Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

a możesz udzielać odpowiedzi na te czysto naukowe i nie związane z Tobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wlasciwie sam nigdy o nic nie pytam .... czytajac posty czy piszac nie wnikam ile kto ma lat, o status materialny...nie wytykam bledow bo nie wplywaja na zmiane wypoiedzi....interesuje mnie tylko osoba czyli nick i to co sobą reprezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....i tu niespodzianka :) jestem szczesliwym czlowiekiem ... wlasciwie nie mam wielkich potrzeb kiedys zastanawialem sie czego mi brak do szczescia :) wyszlo ze niczego ....ide pod wiatr do celu i osiagam go wyznaczam nastepny i podobnie...wygrywam :) wiec jestem szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kim Ty możesz być.... księdzem?? zwykłym szarakiem?? kimś sławnym??? kimś na wózku?? kosmitom?? a może bezdomnym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa ksiedzem :D ...psss jestem niedowiarkiem :) bezdomnym :) hehe z laptopem z ktory 5 osobowa rodzina zyla by w dostatku przez miesiac... zdrowie mi dopisuje wiec wozek nietrafiony ... kosmitą?.....po czesci tak :) wszyscy jestesmy dziecmi kosmosu slawnym ? nie ! jestem wszak zbyt tajemniczy ...slawy klekotaja ta temat swojego zycia ile sie da :D a na szaraka jestem zbyt dumny ;) jestem USB ;) a od niedawna krol kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze to juz nie mozliwe....nie bylo go przy mnie gdy byl potrzebny gdy stalem na rozdrozu bez wskazowek w ktora strone isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielorybowa
Chciałabym nawiązać do tytułu topiku,chociaż z tego co czytam dawno zszedł już na inny temat. łdnych koniet faceci się boją,bo się boją kosza i że tak ładna buzia ,zgrabne ciałko to napewno ma wybór wśród mężczyzn,więc dlaczego to małbym być ja.Ładne kobiety,które znają swoją wartość też są wybredne i o tym mężczyźni wiedzą.Nie wiedzą jednak że czasami nie liczy się wygląd faceta ale jego cechy.Mężczyzna myśli że jak kobieta jest ładna i zgrabna to pewnie też preferuje przystojniaków.Pamiętajcie jak was widzą tak was piszą.Czyli jak kobieta ma urodę to wymaga też tego od mężczyzny.Z doświadczenia wiem że nie wszytcy urodziwi,albo ci co się nam podobają bo są jak ciacha do zjedzenia(na pierwszy żut oka),są tacy naprawdę i mają tak ciekawą osobowość która nam odpowiada. Wystarczy dać trochę ciepła z siebie,spojrzenie,uśmiech aby onieśmielić mężczyzne który nam się podoba i nie wierzy że my możemy być nim zaiteresowane.Wystraczy jakiś ciepły gest i leżą u naszych stóp.Miłe słowo i na naszych oczach taki facet,rozpływa się i można go lepić jak gline. Onie sie nas nie boją,oni się boją że na nas nie zasługują.Spojrzenie,uśmiech i taki facet wie że ma drogę otwartą. Potem już możemy go sobie -wyrzeźbić-jakiego chcemy,on zrobi wszystko dla nas.Ale o jednym pamiętajcie,zawsze trzeba dać mu odczuć że to on nas wybrał i poderwał,chociaż cały czas to nasza dyskretna inicjatywa.Musi wyjść tak że jak już go ośmielicie to będzie myślał że to on jest panem sytuacji.Innaczej ucieknie gdzie pieprze rośnie z obawy przed porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielorybowa
Dopisze jeszcze że uroda bardzo pomaga w życiu,tylko trzeba ją umiejętnie wykorzystać.Ładne dziewczyny są skazane na sukces,ale muszą też myśleć w jaki sposób mogą to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ....ale ja na swiat nie przyszedlem na probe, tak by mozna bylo mnie zresetowac bym mogl zaczac od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz tego żałował. ale nie mówmy o tym. wiara to dla mnie bardzo "wrażliwy" temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violettaaaa
wielorybowa,daj rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ostatnio zaczepili świadkowie Jehowy, stałam sobie na przystanku w oczekiwaniu na autobus a tu podchodza do mnie dwie kobiety, jedna starsza pyta się mnie: " czy wie Pani kto rządzi swiatem" ja sobie myślą co za czort, o co kobiecie chodzi, mówie ze szczerze mówiąc mnie to nie interesuje, na to pani z lekkim zdziweniem, "jak to Panią nie interesuje? Nie zastanawiała sie Pani skad na świecie tyle zła? Światem rządzi diabeł" w tym momencie lekka kosternacja mnie ogarneła i sobie myślę od Rydzyka przyszły:P na to ja "Zło na świecie jest przez ludzi" Pani nadal próbowała mnie przekonac że to diabeł, ja ja ze człowiek. Jeszcze jedna moją teorie im zaaplikowałam, strasznie się zdziwiły, Mówią mi jeszcze że koniec jest bliski, a Pan Bóg osądzi sprawiedliwych, na to ja jej że skąd wie, ze to jej wiara jest tą wybraną, a ona mi ze wie, ja jej że ona tego nie wie, tylko jedyne co to wierzy w to ze tak jest, ona dalej próbowała mnei przekonać że wie, wiec ostatni raz powiedziałam że nie wie, tylko wierzy, katolicy wierza, ze to ich wiara ich zbawi itd. i chyba nie dojdziemy do porozumienia. Na to młodsza Pani świadek, mówi do mnie tak "no tak ma Pani racje, każdy uważa że to jego wiara jest tą słuszną" następnie im powiedziałam, ze Boga wymyślił człowiek aby mu się lepiej żyło i umierało ze swiadomością że jest życie po życiu Pani starsza świadek już lekko oburzona zapytała "czyli nie uwaza Pana że Biblia jest natchniona" ja że nie uważam. Powiedziałam jeszvze im, że gdyby to wszystko było takie oczywiste Biblia Bóg itd to chrześcijanie nie podzieliliby się, Biblia byłaby interetowana w sposob jednoznaczny i jednomyślny, a nie tak, że Wy macie swoją wersje katolicy swoją itd. a kazdy uważa siebie za wybranego. Przyjechał autobus :D i chciały mi jeszcze ulotke dać, ale nie wzielam, powiedziałam, ze moze przyda sie komus innemu:D Pomyślałam sobie że jeszcze chwila a Pani świadek młodsza mogłaby zacząć wątipć:P Ale powiem wam że podyskutowałabym z nimi jeszcze, autobus przyjechał za szybko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiadkowie Jechowy tak mają:) nie wypowiadam się na tematbreligi, bo to by się źle skończylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny ptak skręcił sobie kark wpadając w szybe:o myślicie że to przez bieguny magnetyczne? podobno się zmieniac zaczynaja:P a co to był za film "jądro ziemi" chyba co ptaki traciły rozeznanie.. ale wtedy to się ziemia zatrzymała. A 2012 blisko;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc to nie tylko majów tak mówi. nie wierze w nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×