Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

nie to nie ja:) a dlaczego tak twierdzisz?? bardzo rzadko widzialam ten nick.. Kablu jeste mi przykro z tego powodu. pewnie ktoś zabrał Ci coś cennego. ale to nie moja sprawa, nie musisz odpowiadać mi na tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królu nie będziemy dociekac kto jest kim.Jak sie rozumiemy to jest najważniejsze.i szanujmy się nawzajem to topic nie zaginie.Bywałem na takim topicu,że po 176 postach doszło do bijatyki i wykasowano go.Więc kazdy przejaw niebezpieczeństwa jestem uczulony wolę przeprosić,tylko żeby był spokój.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik, Ktosik--o co chodzi z tymi nickami?? można wiedzieć?? czy zbyt skomplikowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2>>>> ten ktos odszedl..tak bywa jak sie jest starym, byl bezdomnym...ja pomagalem mu przezyc on uczyl mnie jak zyc..taki prawdziwy przyjaciel bardzo mi pomogl a ja splacam dlug wdziecznosci pojawiajac sie z zyciu innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwaaa dzięki ale i tak nie skorzystam z tego.tylko chciałem wiedzieć,że w ciągu minuty tak szybko mozna zmienić nick.Ale za będe mądrzejszy.Ale mam szczęście,że kobiety nauczyły mnie w NECIE 0.5 r temu nie miałem zielonego pojęcia.Tak było.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide farbowac włosy:) magnolia widzialam ja pare razy tylko. Ale to bylo dawnoooo;)🖐️ Macie taki samiutki styl. Napisała do mnie----o sojuszniczka magnoli-- :D Bede potem 🌻:)😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbujesz na paloną kafe???:D:D no w końcu jesteś moją sojuszniczką, wiele razy mnie broniłaś:) pewnie to widziała:D papa słonko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabelku, nic o sobie nie piszesz. spotkało Cię coś złego w necie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2 ale kakafonia odpowiedzi.trzeba spokojnie po kolei odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz...... jestem zbyt ciekawska.. nie musisz odpowiadać.. zawsze myśle po fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczynisz:) np. mnie. ja żyje książkami, kafeterią, kulturą. jesteś bardzo zagadkowy;) ale naprawde się boje... słyszę drzwi z dołu. a może to tylko wiatr??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uczynilbym cie szczesliwsza :O...co najwyzej zaspokoil bym ciekawosc a pozniej dalej bylo by normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś jedną wielką zagadką:) a w życiu realnym też taki jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozum, że książki, każde, nawet ta internetowa którą teraz tworzymy, jeste dla mnie tlenem:) i każde słowa mnie uszczęśliwiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w życiu realnym też taki jesteś?? wlasnie taki :) tylko ze w realu mam szanse wplynac lub zmienic czyjes zycie...a oni nadal nie beda nic wiedziec o mnie :)..tak jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jesteś Dobrym Duszkiem:) tak jak kiedyś św. Mikołaj może w przyszłości nie będzie Mikołaja, tylko św. Kabel Usb :D szczerze bym tego chciała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×