Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Nie mam ulubionego;) Jestem wszystko zerna:D Bić? Nie! Ale staraj sie bo za każdą zła ocne oberwiemy Ci płatka:D I kto wtedy taką łysą Cie bedzie chciał:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm.....hmmm....hmm...... Gotować? Chyba tak;) Przynajmniej nikt do tego czasu sie nie otruł:D Ale to pytanie powinno być skierowane do tych którzy konsumowali moje jedzonko;) :D Rzadko to robie ale nie przepadam za gotowaniem.... A co tak pytasz? Chciałabyś otworzyć restauracje i zatrudnić mnie jako swego kucharza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.:) pytam bo chcę wiedzieć coś o Tobie:) a gdzie chciałabyś pojechać aby coś zwiedzić?? ja chciałabym na zywo zobaczyć mona lise więc pojechałabym do Luwru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele takich miejsc. Nie ma konkretnego. Jednym z nich jest Tunezja:) Nigdzie indziej nie ma tak pieknych i czystych plaż jak tam. Uwielbiam spacerowac wieczorami po plaży jeszcze z chłopem pod pacha podziwiajac zachód słońca;):D Dużo moich znajomych tam było i potwierdzaja:) Moge tak wymieniac i wymieniac;) Na obecną chwile pozostaną to tylko marzenia;) Ale jak spiewała Jerzowska ...Marzenia sie spełniają tylko mocno,mocno w nie wierz.... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwaaa ..... kocham cię
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwaaa ..... kocham cię
Ona mnie nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwaaaaaaaa
i love You so much

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech jeden dzień by mi wystarczył:( By choc pzez chwilę nacieszyć sie tym pieknym miejscem.... magnolia a ty byłaś gdzies dalej poza granicami Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynko ..... kocham cię
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwaaaaaaaa
zabrałbym Cię Iwa do Las Vegas :D ale pierw na jamajke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwaaa ..... kocham cię
Iwonko , słoneczko kochane ty moje , z chwilą gdy zawitałaś na kafe moje serce wyszło ze stanu marazmu , wyszło chyba bezpowrotnie bo nigdy o tobie nie zapomnę :) Przenigdy ! Skarbusiu najsuotszy , czytam cię co dzień i jestem dumny że takie skarby chodzą jeszcze po świecie , jestem pełen nadziei że poznam normalną dziewczynę , cudowną , prawdziwą , kochaną. Muuuuuuaaaaaaa , buziaczki najszczersze dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie marzy Tunezja😭 I spacery do okoła plaży przy zachodzie słońca:( I___I puszka jest:D Do wieczora może sie zapełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwaaaaaaaa
hej hej Iwaa jest moja !!!!!! i tylko moja kto się tu wpiernicza 😭 na jamajce sa piekne zachody i wschody słońca a plaża jest boska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak szybko młoda damo najpierw sie wylecz:D Jak sie czujesz? a gdzie kwiatek do wanny mialem ja wrzucic:D chyba sie weza przestraszyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie dobrze, nie dobrze😭 Jutro jednak do lekarza :( Węża sie przestraszyła:D hmm...przeciesz ja tam nic nie widze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa kiedy ostatnio robilas badania wzroku:p:D He he masz racje nigdy nie zgadną:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×