Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Witajcie Skarby!!!!🌻 przepraszam że tak długo tutaj nie byłam.. ale to nie moja wina.. mój komputer ma 7 lat i znowu się popsuł... nie obiecuje że będę tutaj często.. bardzo nad tym ubolewam😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia juz myslalem ze zwiedlas:( Ciekaw jestem tylko co dzieje sie z autorka topika:( Iwaaa a ty jestes juz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szkoda, ze nie jest:D Dlugo tu juz jestes na kafe? po ilosci postow mozna powiedziec ze chyba tak:D Dzis chyba dluzej ze mna posiedzisz:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro bedzie z dupy futro:D:p tzn.dzis bo juz mamy srode:D myslalem ze z rok juz tu bedziesz. ja jestem 3 lata prawie.I nadal z checia tu wchodze/ Co widać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też i nie denerwują mnie juz podszywy itp.:D Jak mnie to wkurzalo tak teraz mnie bawi;) Zresztaą sama lubie pobyć czasem niegrzeczna:classic_cool: Ktosik mi sie chce bardzo ale to bardzooooo spać:o Życze Ci słodkich i kolorowych snów🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie! Mam dzis duzo spraw do zalatwienia i potrzebuje wolnego. Nie zagladam bo malo mam teraz czasu na przyjemnosci:) Jestem ostatnio bardzo zajety:o:( Wpadlem na sekunde przywitac sie tylko i dac znac, ze zyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym wziąć sobie wolne:o Ale na obecna chwile moge pomarzyc:o Wkurzam sie kiedy na dworze tak pieknie a ja musze lecieć do pracy:o:( Chciałabym sie wkancu ta wiosna nacieszyć🖐️:( Każdy zgłosił swa obecnosc tylko Izolda wciaz wagaruje😡:( Pzdr i papa:classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie bedziesz jeszcze miala dosc tego slonca i upalow:D papa🌻A Izolda bedzie musiala porzadne usprawiedliwienie przyniesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🌻 piszę od koleżanki.... mój komputer to ruina.😭 co u Was słychać???🌻 podlejecie mnie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2
dlaczego mi to zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2
ładnie wyglądam na pomarańczowo??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prawda
Izoldzia.... po jakim czasie oddadzą mi nicka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2
ja nic złego nie zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2
ja tylko zakładałam topiki, a w ich tematach były literki mojego nicku... tylko się bawiłam a tu nagle...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu nagle bęc:D Ciesz sie, ze nie masz bana na IP:D Bo ja już mam 6 chyba dzień:D:o Ciagłe wpisywanie nicku i hasła:o😡 Idz do moderi i ładnie popros o czarny tusz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×