Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość a ja cię kochammm bardzooo
Iwaaa :) Kocham Cię .......... Kocham Cię ........... Koxcham Cię ..........Kocham Cię Kocham Cię .......... Kocham Cię ........... Koxcham Cię ..........Kocham Cię Kocham Cię .......... Kocham Cię ........... Koxcham Cię ..........Kocham Cię Kocham Cię .......... Kocham Cię ........... Koxcham Cię ..........Kocham Cię Kocham Cię .......... Kocham Cię ........... Koxcham Cię ..........Kocham Cię Kocham Cię .......... Kocham Cię ........... Koxcham Cię ..........Kocham Cię ♂+♀=♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny raz spotkalam Golców i kolejny raz bałam sie podejsc po autograf:(😭:o Nie lubie ich no, ale...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ich spotkalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik🖐️ Przez reszte zycia nie bedzie juz sral:D Co mial wysrac to wysral:classic_cool: Iwaaa badz ostrozna im nie nalezy ufac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie sie nie martw, o mnie sie nie martw ja sobie rade dam..... :):classic_cool: Nie wiem i nie chce juz wiedziec. Mam nadzieje, ze nie osoba która podejrzewano:):( A ty dlaczego nie u swej kobity?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik Przez reszte zycia nie bedzie juz sral Co mial wysrac to wysral Iwaaa badz ostrozna im nie nalezy ufac Jak inaczej mam rozumieć?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba się konkretnie zwracać. przy większej liczbie osób nie łatwo o pomyłkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten psychol czysty haker .jak palnął mi tu wykład to az załuję ,że nie skopiowałem.Jaki materiał świetny do zarzutów generalicji kafeterii.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik:D Trzeba miec naprawde gowno zamiast mozgu, zeby cos takiego robic. I co z tego ma? Gowno:classic_cool: Topik jest. A jego usuneli:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę.jakby go smutni panowie dorwali to tak.nie wierzę,że ci byli na tyle domyślni.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten psychol użył takiego terminu b-o-m-b-a e-nailowa.centralny komputer na te słowo natychmiast się uruchamia i lokalizuje delikwenta.On sobie hulał ile chciał i mnie próbował wpuscić wirusa.Ten e-mail mam zablokowany a z interii dali mi sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa-dlatego jestes na kafe, abys sobie to uzmyslowiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×