Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość magnolia2
Iwciu to gdzie dokładnie mam się zgłosić?? tam gdzie są nicki zablokowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem...:) Pojawiłyście się nie postrzeżenie i nawet nie zdołałam zareagować....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2
Iwuś nie przestrasz się jak wejdziesz na pocztę bo zawalilam Cię wiadomościami o moim nieszczęściu...:-o Izoldziu ja Cię wogóle nie znam.. przecież tak nie może być..:) możesz mi siebie jakoś tak przybliżyć??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym to ja wiedziała co jemu....:P Wiesz jak to jest... Złośliwość przedmiotów martwych...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa opisz minie proszę bo ja sama o sobie już nie potrafię pisać...:( Jakoś mi się tak porobiło....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia Ktosik za kare zasypał mnie chyba 50 mailami także już nic mnie nie zaskoczy:D Zapytaj sie dlaczego Cie zbanowali i poproś o tusz;) Może jeszcze dzis bedziesz czarna:) Izolda jak ty wytrzymałas tyle czasu bez kafe😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Iwaaaa....
magnolia a co byś chciała wiedzieć o autorce naszego topika? ;) Jest miła, sympatyczna. Na każdego typu tematy z nia porozmawiasz. Wogóle jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2
że jest :classic_cool: to ja wiem..:D tylko my ze sobą nie rozmawiamy..:( widzisz? nawet teraz piszę o tym do Ciebie a mogę napisać do Izoldy..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolio dla tego napisałam do Iwy bo sama sobie nie potrafię pisać...:) Nie wiem z czego to wynika ale tak mam....:) Jestem jakaś taka zwichnięta...:D Powiedz co chcesz wiedzieć....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak to którą...:D 2...:) Najlepsza...:0 A w przyszłym mam 1 i na jakieś szkolenie ide........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2
Iwa jutro nie idę:D:D:D a chcę wiedzieć Izoldo czym się aktualnie zajmujesz, jakie masz plany, co lubisz a czego nie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2
ja się tłumaczyć nie będę..:-o nic złego nie zrobiłam.. poprosiłam,przeprosiłam...:-o sypnęłam kwiatkami... może poskutkuje..:D Iwa ale jeśli mam iść stąd to idę, nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2
żadne wagary:) przecież wiesz żem ja kujon i na wagary nie chadzam..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2
naszczęście siostra śpi:D mogę sobie siedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... A więc tak...:) Czym aktualnie...:0 Pracuję...:) I się uczę... Studiuję malarstwo tak jakos...:) Aktualnie steram się żeby mi starczyło na czesne i na inne rzeczy...:D przyszłość sama nie wiem jakie mam na nią plany...:) Biorę życie takie jakie jest i staram się z niego czerpać to co najlepsze..... Żyje chwilą bo tylko tak potrafię i staram się ciągle spełniać swoje zachcianki...:0 Co lubię...Lubie ludzi towarzystwo śmiech i życzliwość. A nie cierpię fałszu.... Kocham prace z ludźmi i między ludźmi dlatego pracuje na takim a nie innym stanowisku na produkcji...:) Co byś chciała jeszcze o mnie wiedzieć serdeńko...:* A i zawsze jak piszę "jeszcze" to najczęściej "zjadam" "z" po "szc" "D Czy jakoś tak...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2
studiujesz malarstwo!! fascynujące!! bardzo lubię sztukę!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2
a ja nie jestem żadna tam cicha woda.. ja jestem bardzo cicha.. normalnie jak pacyfik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×