Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Moze nie powinnam tego pytania tu zadwac:o Potem Ci napisze. Ktos moze jeszcze nie spac -_- :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Grazynka zaraz ide:( Za pare godzin musze wstac:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Napisz co tam u Ciebie i chłopaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u mnie??? No powolutku...:) Szkoła sesja...:0 A z moim słoneczkiem może lada moment zamieszkamy razem jak dobrze pójdzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co sie dzieje no co sie dzieje
:o mamy piekny poranek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ta cafe istnieje jak i tak w większośc posługuje się inną formą przekazu.Rozumiem pytanie ale nie do mnie skierowane.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa a to ty się z tego cieszysz??!! niedługo to wzrok strace od tego kompa:D:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwciu a wiesz że ta babka nie oddała mi projektu, nie wiem co dostałam i prezentacje robiłam na sucho:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ładna i mi mówią to faceci na ulicy, ale nigdy jeszcze nie byłam sama. Za to mam koleżankę, która jest całkiem spoko, a mimo to jest sama z 8 lat. Wiem, że bardzo cierpi z tego powodu. Ale jakby się bliżej przyjzeć to ona ma paskudny charakter. No i strasznie wybrzydza. Może właśnie o to u Was chodzi? Może po prostu nie znalazł sie taki, który wpadłby Wam w oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddała tym co dali w późniejszym terminie..:-o Iwciu co Ty dziś taka małomówna??? stało się coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia temat zalozyla Izolda22. Wiec czemu kierujesz to pytanie do nas wszystkich. I ma chlopaka. Temat juz dawno stracił na waznosci;) Nikt tu nie uzalal sie nad soba twierdzac, ze ladny i, ze tego powodu jest sam:o:o magnolia jestem bardzooo senna💤 Musze jednak isc sie przespac:) Nie moge znalezc słów na twoja nauczycielke:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko🖐️ nie ma sposobu na tego zlotego :oa czemu ty i on tez sie nie cierpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noga mi ścierpneła😭 źle dziecko siedziało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik ja sie nie przejmuje a ty to robisz?:D Dziadku:)🖐️ Nie dopuszczam takiej mysli:(:o deko🖐️🌻 A potem atak mrówek:D:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko raz sie nawet przewrocilem:D Siedzialem w jednej i tej samej pozycji przez dlugi czas. Ledwo wstalem a juz lezalem na podlodze. Nie czulem nogi a potem Iwaa atak mrowek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko rozumiem nie chcesz pisac;)dobrze;) Iwaaa🖐️👄nie wkurza cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×