Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Jeszcze za wczesnie na jakiekolwiek plany ale przyznam sie, ze myslalem juz nad tym:) To kobieta ktorej nie pozwole wyrwac sie z mych ramion;):D Zlapalas welon?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie złapałam:o:(😭 Ide bo nudy mnie tu wyjadają :o Jestem zmeczona i mało spałam po weselu. A jutro już do pracy:o D👄BRAN👄C 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem na bibie u kumpla:D Dopiero po 1 doszlem do siebie:D Wogole mialem zakrecony weekend:) A ty dopiero 1 dzien do roboty:D Wkancu juz dosc leniuchowania:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem już
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mnie wkurza ciagle
wpisywanie hasła przy każdym poście😠 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego?:D Czyzbys dostala bana IP :D:D:Dmasz szczescie ze w cookies tylko poszperac wystarczy:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest zabawne
naprawde mnie to denerwuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic zlego nie pisalam
dostalam bana za nick:o bo chyba nie spodobał sie modką?😭 Nic nigdy złego nie napisałam pod nim:( Ale ty wiesz pod jakim:D kaples sie:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała pisać na fioletowo:( Szkoda, ze nie można mieć kolorowego nicku :( Ładnie by tu było... Już wiele razy kombinowałam:classic_cool: Ale lipa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zrobil sie na niebiesko:D Napewno jest jakis sposob. Skoro modki moga miec to my tez napewno:D Moze magnoli nie ma bo ja nikt nie podlal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia ma teraz szkołe
i musi się uczyć🖐️ Ale tak dla pewności podlejmy ją (_)> :classic_cool: Wielu na kafe ma ją za gówniare i ciemna(z tego co wyczytałam) ale to naprawde mądra dziewczyna:) Nie móglbyś z nią być bo bys mi ją sprowadził na złą drogę:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialas ja? Kogo widzialas z kafe? ja wiele osob bo mam tu swoje pare nickow:classic_cool: Ale nie pytaj sie mnie o kogo chodzi bo napewno wtedy wpadne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak widziałam :) Mam fotke jeszcze Pascala i Złotego:p Nie ukrywam sie tak jak ty pod kilkunastoma nickami by wyciągać od kogoś zdjecia:o:D Mnie nie interesuje tak naprawde kto jak tu wygląda🖐️ Gdyby tak było nie dawałabym Ci spokoju:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z tym zlotym? zawsze go tu pelno bylo a teraz? to zapodaj jego fotka:D jak wyglada? a magnolie mi pokazesz?:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie chyba naprawde Bóg opuścił:o:D Nie pokaże ani jednej fotki! Bez czyjejś zgody! Spanie mnie już pomału bierze i chyba już sobie pójde💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie idz :( Jeszcze wczesna pora:D ten zloty to taka ciota mi sie wydaje. ok! moze magnolia kiedys mi sie pokaze;) a tego pomawiacza widzialas? :classic_cool: wiele nickow sie tu pojawia czasem czy to nie jest on pod inna postacia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×