Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość ludzie jeszcze 3 a wy poszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dozyje kobieto tego dnia
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Dzień Dobry.....
🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuda, nuda i jeszcze raz nuda:o Wychodze zaraz na zakupy. Mam zamiar kupic sobie spodnie.bo po tych swietach rozwalilo mnie troche:D nie wiem czy sie nie poloze.poszlem pozno spac i jestem spiacy. Przeszkadzalas siostrze? Macie pokoj razem?:-)to do bani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mamy pokój razem.. a w domu było miejsce na 2 (ten ma 9m na 5m) ale rodzice stwierdzili że jak będziemy mieć osobno to się będziemy od siebie oddalać i się kłócić. uważam to za żałosne podejście... efekt jest odwrotny..:-o jak będziesz na zakupach to kup mi coś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupie ci nawóz:D to wspolczucia:o jazda dopiero sie zacznie jak bedziecie coraz to starsze. Faceci itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawóz??!!!!! niee no załamełeś mnie:D myślałam że jestem piękna bez nawozu...😭 a siostra już ma chłopaka, nigdy u nas nie był. z tego co wiem to ja będe musiała ustępować bo nie mam chlopaka. niewiem dlaczego rodzice myśla że my zawsze będziemy małymi dziećmi i nigdy nie założymy rodziny... oni myślą że my nie będziemy miały własnych gości.:-o teraz wiem że moje życie w sprawach założenia rodziny jest przegrane..:) choć wiem że jeszcze mi do tego daleko:) i tutaj nie chodzi tylko o pokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz przesrane:o jak to nie byl? to ile sa ze soba? nie rozmawialas o tym z rodzicami, ze chcesz osobny pokoj? a twoja siostra co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie był jeszcze nigdy bo są ze sobą od niedawna. gdybym o tym porozmawiala z rodzicami, ztobili by taką minę----> :-o siostra uważa że jej tak pasuje.( wie że i tak będzie mną pomiatać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fak:o nie wyobrazam sobie miec pokoj z bratem:o dobra od nie dawna ale jak beda chcieli posiedziec wieczorwm do pozna sami to gdzie pojdziesz:0 do psa?:o nie rozmawialas ze starymi o tym wiec skad taka pewnosc ze zrobia tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie raz protestowałam że nie chce mieć z nią pokoju. mają to w dupie jakoś przeżyje a jak on przyjdzie to możliwe że pójde do psa:) albo będe siedziała na dole z rodzicami9 my mamy pokój na piętrze) ale mam na nią haka, nie podskoczy mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haka? :D Ty spryciulo:D jestem ciekaw co bedzie jak juz bedziecie duzo starsze:o jakby ta twoja siora chciala osobny pokoj wtedy napewno byscie razem cos zdzialaly. nie kumam twoich rodzicow,jacys dziwni sa:o powinas walczyc o swoje.ale jak caly czas pozwalasz sobie na takie traktowania to nie ma sie co dziwic ze nikt w domu cie nie slucha:( a co to za hak:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciało by się wszystko wiedzieć..:D nie powiem... ja się na studia wyprowadzam z domu więc będzie miala świety spokój martwi mnie że do studiów tak długo bo dlużej z nią nie jstem w stanie wytrzymać.. np. siedze przy komputerze, pisze coś, najczęściej do Was na kafe, a ta stoi za mną i czyta... mam ochote się odwrócić i tak jej przypiepszyć że hej! ale mówie czy łaskiawie mogła by nie czytać tego co pisze. a ona na to: no dobrze, skoro masz coś do ukrycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu :( Napij sie (_)> Nic tak nie poprawia humoru jak zimne piwo po pracy :D Połóż sie, weż poduche pod główke i odpoczywaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tak padnięta że nawet spac mi się nieche...:( Iwa.........Ratunku........:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×