wczesnie! Całuj, całuj i nie żałuj:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa cieszę się.:) bardzo przepraszam że się wtrącam ale życzę Starszemu odwagi i pogody ducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki.. tylko nie tak jak Iwcia wiaderkiem..:D i będę przepraszać jeśli wtrącę się w nie swoją sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMohito
hmmm... wiecej wairy w siebie... trzeba sie uczyc.... trening czyni mistrza... cwicz za kazdym razem gdy masz okazje by zgadac do niego czy poznac itp.. ja to mam jeszcze inny problem... mowia ze ladna inteligenta nie przecietna wiem czego chce nie cackam sie z niczym jestem twarda itp.. duzo tego...a mimo to i takk sama jestem... tylu mowi dziewczyno jestes marzeniem dla kazdego.... ale co... i tak nikogo nie mam..... wiem czego chce... kiedy podbija do mnie koles ktory w ogole mnie w zaden sposob nie zainteresuje poprostu z nim zyczliwie rozmawiam...ale daje mu do zrozumienia zeby nie tracil czasu... nie wiem czy poprostu moje nastawienie (pozywytne i optymistyczne) do zycia nie odpowiada facetom... czy co innego ze mna jest nie tak.... bo ja naprawde nie wiem.. co ze mna jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMohito
widze ze tu pogaduchy odbiegajace od teamtu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu już dawno na ten temat nie gadamy:D Mała upolowała wkancu swą zdobycz:classic_cool: Szkoda, ze nazwy tematu nie można zmienic bo brzmiałby teraz zupełnie inaczej:D Hejka🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×